جغرافیای ملی ‘حق چیزهای برتر خواهد شد در دیزنی به علاوه این سقوط

دیزنی به علاوه انتشار اقتباس از تام ولف پرفروشترین رمان “راست ها” بعد از این سال این شرکت اعلام کرد.

چه خبر:

اصلی اسکریپت سری بگویید داستان از چه خواهد بود اولین بار در کشور “reality show” به عنوان “بلند پروازانه فضانوردان و خانواده خود را تبدیل فوری مشاهیر در یک رقابت است که می تواند آنها را بکشند یا آنها را جاودانه” با توجه به انتشار.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، جان گلن یک احترام آزمون خلبان و ستوان Cmdr. آلن شپرد خواهد بود در مرکز نشان می دهد. Patrick J. Adams (“Suits”) و Jake McDorman (“بانوی پرنده”) را بازی گلن و شپرد بود.

داستان بر دولت آمریکا پروژه عطارد آغاز شد که یک مسابقه فضایی با شوروی ، فضانوردان درگیر — به نام جیوه هفت — آیا با توجه به دو سال آن را به فضا.

  • این تیم شامل سرهنگ گوردون کوپر به تصویر کشیده شده توسط Colin o’donoghue (“روزی روزگاری” “کری Pilby,” “The Rite.”)
  • خوب Schirra به تصویر کشیده شده توسط Aaron Staton (“مردان دیوانه” “Narcos: مکزیک” “قلعه سنگ است.”)
  • اسکات کارپنتر به تصویر کشیده شده توسط James Lafferty (“فراموش نشدنی از تپه خانه” “شهر کوچک و جنایت.”)
  • Deke Slayton به تصویر کشیده شده توسط میکا سهام (“بریتنی اجرا می شود ماراتن” “فرار در Dannemora.”)
  • گاس Grissom به تصویر کشیده شده توسط Michael Trotter (“زیرزمینی” “ساعت شب.”)

آنچه خاوری گفت:

  • Mixxx Monroe, رئیس جمهور, National Geographic جهانی شبکه های تلویزیونی گفت: “این داستان واقعی از نوآوری های علمی و پشتکار انسان نمی تواند به موقع تر. جغرافیای ملی ‘چیزهای راست’ یک aspirational داستان در مورد اکتشاف جاه طلبی و عزم و انعطاف پذیری و به ما یادآوری می کند که انسان می تواند دستیابی به این فوق العاده ای که ایران با یک هدف مشترک. این سری فراهم می کند یک فوتی و فوری پشت صحنه نگاه ناقص اما قهرمانانه جیوه 7 فضانوردان و ما هیجان زده است که آن را پیدا کرده است آن خانه کامل در دیزنی به علاوه.”
  • ریکی اشتراوس جمهور محتوا و بازاریابی در دیزنی پلاس گفت:”ما به عنوان مخاطبان در سراسر جهان به نوبه خود به دیزنی به علاوه برای پیدا کردن الهام بخش و خوش بینی ما بر این باورند که درست زندگی قهرمانی جیوه 7 نمایش خواهد سرسختی روح انسان و الهام بخشیدن به نسل جدید برای رسیدن به ستاره ها. این تیم فوق العاده از سرایان در نشنال جئوگرافیک, Warner Horizon اسکریپت تلویزیون و Appian Way گردد قانع کننده و سرگرم کننده داستان و ما مفتخر به آن صفحه اصلی جهانی به عنوان اولین اسکریپت دیزنی به همراه سری اصلی از نشنال جئوگرافیک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im