نسکار از سر فصل ‘خستگی’ سری جام رهبر کوین Hoffman

ژوئن 5 (UPI) — فرمت نسکار از سر فصل های خسته برخی از ورزش را بهترین رانندگان از جمله سری جام رهبر کوین Hoffman.

Hoffman به پایان رسید 11th در سوپر مارکت قهرمانان 500 یکشنبه در Bristol Motor Speedway. او برنده واقعی قهرمانان 400 مارس 17 در دارلینگتون, S. C., اولین مسابقه پس از نسکار تعلیق به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. او دو دیگر بالا 5 پس از اتمام ورزش بازگشت.

تبلیغات

نسکار معمولی سری جام فرمت شامل عمدتا یکشنبه نژادها. رانندگان اضافه شده در یک شنبه بین دو جمعه نژادها از راه اندازی مجدد. آنها شتافت دوباره بعد از دوشنبه قبل از روز یکشنبه رویداد در بریستول. سری جام ستاره ها سوار بیش از 2500 کیلومتر در پنج مسابقه در 15 روز است. برخی از رانندگان نیز سوار در Xfinity سری و سری کامیون در آن زمان.

“برای من شده است وجود دارد تغییر روند به خصوص از طریق دو هفته” Hoffman گفت. “ما تا به حال دشوار نژاد آهنگ در دارلینگتون, شارلوت و بریستول.”

Hoffman گفت: او خود را تغییر فرایند بازیابی برای تمرینات و با توجه به خود زمان سفر فوق العاده به درایو به جلو و عقب از آهنگ های.

“شما در آن نگاه از بیرون و شما فکر می کنید چه یک روز است.’ هیچ عمل یا مقدماتی و کمتر سفر باید ساده تر” Hoffman گفت. “که روز شنبه نژاد می افزاید: یک لایه دیگر به چگونه شما باید به مراقبت از خودتان است. پس از آن اخراج بیش از هشت یا نه هفته ما از ماشین [فصل تعلیق] و پس از آن فقط پریدن در ماشین برای کسانی که مایل است. آن شده است تا حد زیادی.

“من خیلی بیشتر خسته یکشنبه گذشته از بریستول از من شده است برای مدت زمان طولانی چون شما در حفظ و انباشته نژادها که در بالای هر یک از دیگر.”

با وجود خستگی Hoffman گفت که او نمی توانید شکایت کنید چرا که او می داند که او خوش شانس است که بخشی از یکی از تنها فعالیت های ورزشی لیگ در ایالات متحده است.

Hoffman خواهد پرش به عقب در شماره 4 فورد برای, برابر, افتخار QuikTrip 500 یکشنبه در آتلانتا موتور جاده سریع السیر. ماشین خود را نگاه کمی متفاوت است به عنوان او خواهد شد بخشی از یک دو رنگ و طرح با هم تیمی Clint Bowyer. اتومبیل را ترویج یک کمپین برای کمک به کشاورزان در ایالات متحده است.

کمک به کشاورزان و طرفداران جدید

Hoffman را حامی Busch نور هنوز در گچ بری هود او اما اتومبیل خود را نیز شامل آبی و زرد و سبز colorway و بزرگ گوش ذرت. Busch ارائه بودجه برای نجات مزرعه به گسترش به کانزاس است. مزرعه نجات است, یک سازمان غیر انتفاعی است که کمک کرده است و نزدیک به 700 مزارع خانوادگی حفظ عملیات در زمان بحران.

“وجود دارد بسیاری از مردم که نیاز به کمک” Hoffman گفت. “هنگامی که شما نگاه کنید ما کشاورزان آنها را به خط مقدم است که پس شجاع را از طریق تمام این همه گیر و نگه داشتن همه ما را تغذیه می کند. هنگامی که شما نگاه کنید ما کشاورزان نیاز به آن را بدیهی است که یک کلید به نگه داشتن ما در حال اجرا به عنوان یک کشور است.”

نسکار شده است یک پناهگاه برای طرفداران ورزش در حالی که لیگ های دیگر هنوز هم به حالت تعلیق درآمد. Hoffman گفت: رانندگان آرزوی طرفداران اجازه داده شد در مسیر ولی او لذت می برد از این فرصت به نمایش گذاشتن ورزش برای بینندگان جدید.

“حتی با سه نفر از پنج مسابقه نهفته باران وجود دارد مقدار زیادی از مسابقه جدید طرفداران خارج وجود دارد” Hoffman گفت. “در پایان بسیاری از طرفداران ورزش وجود دارد.

“ما خسته از تماشای 1984 بازی های بسکتبال و reruns. همه ما می خواهیم چیزی تازه است. ورزش ما خوش شانس است که در یک موقعیت برای قرار دادن رویدادهای ما و در مسیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de