نسکار ممنوعیت مؤتلفه پرچم از تمام حوادث

10 ژوئن (فردا) — نسکار ممنوع مؤتلفه پرچم در تمام حوادث و خواص دو روز پس از درایور بابا به نام والاس برای سازمان به انجام این کار.

“حضور مؤتلفه پرچم در نسکار حوادث اجرا می شود بر خلاف تعهد ما به ارائه یک استقبال و فراگیر محیط زیست برای همه طرفداران رقبای ما و صنعت ما” سهام ماشین سری در بیانیه ای گفت شنبه.

تبلیغات

“آوردن مردم با هم در اطراف یک عشق برای مسابقه و جامعه است که آن را ایجاد چیزی است که باعث می شود ما طرفداران و ورزشی ویژه. نمایش مؤتلفه پرچم ممنوع خواهد شد از همه نسکار حوادث و خواص.”

حرکت به ممنوعیت پرچم از همه نسکار حوادث می آید در میان ناآرامی های اجتماعی در سراسر جهان پس از مرگ جورج فلوید 46 ساله سیاه مرد که کشته شد در بازداشت پلیس در روز یادبود در مینیاپولیس.

فلوید مرگ منجر به تظاهرات در سراسر ایالات متحده و حذف برخی از مؤتلفه بناهای تاریخی در جنوب — سنتی پایه فن نسکار.

روز دوشنبه والاس — که تنها سیاه و سفید تمام وقت راننده نسکار — سی ان ان گفت که مؤتلفه پرچم هیچ جایی در racetracks.

“من گام بعدی خواهد بود برای خلاص شدن از شر همه متفق پرچم” والاس گفت. “هیچ کس نباید احساس ناراحت کننده زمانی که آنها می آیند برای یک مسابقه نسکار است. پس از آن شروع می شود با مؤتلفه پرچم. آنها را از اینجا. آنها هیچ جایی برای آنها.”

والاس که درایوهای No. 43, ماشین, برای, Richard Petty موتورسواری عینک یک پیراهن که به عنوان خوانده شده “من نمی توانم نفس بکشم” و “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” قبل از نژاد روز یکشنبه در آتلانتا. 26-در سال آلاباما بومی درک موقعیت خود را نمی خواهد به خوبی با برخی از طرفداران نسکار.

“وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از مردم عصبانی که حمل آن پرچم با افتخار اما از آن زمان برای تغییر” والاس گفت. “ما باید به تغییر است و من را تشویق نسکار — ما باید به کسانی که مکالمات برای حذف کسانی که پرچم.”

در سال 2015 NASCAR خواسته طرفداران را مؤتلفه پرچم به نژادها و تا به حال یک پرچم ارز برنامه به “ایجاد فراگیر جو” که خشم بسیاری از طرفداران.

نسکار فاش نمی, چگونه آن را اجرا درآوردن این سیاست جدید است. سازمان نشده شتافت با طرفداران در حضور و غیاب پس از ورزش را از سر گرفته و در ماه گذشته در میان coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de