ملی سقط جنین فدراسیون (NAF) بیانیه ای در سقط جنین ارائه در طول COVID-19 همه گیر

واشنگتن – به عنوان ایالت ها و شهرداری ها تصویب اقدامات به سرعت گسترش COVID-19 بیشتر غیر ضروری کسب و کار آموزش داده خواهد شد—و یا نیاز به ، در همان زمان و بیمارستان در حال آماده شدن برای افزایش COVID-19 موارد و افزایش فشار بر کارکنان خود را, منابع, و سیستم, و به احتمال زیاد شروع به طور نامحدود به تعویق انداختن غیر ضروری و یا روش انتخابی. در طول این بحران بهداشت عمومی, مراقبت بارداری از جمله سقط جنین مراقبت های باقی مانده ضروری خدمات سلامت. ملی سقط جنین فدراسیون (NAF) تماس در رهبران به اطمینان حاصل شود که سرپایی درمانگاه سقط جنین می تواند باز باقی می ماند و خواستار بیمارستان ها به ادامه به ارائه سقط جنین مراقبت.

سقط جنین مراقبت است و یک زمان حساس و خدمات است که می تواند به طور قابل توجهی معوق بدون عمیقی عواقب آن برای زنان و خانواده های آنان است. سقط جنین ارائه شده است برای تقریبا یک پنجم حاملگی در ایالات متحده به عنوان بخشی از زنجیره از بارداری مراقبت. آن را ضروری است خدمات سلامت. یک فرد و خانواده تصمیم به پایان دادن به بارداری برای یک مجتمع صورت فلکی از دلایلی است که عبارتند از: تاثیر بارداری و تولد روی سلامت آنها توانایی کار و تیره و تار شرایط اقتصادی. این شرایط است که فراموش نمی شود—و به احتمال زیاد افزایش—همه گیر در شرایط. انکار و یا تعویق انداختن سقط جنین مراقبت از مکان های فوری بار در بیماران, خانواده و سلامت سیستم و می تواند عمیق و ماندگار عواقب. بيماران مراجعهکننده برای زمان های حساس مراقبت از جمله سقط جنین و مراقبت نیاز به موقع دسترسی به درمان حتی در طول این بیماری همه گیر.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

همانطور که ما حرکت COVID-19 بحرانی است که رهبران درمان سرپایی ارائه دهندگان خدمات سقط جنین به عنوان ضروری کسب و کار که در بیمارستان سیستم اطمینان حاصل شود ادامه از سقط جنین مراقبت به عنوان یک ضروری خدمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im