نسکار iRacing: Alex بومن را بدست آورده و اولین مجازی برنده شدن در آلاباما

مارس 26 (UPI) — Hendrick Motorsports برداشت سوم آن پیروزی متوالی در eNASCAR iRacing Pro دعوتی سری هنگامی که راننده الکس بومن لبه کوری LaJoie و رایان Preece در سه گسترده ای پایان یکشنبه در GEICO 70 مجازی در آلاباما Superspeedway.

بومن برگزار کردن LaJoie و Preece در دامان اضافه کاری حداکثر سرعت دویدن به پایان تامین امنیت این پیروزی تنها .037 ثانیه است.

“من حدس می زنم فقط در جای مناسب در زمان مناسب, نوع, نرمال مسابقه جاده سریع السیر ایران” بومن به خبرنگاران گفت: بعد از مسابقه. “من واقعا برای تشکر از Preece برای هل دادن من به دلیل آنچه که ساخته شده تفاوت در آن نقطه است.”

ویلیام بایرون بومن هم تیمی با Hendrick Motorsports, برنده دو مسابقه در نسکار مسابقه مجازی سری. روز یکشنبه او ششم به پایان رسید.

در روز یکشنبه 74-lap اضافه نژاد وجود دارد 14 رهبران و 27 منجر به تغییرات. LaJoie در آمد دوم و Preece در سوم. گرت Smithley و Landon Cassill گرد بالا پنج.

نسکار Hall of Famer جف گوردون پا را از این غرفه و مجازی اولین یکشنبه رساندن در 38 بعد از او درگیر شد در دو جداگانه wrecks. گوردون بود که جایگزین مایکل Waltrip این هفته به طور معمول تماس نژادها برای FOX Sports در کنار مایک شادی.

“این فوق العاده واقع گرایانه” گوردون گفت. “من دوست داشتم که یک بخشی از آن است. عالی بود با اینکه در آن وجود دارد در عمل و رقابت در مسیر. من تا به حال یک انفجار است.”

فاکس در مسابقه خبرنگار Clint Bowyer تا به حال خود را در مسابقه به پایان رسید توسط یک دمیده موتور برای دومین هفتۀ متوالی. Bowyer بود هل دادن بومن برای سرب زمانی که موتور تقریبا بیش از حد گرم.

برنان پول (هفتم), Kyle Busch (هشتم), Kurt Busch (نهم) و دنیل سوارز به پایان رسید داخل بالا 10. Timmy هیل یک بار برنده در iRacing سری در آمد و در 11 و کوین Hoffman در 12th.

رویداد بعدی در eNASCAR Pro دعوتی سری است که برای برنامه ریزی مارس 3 در مجازی داور بین المللی جاده سریع السیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im