ملی بعد از عزاداری انتقاد شدید تهمت و عربستان را شکست خورده Covid-19 پاسخ به ما تلفات نزدیک 100,000

به عنوان ایالات متحده تلفات از Covid-19 صعود به سمت 100,000 کنگره و جمهوری خواهان ادامه داد: “پمپ ترمز خودرو” در بیشتر کمک هزینه یک ائتلاف از گروه های حمایت در روز شنبه برگزار شد و “روز ملی عزاداری” در اعتراض به روحانی در پاسخ ناکافی به coronavirus بیماری همه گیر.

“فعالان در سراسر کشور در حال برگزاری یک توده #NationalFuneral به برگزاری مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و جمهوری خواه به مقامات منتخب مسئول شکست خود برای محافظت از مردم از Covid-19″ این مرکز برای محبوب دموکراسی (CPD) اقدام یکی از سازمان ها در پشت اعتراضات توضیح داده شده در توییتر.

هدف از ملی بسیج نه تنها پاسخگویی برای توافق رهبران بلکه به تقاضا بیشتر فدرال امداد با توجه به CPD عمل است. معترضان تحت فشار نمایندگان مجلس و کاخ سفید برای رسیدگی به نگرانی های مداوم در مورد استخدام بیمه بهداشت و درمان و مسکن و گرسنگی مرتبط با این بیماری همه گیر.

مراسم تشییع جنازه مانند اعتراضات سازمان یافته در بیش از 20 ایالت و پایتخت کشور است. بسیاری از اقدامات شبیه شبیه تظاهرات در اواخر ماه آوریل که درگیر یک کاروان اعتراض بین کاخ سفید و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بدنام هتل در واشنگتن که در آن فعالان گذاشته جعلی کیسه های بدن و نشانه هایی است که خواندن “تهمت و دروغ و مردم می میرند.”

یک مراسم تشییع جنازه در صفوف منظم برنامه ریزی شده بود برای 5 ساعت سه شنبه آغاز و در دی سی اقامت رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.), در حال عبور از مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی و پایان دادن به در کاخ سفید—که در آن فعالان در نظر گرفته شده برای ذخیره کردن بیشتر بدن کیسه های. به عنوان از مطبوعات زمان ایالات متحده تا به حال بیش از 1.5 میلیون تایید Covid-19 مورد و بیش از 92,600 مرگ و میر.

پیش از سی تظاهرات و اقدامات مربوط به بدن کیسه تابوت motorcades و اعتراض دادند که در سراسر کشور برگزار شد چهارشنبه. شرکت کنندگان خبرنگاران و هواداران به اشتراک گذاشته شده عکس و فیلم در رسانه های اجتماعی با هشتگ #DayofMourning, #NationalFuneral, #TrumpCovidFails و #TrumpLiesPeopleDie:

در یک صدای جیر جیر چهارشنبه CPD اقدام به نام قانونگذاران به پشتیبانی از 3 تریلیون سلامت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری (قهرمانان) عمل می کنند که دموکرات اکثریت به تصویب مجلس روز جمعه.

اگر چه ترقی خواهان با انتقاد از قهرمانان به عنوان ناکافی آن ارائه بسیار مورد نیاز کمک های مالی و حمایت های دیگری از جمله یک بار $1,200 پرداخت برای بزرگسالان که کسب درآمد تا $75,000, $25 میلیارد دلار برای ایالات متحده خدمات پستی $175 میلیارد دلار در مسکن حمایت و حدود 1 تریلیون دلار به صورت محلی و ایالتی و قبیله ای دولت. این قانون نیز ایجاد خطر پرداخت صندوق برای خط مقدم کارگران افزایش هزینه های Covid-19 تست گسترش مواد غذایی تمبر قوی تر گسترش مزایای بیکاری و نیاز است که همه آمریکایی ها مجاز به رای دادن از طریق پست در ابتدای ماه نوامبر است.

“حقیقت این است که در حالی که یک گام مهم در جهت درست این لایحه نه چندان دور به اندازه کافی برای ارائه به فوریت نیاز اقتصادی کمک به میلیون ها نفر از افرادی که خود را از دست داده و درآمد است که خانواده ها در حال حاضر در خطوط مواد غذایی,” آنا ماریا Archila co-مدیر اجرایی CPD در بیانیه ای گفت: جمعه. “ما باید مبارزه برای قانونی که فلسطين حیثیت خود را و محافظت از زندگی خود را.”

حتی خانه دموکراتها به تصویب بعید به نظر می رسد به تصویب توسط جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا. پس از یک شنبه در دیدار با معاون رئیس جمهور مایک پنس, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) مک کانل گفت: سی ان ان درباره احتمال چهارم coronavirus امداد بسته است که “ما در مورد راه رو به جلو در چند هفته آینده.” مک کارتی گفت که او نیاز به عبور بیشتر تسکین قانون “در حال حاضر است.”

به عنوان مردم در سراسر کشور به خیابان ها ریختند شنبه برای اعتراض به چالش کشیدن اوباما انفعال آنلاین #NamingTheLost افروزی آغاز شد 2pm به افتخار کسانی که در ایالات متحده که فوت کرده اند از Covid-19. شب زنده داری سایت می گوید که “آنها از ما هستند و خواهر و برادر و پدر و مادر ما, فرزندان ما, ما پرستاران و مواد غذایی کارمندان ما اولین پاسخ دهندگان و معلمان آنها به کار افرادی که در انجام کار ضروری نگه داشتن خانواده های ما و جوامع امن است.”

“ما می دانیم که آن را ندارد به این ترتیب است که کشور ما رهبران گزینه های که در معرض خطر زندگی ما است. ما می دانیم که ما می توانید انتخاب کنید راه های مختلف رو به جلو است که در مورد مراقبت برای همه ما” این سایت ادامه می دهد. “اما قبل از ما می تواند آینده ما باید با هم در عزاداری در سراسر ایالات تفاوت های ما به رسمیت شناختن و غمگین برای زندگی از دست داده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im