حقوق ملی گروه تماس برای توقف قضایی تأیید روند

واشنگتن – چهل و طرفدار دموکراسی و حقوق مدنی گروه امروز پیوست در نامه ای به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و قوه قضائیه رئیس کمیته لیندزی گراهام ترغیب آنها برای متوقف کردن روند قضایی فدرال نامزد و تأیید در این زمان. این گروه از اعضای عادلانه دادگاه وظیفه نیروی رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر نوشت و به اصرار “قطع نظر از عمر قضایی نامزد در زمانی که ادامه تمرکز بر روی پشتیبانی و منابع به آدرس COVID-19 همه گیر باید اهمیت است.”

“ایالات متحده در میان بدترین بهداشت عمومی و بحران اقتصادی ملت ما مواجه شده است و در حداقل 100 سال است. COVID-19 است wreaking ویران در سراسر جامعه تخمگذار محاصره به زندگی ما سلامت ما رفاه اقتصادی ما مدارس ما عدالت سیستم امنیتی ما و دموکراسی ما” در این نامه آمده. “اولویت قضایی نامزد به عنوان اگر وجود دارد هیچ بیماری همه گیر و نادیده گرفتن کسب و کار است که در اکثر فوری برای تسکین و بهبود خواهد بود غیر مسئولانه است. بنابراین کمیته قضایی مجلس سنا و مجلس سنا به عنوان یک کل باید لازم و عام عمل قرار دادن پردازش قضایی نامزد در انتظار نگه داشته تا تاثیر مخرب این بیماری همه گیر شده است کاهش یافته است.”

“تهمت و مک کانل در حال اولویت خود را از نظر اخلاقی ورشکسته دستور کار به جای پرداختن به تاثیر این بحران بهداشت عمومی” گفت: Vanita Gupta, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت در کنفرانس رهبری مدنی و حقوق بشر. “مغلوب ساختن پیشی جستن است سردستی botched دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر ویرانگر حتی به عنوان امنیت اقتصادی میلیون ها نفر آویزان در تعادل می باشد. در ضمن مک کانل در حال حرکت است در قفل-مرحله ادامه فشار قضایی نامزد که سوابق نشان می دهد خطرناک خصومت به دسترسی به مراقبت های بهداشتی. خود را ناتوانی در پاسخگویی به نیازهای واقعی مردم به ویژه آسیب پذیر جوامع—یک فاجعه است. آن را خطرناک و غیر مسئولانه برای سنا در ادامه به اختصاص زمان به قضایی نامزد.”

“هر دقیقه سناتور صرف قضایی نامزد یک دقیقه نه صرف حل coronavirus بحران” گفت: حاشیه بیکر, معاون اجرایی رئیس جمهور برای سیاست و برنامه در مردم برای راه آمریکا. “مردم آمریکا کاملا نمی خواهید انتخاب نمایندگان خود با تمرکز بر قضات در حال حاضر. مردم از دست دادن شغل و مراقبت های بهداشتی و خانه های. آنها در حال گرفتن بیمار و دیدن عزیزان بیمار و حتی مرگ می شود. آن را نمی خواهد فقط تن ناشنوا برای میچ مک کانل و لیندزی گراهام به اولویت بندی قضات در این لحظه آن را غیر اخلاقی خواهد بود.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“ایالات متحده با آن مواجه است چالش های بی سابقه ای ناشی از COVID-19 همه گیر است که عمیقا موثر بر هر جنبه ای از آمریکایی ها زندگی می کند و آنها را ادامه خواهد داد به انجام این کار برای آینده قابل پیش بینی. این چالش ها هستند بشدت احساس مردم سیاه و سفید و دیگر اعضای جوامع رنگ که سلامت زندگی و رفاه و امنیت اقتصادی شده اند بسیار نامتناسبی تحت تاثیر این بحران گفت:” Sherrilyn Ifill, رئيس جمهور و مدیر-مشاور NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق, Inc. (LDF). “این کشور ایالات متحده آمریکا باید در اولویت قرار پیشبرد راه حل های قانونی که ارائه کمک و پشتیبانی آمریکایی ها در طول این بیماری همه گیر. تخصیص سنا زمان و منابع قضایی نامزد در حال حاضر نه تنها بی تدبیر و بی عاطفه – آن را به طور مستقیم از مکان زندگی در معرض خطر به خصوص آن دسته از افرادی که بیشتر به حاشیه رانده شده در جامعه ما است.”

“هیچ چیز نباید به اولویت بیش از پاسخ به یک بیماری همه گیر که ده ها هزار نفر از زندگی و اقتصاد ما را ویران کرد. با این وجود میچ مک کانل و همکار خود در مجلس سنا جمهوری خواهان ظالمانه قرار دادن ایمنی از همکاران خود در سنا کارکنان و عموم مردم در معرض خطر به ادامه ماموریت منحصر به فرد از بسته بندی دادگاه های ما با مغلوب ساختن پیشی جستن قضات است. این اولین بار نیست مک کانل در تلاش است تا قرار داده و دستور کار سیاسی خود را بالاتر از نیازهای مردم آمریکا و باید آن را متوقف کند در حال حاضر گفت:” نان آرن رئیس جمهور اتحاد برای عدالت است.

“میچ مک کانل را ماموریت شخصی است به جای قضایی خالی پشت, دادن عمر به مواضع افراطی قضات که شکل دادگاه های ما در دهه های آینده. اما در حال حاضر وجود دارد یک جهانی بهداشت و اشتغال بحران – نه یک جای خالی بحران در دادگاه های ما. مردم در حال مبارزه برای اجاره, تلاش برای قرار دادن غذا بر روی میز و در تلاش برای زنده ماندن. و در حال حاضر زمانی که مک کانل که در مواجهه با این فرصت را به ارائه کمک به میلیون ها نفر از خانواده ها از جان گذشته او است به جای اصرار سنا تغییر مهم تمرکز به تایید قضات است. به اندازه کافی به اندازه کافی است. رهبران ما باید اولویت بندی حفاظت از مردم در سراسر کشور که به شدت نیاز به شغل و نجات بخش بهداشت و درمان گفت:” رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی زنان مرکز قانون فاطمه Goss) ،

“سنا حرکت برای پیشبرد مغلوب ساختن پیشی جستن قضایی نامزد در وسط مرگبار همه گیر خواهد شد در تاریخ به عنوان یک غیرقابل دفاع dereliction وظیفه” گفت: Christopher Johnson, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت NAACP. “سیاه و سفید, جامعه تحمل فشار از این بحران است. ما نمایندگی یک سوم از عفونت ها و یک سوم از مرگ و میر اما تنها 13 درصد از جمعیت است. ما نیاز سنا به تمرکز کامل آن و توجه undivided در صرفه جویی در زندگی ما و ما معیشت. ما نمی نیاز به هر گونه بیشتر تهمت قضات تایید کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im