نسکار iRacing: دنی Hamlin برنده مسابقه مجازی در حیاط

مارس 22 (UPI) — با نسکار فصل متوقف توسط coronavirus همه گیر دنی Hamlin برنده روز یکشنبه مراسم تحلیف eNASCAR iRacing نرم افزار سری دعوتی در مجازی حیاط-میامی جاده سریع السیر.

Hamlin سه بار دیتونا 500 قهرمان ضرب و شتم دیل Earnhardt جونیور نهایی کردن گوشه در اولین رویداد. Timmy تپه تعقیب Briscoe و قطب-برنده گرت Smithley گرد بالا پنج.

Earnhardt که بازنشسته از جام نسکار سری در پایان فصل 2017 شد و جلوتر رفتن به آخرین دامان و در حال اجرا در داخل. Hamlin در زمان سرب در سیرجهت مخالف مبداء مسابقه قبل از این دو ساخته شده در تماس با بیرون آمدن از چهارم به نوبه خود. Earnhardt بود تحت فشار قرار دادند به داخل مجازی پیگیری به عنوان Hamlin در زمان پرچم شطرنجی.

100-lap iRace بود که تلویزیونی در FOX Sports 1, برجسته, بسیاری از رانندگان برتر نسکار را در این 35-ماشین زمینه از جمله Kyle Busch, Jimmie Johnson, Joey afton wagner Clint Bowyer, Brad Keselowski بابی Labonte Kyle Larson و ریکی Stenhouse جونیور

مسابقه مجازی به عنوان یک رویداد خیریه برای افراد مبتلا COVID-19 است که به طور موقت متوقف ترین اقدام در ورزش جهان است. قبل از مسابقه Hamlin متعهد به اهدای 100 دلار برای هر یک از دامان که او به رهبری و 5000 دلار برای برنده شدن در این رویداد است.

با پیروزی او Hamlin اهدا خواهد شد $از 6400 به بنیاد نسکار برای کمک به Miami-منطقه خانواده ها را تحت تاثیر ویروس. دیگر رانندگان نیز باید همسان و افزود: به کمک مالی خود را.

“این همیشه سرگرم کننده هنگامی که شما برنده شوید” Hamlin به خبرنگاران گفت:. “بدون در نظر گرفتن آن را یک رویداد بزرگ برای مسابقه جامعه و رانندگان نسکار به گرد هم می آیند برای قرار دادن 20-چیزی رانندگان در مسیر مسابقه با جمله کوتاه توجه کنید.

“هر کس در حال خرید شبیه سازی سکوهای این هفته و هفته گذشته برای آماده شدن برای این رویداد و برای آن همه را به گرد هم می آیند و در پایان من فکر می کنم, آن را قطعا یک موفقیت است.”

آن Hamlin 31 پیروزی در iRacing است که جایی که او کشف شد Earnhardt قبل از ساخت آن را به نسکار. Hamlin مستند نزدیک خود را پیروزی در رسانه های اجتماعی.

نسکار خود را به حالت تعلیق در زندگی واقعی مسابقه حداقل تا مارس 9 دلیل شیوع کروناویروس. رانندگان قرار شد مسابقه یکشنبه در حیاط قبل از ویروس آورده رویدادهای ورزشی را متوقف کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de