1 جولای (فردا) — ناسا به این نتیجه رسیدند یک راهپیمایی فضایی از 6 ساعت و 1 دقیقه روز چهارشنبه به جای پیری باتری ها در ایستگاه فضایی بین المللی.

ناسا فضانوردان باب Behnken و کریس کسیدی braved شرایط فضای بیرونی برای دومین بار در شش روز.

تبلیغات

سه ساعت به راهپیمایی فضایی آغاز شده است که حدود 7:20.m ناسا گزارش داد که روز چهارشنبه باتری کار تکمیل شد. فضانوردان همچنین آماده در خارج از ایستگاه فضایی سه بعدی برای راهپیمایی فضایی در اواخر این ماه است که به جای بیشتر باتری.

این باتری های جدید نصب شده در روز جمعه و شنبه “هستند و در حال اجرا و ذخیره سازی قدرت” یک سخنگوی ناسا گفت.

Behnken و فضانورد داگ Hurley وارد ایستگاه فضایی مه 31 به عنوان بخشی از تاریخی بازگشت به پروازهای بشر به فضا از خاک ایالات متحده آمریکا. ماموریت مشخص شده اولین بار SpaceX مردم انجام شده به فضا است.

ناسا تمدید تاریخی ایران سفر به فضا بود که در ابتدا مختصری از پنج روز تظاهرات توسط ماه برای اطمینان از تعویض باتری در یک موقع.

باتری جایگزین خواهد شد “قرار دادن ایستگاه بسیار بهتر پیکربندی دراز مدت” گفت: Kenneth تاد ایستگاه فضایی مدیر برای یکپارچه سازی و عملیات در یک کنفرانس مطبوعاتی منجر به spacewalks.

“من فکر می کنم آن را ایمن می گویند محرومیت هر نوع پیش بینی نشده از شکست ما خوب خواهد بود در باتری برای تعدادی از سال آینده” تاد گفت.

در طول قبلی خود راهپیمایی فضایی روز جمعه Behnken و Cassidy صرف 6 ساعت و 7 دقیقه در فضای کار در تعویض باتری.

ایستگاه فضایی طراحی شده است تا حد زیادی توسط انرژی خورشیدی ذخیره شده در باتری است. این باتری های جدید ارائه بهبود یافته و کارآمد تر قدرت و ظرفیت با توجه به ناسا.

روز شنبه, کسیدی و Behnken حذف پیری نیکل-هیدروژن باتری آن قرار داده شد به یک خارجی واحد ذخیره سازی. آنها نصب شده جدید باتری لیتیوم یون و سپس جایگزین برق و سیم کشی اترنت.

در اوایل روز جمعه راهپیمایی فضایی یک آینه کوچک جدا از کسیدی لباس فضایی و شناور دور به آرامی — پیوستن به میلیون ها تکه زباله فضایی چرخش این سیاره معمولا در سرعت های بالا. اما ناسا گفت: هدف از دست رفته مطرح شده هیچ تهدید به راهپیمایی فضایی یا ایستگاه فضایی.

فضانورد هرلی در انجام وظیفه در داخل ایستگاه فضایی به کمک spacewalkers در داخل و خارج از خود را spacesuits و نظارت بر گردش بیرون شهر. روسیه فضانورد ایوان Vagner کمک ناسا سه نفر.

به عنوان آنها در برنامه ریزی و اجرای spacewalks این فضانوردان در ایستگاه فضایی نیز ارزیابی چگونه SpaceX اژدها کپسول توابع در حالی که متصل به ساختار.

“اژدها است که تولید قدرت بیشتر از پیش بینی ما بنابراین ما باید 114 روز یا بیشتر” در فضا گفت: Steve Stich مدیر NASA Commercial Crew Program در طول راهپیمایی فضایی کنفرانس مطبوعاتی.

هرلی و Behnken می تواند بازگشت به زمین در یک آزمون نهایی SpaceX خدمه کپسول اژدها به عنوان اوایل به عنوان Aug. 2, Stich گفت.

بازگشت فضانوردان به فضا از خاک ایالات متحده آمریکا

ناسا فضانوردان داگ هرلی (L) و باب Behnken که خدمه پرواز اژدها فضاپیما به ایستگاه فضایی بین المللی ماموریت کوتاه کنترل در مورد تجربه خود را در وسیله نقلیه جدید در تاریخ 1 ژوئن. حسن نیت ارائه میدهد عکس از ناسا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im