ناسا SpaceX انتظار برای نبرد طوفان دوباره برای شنبه راه اندازی

اورلاندو فلوریدا., 30 مه (بی بی سی) — ناسا و اسپیس ایکس را نبرد ابرها طوفان دوباره در فلوریدا در روز شنبه طی چه چیزی می تواند تلاش دوم در چهار روز برای پرتاب فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی.

ایلان SpaceX قصد دارد اولین شرکت خصوصی پرتاب فضانوردان به مدار در حالی که ناسا امیدوار است روز شنبه به مناسبت بازگشت به پروازهای بشر به فضا از خاک ایالات متحده آمریکا برای اولین بار در نه سال.

تبلیغات

در برنامه ریزی شروع زمان 3:22 p. m. EDT وجود خواهد داشت 50 درصد شانس ضعیف و راه اندازی آب و هوا با توجه به فضایی آمریکا نیروی هوا.

چون زمان همه چیز را در ابتلا به ایستگاه فضایی راه اندازی رخ می دهد باید دقیقا در زمان. هیچ اتاق تکان دادن برای حتی کوچکترین تاخیر.

طوفان ابرها و آسمانی هستند و احتمال دارد که در همان شرایط که مجبور به تعویق افتادن راه اندازی چهار شنبه بعد از ظهر.

ناسا و اسپیس ایکس راه اندازی کنترل ملاقات برای بیش از یک ساعت بعد از ظهر جمعه برای تعیین اینکه آیا به حرکت به جلو با ماموریت شنبه یا یک روز دیگر صبر یا دیگر برای بهتر آب و هوا.

در پایان آنها نمی تواند تصمیم گیری و برنامه ریزی برای ارزیابی مجدد شرایط پنج شنبه صبح.

پس از چهار اسکراب فضانورد داگ Hurley ارسال شده با تشکر SpaceX و ناسا تیم در توییتر پس از او به مدت سه ساعت در خدمه کپسول اژدها در بالای این موشک در انتظار راه اندازی.

“این می تواند خسته کننده بلکه بسیار واقعی بخشی از فضای گاهی اوقات” او توییتی اضافه میکند: “ما دوباره شنبه!”

تبلیغات

روز جمعه خود را شریک در برنامه ریزی پرواز باب Behnken توییتی که “Scrubs بخشی از انجام پروازهای فضایی با خیال راحت و با موفقیت. … ما آماده برای راه اندازی بعدی فرصت!”

اگر شنبه را راه اندازی به تعویق افتاد اندازی یکشنبه خواهد بود احتمال, با احتمال نقض محدودیت آب و هوا قطره کمی به 40 درصد است. ناسا نشده اعلام بالقوه تاریخ راه اندازی فراتر از آن.

ناسا مدیر جیم Bridenstine ستایش جمعه تلاش به عنوان یک بی عیب و نقص تمرین. شمارش معکوس اقدام بدون دردسر تا زمانی که آب و هوا مجبور به توقف دقیقه از پرتاب.

هرلی و فضانورد باب Behnken راه اندازی خواهد شد در بالای یک موشک فالکون 9 که ثابت کرده قابل اعتماد اسب بارکش برای حمل تجهیزات به ایستگاه فضایی 250 کیلومتری بالای زمین است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس سفر به مرکز فضایی روز شنبه بود اما روشن نیست که آیا هر دو خواهد بازگشت این آخر هفته.

“من می خواهم برای تشکر از همه در اینجا. و این چیزی است که بانوی اول و نگاه من بسیار به جلو به دیدن. و در حالی که برای رفتن به یک پرتاب,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Bridenstine و مشک قبل از شمارش معکوس نامیده می شد ،

مشک صحبت کردن با اعضای خانواده از هر دو فضانوردان در چهارشنبه گفت که او احساس یک حس قوی از مسئولیت برای ایمنی خود را.

“من گفت: ما به انجام همه چیز ما می توانید مطمئن شوید که پدران خود را دوباره OK” او به یاد می آورد با گفتن هر یک فضانورد تنها فرزند جمعه قبل راه اندازی شد به نام خاموش.

پس از راه اندازی این کپسول را سر شرق اقیانوس اطلس و نسبت به انگلستان که در آن بینندگان ممکن است آن را ببینید 15 یا 20 دقیقه پس از پرتاب با توجه به وب سایت MeteorWatch.org.

تبلیغات

در 12 دقیقه علامت پس از پرتاب خدمه کپسول اژدها طراحی شده است به جدا شدن از مرحله دوم تقویت کننده و کپسول بینی مخروط باز خواهد برای آماده شدن برای متصل کردن در ایستگاه فضایی است.

پس از این کپسول می رسد همان ارتفاع به عنوان ایستگاه فضایی و جلب به آن خدمه اژدها خواهد اینچ نزدیک و حوض به آرامی. این کپسول می تواند بارانداز مستقل اما هرلی را نشان می دهد پرواز آن را به صورت دستی حذف به صورت مختصر آزمون.

این فضاپیما می رسند در ایستگاه فضایی یکشنبه با docking برای برنامه ریزی 10: 29 p. m. EDT. هرلی و Behnken به باقی می ماند در کپسول برای تقریبا دو ساعت به عنوان آن را در محل قفل شده است و چک های ساخته شده در آن سیستم است.

هنگامی که دریچه باز می شود, فضانورد کریس کسیدی — در حال حاضر در هیئت مدیره ایستگاه فضایی-به استقبال تازه واردان. او و روسها آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner وارد شده در مارس و به اقامت وجود دارد تا اکتبر.

در طول این ماموریت به نام Demo 2, Behnken و Hurley خواهد انجام آزمون های نهایی از خدمه اژدها کپسول قبل از آن گواهی برای خدمات کشتی به طور منظم به ایستگاه فضایی.

یکی از بزرگترین آزمون خواهد بود پرواز کپسول دستی برای مدت کوتاهی با استفاده از خدمه اژدها را کنترل صفحه نمایش لمسی.

“ما اشتیاق به بخشی از یک آزمون ماموریت آزمون spaceflight,” Behnken گفت: در طول یک مختصری در کنفرانس مطبوعاتی جمعه. “این چیزی است که ما در مورد خواب پرواز چیزی به غیر از شاتل فضایی” برای حمل مردم به فضا است.

Behnken و Hurley نمی دانم چه مدت آنها را در ایستگاه فضایی است. ناسا گفته است که می تواند به عنوان کمی تا شش ماه و تا آنجا که 16 هفته بسته به اینکه چگونه به سرعت خدمه کامل لازم تعمیر و نگهداری در ایستگاه فضایی و با چه شرایط آب و هوایی مطلوب برای فضاپیما فرود.

تبلیغات

اگر این ماموریت در نهایت موفق ناسا قصد دارد برای راه اندازی یکی دیگر از کپسول SpaceX به ایستگاه فضایی Aug. 30, Bridenstine های ناسا مدیر سایت گفت: سه شنبه.

اعضای خدمه که برای ماموریت فضانوردان ناسا مایک هاپکینز, ویکتور Glover and Shannon واکر همراه با Soichi Noguchi فضانورد با Japan Aerospace Exploration Agency.

بازگشت به زمین برای نسخه ی نمایشی 2 ماموریت را علامت گذاری اولین فرود یک فضایی آمریکا کپسول حمل فضانوردان از پروژه آزمایشی آپولو-سایوز در سال 1975.

SpaceX است که بیش از دو سال در پشت برنامه برای راه اندازی. ناسا اهدا دو فینالیست قرارداد در سال 2014 به گواهی جدید سفینه فضایی برای حمل افراد توسط 2017 — بوئینگ دریافت $4.2 میلیارد دلار برای آن Starliner کپسول و SpaceX دریافت $2.6 میلیارد دلار برای خدمه اژدها.

Starliner موفق به رسیدن به ایستگاه فضایی در طول یک پرواز آزمایشی در ماه دسامبر برنامه ریزی شده است برای یکی دیگر از تلاش در سه ماهه سوم این سال است.

بیش از دهه گذشته فضانوردان ناسا تنها استفاده می شود روسی سایوز موشک و کپسول برای رسیدن به ایستگاه فضایی با هزینه بیش از 70 میلیون دلار برای هر صندلی است.

Behnken, 49 و Hurley, 53, شده اند فضانوردان پس از انتخاب خود را در سال 2000. آنها کار کرده و از نزدیک با SpaceX برای توسعه فضاپیمای جدید سیستم.

دو مرد مشابه به اشتراک گذاری تجربیات زندگی. هر دو با هم ازدواج به زن فضانوردان که به فضا سفر کرده اند و هر دو دارای یک فرزند. هر دو نظامی خلبانان تست و نگه رتبه سرهنگ — Behnken با نیروی هوایی ایالات متحده و Hurley با سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده.

تبلیغات

Behnken در اصل از منطقه سنت لوئیس شد رئیس سابق ناسا فضانورد ، هرلی در اصل از شمال ایالت نیویورک پرواز کرد و در آخرین ماموریت شاتل در سال 2011 و اولین دریایی خلبان به پرواز F/A‐18 E/F سوپر هورنت.

SpaceX را Falcon 9 rocket اولین مداری راه اندازی خودرو به طور کامل قابل استفاده مجدد اگر چه این موشک برای این راه اندازی جدید است.

فالکون 9 است فقط از 230 فوت قد با 12-قطر. نه از SpaceX را Merlin موتورهای ارائه محوری از 1.7 میلیون پوند پس از پرتاب. مقایسه نمونه F-16 جنگنده جت ساطع 32,000 پوند تراست.

ناسا مردم خواست تا به تماشای راه اندازی در تلویزیون و یا آنلاین در حالی که آژانس را محدود می کند دسترسی به محل پرتاب در مرکز فضایی کندی به ضروری پرسنل تنها در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

فضانوردان آماده برای بازگشت به فضا از خاک ایالات متحده آمریکا

یک SpaceX Falcon 9 rocket دریچه های سوخت پس از ناسا و اسپیس ایکس mnagement به نام نگه دارید به پرتاب در مرکز فضایی کندی در فلوریدا در مه 27. عکس جو مارینو/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de