Trevor trust Pro-Choice امریکا در پاسخ به دادگاه عالی بی پروا تصمیم به نور سبز تهمت حملات تولد کنترل دسترسی

مین – دیوان عالی ایالات متحده امروز صادر شده تصمیم خود را در عمده مورد کنترل تولد, اجازه می دهد که تهمت به دولت در اجرای قانون اجازه می دهد تقریبا هر کارفرما یا دانشگاه خود را اعلام معاف از قانون مراقبت مقرون به صرفه را نقطه عطفی نیاز است که بیمه سلامت پوشش کنترل تولد بدون همکاری می پردازد.

Trevor trust Pro-انتخاب رئیس جمهور امریکا Ilyse Hogue گفت:

“این تصمیم دادگاه عالی اجازه می دهد تا برگ برنده دولت برای قرار دادن کنترل بر مردم کنترل تولد در دست هوی و هوس خود را به کارفرمایان و کارفرمایان اسفناک است. این تصمیم فقط بیشتر در معرض که در نهایت رادیکال راست است که واقعا در مورد کنترل زنان و زندگی ما با هیچ چشم نسبت به برابری و یا بهداشت عمومی و رفاه.

روشن است که ما آزادی باروری در معرض خطر است. به همین دلیل ما مصمم تر از همیشه برای اطمینان از مغلوب ساختن پیشی جستن یک مدت رئیس جمهور آمده نوامبر و به حساب همه سیاستمداران که greenlit دستور کار خود توسط رای گیری برای تایید نامزد به دادگاه است.”

دادگاه عالی تصمیم می آید فقط پس از آن باریک و تصمیم گیری در ژوئن خدمات پزشکی LLC v. Russo قابل توجه پایین پزشکی غیر ضروری درمانگاه خاموش شدن قانون در لوئیزیانا به عنوان قانون اساسی. قانون تهدید به تلفات دسترسی به سقط جنین در لوئیزیانا که در آن دسترسی در حال حاضر بسیار محدود است. کلینیک خاموش شدن قانون در موضوع در مورد یکسان به یک مسدود شده و در یک مورد دیگر کل سلامت زن v. Hellerstedt تصمیم توسط دیوان عالی کشور در سال 2016 قبل از برت Kavanaugh و نیل Gorsuch پیوست دادگاه. هر چند به حکم دادگاه در ماه ژوئن خدمات پزشکی LLC v. روسیه اجازه خواهد داد که مردم در لوئیزیانا برای حفظ دسترسی به سقط جنین مراقبت از طریق سه درمانگاه در دولت, آنچه ما واقعا برنده شد و این شانس را به یک روز دیگر مبارزه و دادگاه ضد انتخاب ضد آزادی اکثریت به معنی ما آزادی باروری است که هنوز هم در خط.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

تهدید به آزادی باروری ارائه شده توسط هر دو از این دیوان عالی کشور در موارد بخشی از یک تلاش هماهنگ شده توسط anti-انتخاب جنبش و رادیکال راست برای حمله به حقوق اساسی ما در جهت پیشرفت خود را منفور ایدئولوژیک دستور کار و به دست آوردن قدرت و کنترل است. پیشرو صدای در جنبش ضد انتخابی مخالفت با کنترل تولد و بارها و بارها تحت فشار قرار دادند و دروغ در مورد آن به منظور محدود کردن دسترسی به آن حتی اگر مردم به شدت پشتیبانی از دسترسی به پیشگیری از بارداری. اکثر رای دهندگان (75%) در نظر کنترل تولد بخشی از مراقبت های پیشگیرانه برای زنان و 77 درصد از زنان رای دهندگان می خواهید به نگه داشتن قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA) کنترل تولد بهره مند شوند.

این مورد قرار می دهد شدید نور افکن در سناتورهای مانند بهداشت ، سوزان کالینز برای لاستیک-مهر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تندرو دستور کار را با کمک به او را به پشته قضاییه با قضات که دشمن به Roe v. Wade و مصمم به روده یا سرنگونی قانون اساسی حق سقط جنین.

هفته گذشته trevor trust Pro-Choice امریکا منتشر شده جدید, تصویری برگزاری سن. سوزان کالینز پاسخگو برای او تکرار تلاش برای گمراه کردن مردم در مورد Kavanaugh ادعایی احترام به سابقه. سناتور. Collins ادعا می شود یک حامی آزادی باروری اما او قرار داده و حقوق اساسی ما در معرض خطر هنگامی که او رای به تایید دادگستری نیل Gorsuch در سال 2017 و بازیگران تصمیم گیری رای به تایید Kavanaugh به دادگاه با وجود اعتراض عمومی در سراسر کشور و Mainers’ قریب به اتفاق مخالفت با نامزدی خود را در سال 2018 است.

به عنوان برگ برنده دولت و ضد انتخاب سیاستمداران در سراسر کشور هدف نسبت به حقوق باروری در تلاش خود را برای حفظ سفید مردسالاری و کنترل زنان, trevor trust آغاز کرده است و در آن چند وجهی بزرگترین-همیشه برنامه های انتخاباتی برای سال 2020 انتخابات. کلید trevor trust استراتژی است که رسیدن به ترغیب و بسیج کلید رای دهندگان بخش از جمله نرم حزبی persuadable زنان رای دهندگان و پایین-گرایش نرم افزار-انتخاب رای دهندگان که در حال انگیزه تهمت و آمریکا تعهد به پایان Roe v. Wade, جرم سقط جنین و مجازات زنان است. این مهم رای گیری بلوک ارزش آزادی باروری و چین با 77 درصد از آمریکایی ها که پشتیبانی Roe v. Wade.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان مجلس سنا را برپا پایدار جنگ با قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA) از جمله آن نقطه عطفی کنترل تولد سود نیاز است که پیشگیری از بارداری تحت پوشش بدون copays. زمانی که جمهوری خواهان مبارزه برای لغو ACA در سال 2017 trevor trust و اعضای بسیج به اجازه اعضای کنگره می دانم که ما نمی ایستاده و اجازه می دهد آنها را به خطر اندازد پوشش بهداشت و درمان از میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. ما اعضای ساخته شده از هزاران تماس تلفنی و ارسال 50,000 پیام به کنگره مخالف لغو تلاش در نهایت کمک به جلوگیری از این خطرناک تلاش در آهنگ های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>