ناسا متعهد به بازگشت فضانوردان به ماه تا سال 2024

Feb. 10 (UPI) — ملی هوانوردی و فضایی آمریکا قصد دارد به زمین اولین زن و مرد در ماه تا سال 2024.

“ما در حال طلوع در یک اقدام بی سابقه بشری spaceflight,” ناسا مدیر جیم Bridenstine که سران آمریکا در آژانس فضایی گفت: روز شنبه در حالی که معرفی آژانس آخرین درخواست بودجه.

در سال گذشته دولت “ناسا” سخنرانی Bridenstine گفت: ناسا بود که هدف بازگشت فضانوردان به ماه توسط 2028. در ماه بين سپس و در حال حاضر هر دو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس به نام در ناسا برای سرعت بخشیدن به جدول زمانی.

در آخرین بودجه درخواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای $25 میلیارد بودجه ناسا برای 2021 12 درصد افزایش نسبت به قبلی سال مالی بودجه.

“این یک 21-قرن بودجه به ارزش 21 قرن اکتشافات فضایی و یکی از قوی ترین ناسا بودجه در تاریخ” ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: در دولت ناسا رویداد رونمایی بودجه. “اگر رئیس جمهور برای حمایت از ناسا روشن نیست قبل از آن مطمئن شوید که در حال حاضر است.”

“در حال حاضر ما باید تحویل آن به ما تا ما را به ارائه” Bridentstine گفت.

در طول سخنرانی تحویل از Stennis Space Center, خارج, خلیج, St. Louis, می سی سی پی Bridenstine برجسته برنامه های متعدد بودجه در رئيس جمهور در آخرین درخواست بودجه.

این درخواست شامل $3.3 میلیارد دلار برای ساخت فضاپیما مورد نیاز برای رسیدن انسان به ماه به عنوان بخشی از آن آرتمیس برنامه.

“2020 نشانه اولین بار ما تا به حال کمک های مالی مستقیم برای یک انسان فرود سیستم پس از آپولو برنامه” Bridenstine گفت.

وسایل نقلیه است که حمل فضانوردان به ماه و فراتر از آن شامل ناسا سنگین-آسانسور فضایی راه اندازی سیستم و جبار عمیق-کپسول فضایی.

“فضا راه اندازی سیستم موشک های پایه ما در قرن 21 اکتشافات فضایی ماموریت به ماه و مریخ” Bridenstine گفت.

هر چند بوئینگ باقی مانده ناسا نخست پیمانکار برای توسعه و ساخت و ساز از فضای راه اندازی سیستم Bridenstine اصرار داشت که طراحی و تولید heavy-lift, موشک چند مرحلهای شامل سهم از صدها نفر از شرکت های — کوچک و متوسط و بزرگ-از سراسر کشور است.

“SLS است در واقع آمریکا موشک” Bridenstine گفت.

جبار خدمه کپسول است که یکی از چندین محموله که ناسا انتظار دارد SLS برای حمل به فضا در سال آینده.

“جبار اولین انسانی فضاپیما ما ساخته شده برای ماموریت های فضایی در بیش از یک نسل” آژانس فضایی رهبر گفت.

در سخنرانی خود Bridenstine همچنین در لمس تعهد مالی بودجه باعث می شود به انواع برنامه های طراحی شده برای تولید نوآوری های تکنولوژیکی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای انجام عملیات بر روی سطح ماه و در نهایت بر روی مریخ است.

مدیر همچنین جزئیات آخرین درخواست بودجه تاکید بر سیارهای علم از جمله $415 میلیون دلار برای راه اندازی James Webb Space Telescope, برنامه ریزی برای 2021.

“این در حال رفتن برای دیدن, برای اولین بار, برای اولین بار نور در تاریخ جهان” Bridenstine گفت.

قبل از اینکه انسان را به مریخ, ناسا قصد دارد به ارسال بیشتر rovers. این 2021 درخواست بودجه شامل $529 میلیون دلار برای رباتیک اکتشاف مریخ از جمله مریخ در 2020 کاوشگر ماموریت.

“مریخ در 2020 مریخنورد نیز یک ماموریت بسیار مهم است که بازنویسی کتاب های درسی علوم,” Bridenstine گفت. “و آن را شامل — و من عاشق این قسمت — اولین هلیکوپتر به پرواز در یکی دیگر از جهان است.”

درخواست بودجه نیز شامل بودجه برای برنامه های تحقیقاتی مرتبط با به اصطلاح “صنایع آینده” — فن آوری های مانند هوش مصنوعی کوانتومی محاسبات و ارتباطات پیشرفته.

رئیس جمهور تهمت درخواست بودجه خواستار حذف چند علوم زمین و علوم برنامه های آموزش و پرورش.

به عنوان بودجه پیشنهادی باعث می شود راه خود را از طریق کنگره آن است که به احتمال زیاد به طور قابل توجهی بهینه سازی. در علاوه بر این به ایجاد تغییرات به تخصیص بودجه, تغییرات بودجه ساخته شده توسط کنگره به احتمال زیاد به تماس برای جزئیات بیشتر در مورد انتظار کل هزینه آرتمیس برنامه.

کنگره می تواند حتی فشار ناسا به اتخاذ یک محافظه کارانه تر جدول زمانی برای آژانس بازگشت به ماه.

Bridenstine گفت: او را به ادامه فشار به کنگره برای حمایت از ناسا, اولویت های برنامه.

“دوستان ما آرتمیس نسل, و ما می رویم” Bridenstine گفت: برای نتیجه گیری در روز دوشنبه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>