امضای ملی روز: چه انتظار می رود به عنوان UCLA پیچد تا سال 2020 کلاس

آن بوده است مشغول چند هفته برای UCLA football اما شاید نه در راه آن خواهد بود.

در هفت هفته از اوایل امضای ملی روز در ماه دسامبر برونز را از دست داد و چهار بازیکن به انتقال پورتال افزایش یافته است که دانشگاه UCLA حضور 14 تعداد بازیکنان در پورتال; از دست دو بالا returners به عنوان آنها تصمیم به چشم پوشی خود را نهایی سال از واجد شرایط بودن و وارد NFL Draft; از دست داد سه مرتکب; و از دست این برنامه های دفاعی پشت مربی به یک ارتقاء برای یکی دیگر از Pac-12 تیم.

پس با این هفته ملی امضای بعد برونز به دنبال یک کمی از مثبت به آنها دور از شان 2020 کلاس signees.

بازگشت در ماه دسامبر

UCLA امضا 18 بازیکن در طول دوره امضای بزرگ افزایش اعتماد به نفس به این برنامه که به پایان رسید 2019 فصل چهارم آن متوالی از دست دادن رکورد. کلاس به برونز شماره 28 رتبه بندی در سطح ملی و شماره 4 رتبه بندی در Pac-12 عمدتا به لطف دو چهار ستاره signees در کارفرمایی پارکر McQuarrie و linebacker Damian فروشندگان.

رفتن به امضای دوره برونز مورد نیاز برای پر کردن سوراخ خمیازه در linebacker واحد با توجه به هشت بازیکن یا انتقال و یا فارغ التحصیل شدن. UCLA انجام شده است که ماموریت امضای هشت بازیکن جدید به این موضع که نتیجه با فروشندگان امضای خود را ملی نامه ای از قصد نهایی بعد از سه روز امضای دوره است.

اما همان روز فروشندگان امضا شده با برونز برنامه از دست دفاعی پشت مربی پل Rhoads به عنوان او به سمت چپ برای تبدیل شدن به دفاعی هماهنگ کننده در آریزونا.

پس از آن

به عنوان Jan. 24 وجود دارد 14 سابق برونز در NCAA انتقال پورتال. برخی از سمت چپ وست وود به دلیل کمبود زمان بازی در حالی که دیگران می خواستند برای بازی یک برنده بیشتر از برنامه است. بزرگترین نام به ترک از UCLA در طول ماه های اخیر است که دو سال خط حمله استارت و مادر Dei بالا آلوم Christaphany موری. برونز’ آخرین بازیکن به ترک برنامه TE اردن Wilson دو هفته پیش. در همان روز از ویلسون خروج UCLA نیز از دست بالا کلامی متعهد در سه ستاره در حال اجرا پشت ناتانیل جونز از سنت جان Bosco بالا است.

علاوه بر این برونز از دست تنگ پایان Devin Asiasi و دفاعی به عقب Darnay هلمز به عنوان هر دو تصمیم به چشم پوشی از سال ارشد خود را وارد کنید و پیش نویس NFL.

یک نکته مثبت UCLA را جایگزین Rhoads با برایان Norwood که می آید به وست وود پس از یک فصل مربیگری در نیروی دریایی است.

در حال حاضر چه ؟

رفتن به چهارشنبه امضای بعد UCLA کاهش یافته است در سال 2020 کلاس رتبه بندی به شماره 32 در سراسر کشور و شماره 6 در Pac-12. برونز دنبال خواهد شد و نه تنها به پر کردن آن در حال حاضر نزدیک به خالی انتهای تنگ, گروه, اما همچنین بازگرداندن برخی توهین آمیز قدرت در دست موری.

برونز باید هشت جدید کلامی مرتکب ورود به این هفته’ امضای برجسته توسط سه گراد نقل و انتقالات در حال اجرا پشت Brittain قهوه ای (دوک) ایمنی Qwuantrezz نایت (Kent State) و انتهای تنگ شواهد Njoku (میامی).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر