پرستاران ملی ایران بیانیه ای در بازگشایی این کشور

اوکلند کالیفرنیا. – پرستاران ملی ایران, بزرگترین اتحادیه پرستاران ثبت شده در ایالات متحده به شدت اخطار می دهد که تماس به “بازگشایی این کشور” در حال زودرس زمانی که خطر این ویروس باعث COVID-19 هنوز پشت سر ما. به طور موثر پاسخ دادن به این بیماری همه گیر قبل از شل شدن اجتماعی فاصله اقدامات پرستاران تماس در دولت و کارفرمایان برای دیدار با معیارهای زیر:

پایگاه بهداشتی مراقبت از ظرفیت و آمادگی لازم و نه سود. قبل از بازگشایی این کشور پرستاران و دیگر کارکنان بهداشتی باید بهینه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) نیاز آنها از جمله طراحی هوا-تصفیه ماسک coveralls است که ترکیب سر پوشش و کفش و پوشش و دستکش. در غیر این صورت بیمارستان ها ادامه خواهد داد به مکان های که گسترش عفونت و پرستاران و کارکنان مراقبت های بهداشتی ادامه خواهد داد به بیمار و کنار مرگ و قادر به مراقبت از موج بعدی از بیماران.

روشن است به پرستاران که صنعت آنها فکر می کند که تولید می شود یک راه حل قابل قبول به PPE کمبود با اجرای استفاده گسترده از انواع N95 سیستم ضد عفونی. این غیر قابل قبول است و نا امن. قبل از بازگشایی این کشور رئیس جمهور تهمت باید فعال دفاع تولید عمل به منظور تولید انبوه PPE.

مراقبت های بهداشتی با ظرفیت نیز باید گسترش یافته و مردم باید قادر به درمان آنها نیاز دارید اگر آنها قرارداد COVID-19— بدون هیچ هزینه. هر واکسن تهیه شده با مالیات دهندگان ایالات متحده دلار نیز باید ارائه شده به مردم در امریکا به صورت رایگان هنگامی که مورد نیاز است.

CDC که OSHA دستورالعمل ها و استانداردها باید تقویت شود. خطر برای هوابرد انتقال این ویروس است که در حال حاضر مستند و قبل از بازگشایی این کشور, پرستاران خواهان آن است که مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی این تشخیص و تقویت دستورالعمل های خود را بر این اساس. ايمنی و بهداشت شغلی آمریکا (OSHA) نیز باید تصویب اضطراری و موقت استاندارد به قیمومیت که بهداشت و درمان کارفرمایان ارائه حمایت های مورد نیاز برای COVID-19.

رفته به ادامه مطالب

اما سخاوت شما بسیار مهم است برای بقای ما.

لطفا انتخاب کنید, اهدای روش:

بهداشت عمومی زیرساخت باید تقویت شود شامل کافی نیروی انسانی, تجهیزات و فضا برای قوی نظارت تست مورد انزوا و تماس با ردیابی به اطمینان حاصل شود که ویروس است که به طور موثر موجود است.

در حالی که با توجه به “بازگشایی این کشور” پرستاران نیز تاکید می کند که این بیماری همه گیر است در معرض مشکلات اساسی در جامعه ما و نورانی آسیب های انجام شده توسط نئولیبرالی و سیاست های اقتصادی است که مفید به مدت محدود چند و سود محور سیستم مراقبت های بهداشتی.

حصول اطمینان از نیازهای اساسی انسان هستند دیدار کرد. مردم آمریکا باید افزایش مزایای بیکاری و پرداخت بیمار زمان و خانواده را ترک; امنیت غذایی; مسکن; بهداشت و درمان و اجتماعی دیگر پشتیبانی برای افرادی که بیکار هستند و یا قادر به کار به دلیل بیماری و یا قرنطینه و جداسازی اقدامات

به عنوان مراقبان و پرستاران تاکید می کند که ما نمی توانیم بازگشت به آسیب رساندن به راه همه چیز بودند. این بار به جای یک فرصت برای reimagine چگونه ما می توانیم سازماندهی جامعه ما در راه است که به نفع هر کس به عنوان یک تعداد انگشت شماری از میلیاردرهای. آن زمان به تمرکز بر ایجاد یک اقتصاد است که بر اساس مصرف چیزهایی بلکه در مراقبت از مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im