معلمان کشور و متخصصان اطفال تقاضا عمده سرمایه گذاری فدرال در مدارس به اجازه می دهد به صورت امن بازگشایی

متخصصان اطفال در حال پیوستن به معلمان در سراسر کشور خواستار قابل توجه بودجه فدرال به اطمینان حاصل شود که بازگشایی مدارس می توانند با خیال راحت در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان قانونگذاران جمهوریخواه کنگره ابراز تمایل به سرمایه گذاری در بهداشت و سلامت کشور را کودکان و مربیان است.

آکادمی اطفال آمریکا پیوست ملی آموزش و پرورش, انجمن آمریکایی, فدراسیون معلمان AASA و مدرسه Superintendents انجمن در روز جمعه در یک تماس برای کنگره به ارائه کمک های مالی لازم را برای ارائه تمام مدارس با تجهیزات حفاظت شخصی (PPE), تهویه, سیستم های تمیز کردن تجهیزات و اجتماعی فاصله اقدامات که تقاضا کوچکتر از اندازه کلاس.

“هنگامی که یک طوفان بازدید هر آمریکایی حق انتظار FEMA به در آمده و به کمک. این یک شبیه اضطراری است.”
—کیم اندرسون ملی انجمن آموزش و پرورش

“بازگشت به مدرسه مهم است برای توسعه سالم و رفاه کودکان, اما ما باید به دنبال بازگشایی در راه است که امن است برای همه دانش آموزان, معلمان و کارکنان. علم باید درایو تصمیم گیری در خیال بازگشایی مدارس. عمومی سازمان بهداشت و درمان باید توصیه های مبتنی بر شواهد نیست و سیاست” نوشت: این گروه است. “ما از کنگره و دولت برای ارائه فدرال منابع مورد نیاز به اطمینان حاصل شود که بودجه کافی نمی ایستادگی در راه با خیال راحت آموزش و مراقبت از کودکان در مدارس ما. خودداری بودجه از مدارس که باز نمی شود در فرد تمام وقت خواهد بود غلط رویکرد قرار دادن در حال حاضر کمبود مالی مدارس غیر ممکن است موقعیت که تهدید سلامت دانش آموزان و معلمان است.”

بیانیه ای منتشر شد روز پس از ملی معلمان اتحادیه های کارگری را محکوم کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos برای اعمال فشار و مدارس برای بازگشایی بدون انتشار یک جامع ایمنی طرح است.

روز یکشنبه سی ان ان‘s دانا باش به نظر می رسد بی اعتقاد در مصاحبه با DeVos که حاضر به گفتن نیست که آیا دولت فدرال انتشار خواهد هدايت پس از بازگشایی مدارس در خصوص چگونه شدید Covid-19 شیوع در یک مدرسه باید قبل از این تاسیسات را تعطیل و حرکت به یک کنترل از راه دور برنامه یادگیری.

“مدارس باید انجام دهید و آنچه را از حق بر روی زمین که در آن زمان برای دانش آموزان خود را و خود را برای وضعیت” وزیر آموزش و پرورش گفت: باش. “وجود دارد یک روش یکسان است که ما باید در سراسر کشور.”

CDC دستورالعمل های به دست آمده توسط نیویورک تایمز روز جمعه فاش CDC در نظر بازگشایی مدارس در حالی که در مورد اعداد صعودی در تعدادی از کشورهای “بالاترین خطر” برای بدتر شدن این بیماری همه گیر.

CDC علنا منتشر شد, چند توصیه برای اجتناب از شیوع بیماری در مدارس باید از آنها بازگشایی از جمله نگه داشتن دانشجويان میز حداقل شش فوت از هم جدا و اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله در اتوبوس مدرسه, ماسک پوشیدن, سرمایه گذاری در سیستم های تهویه و به طور مرتب ضد عفونی سطوح در سراسر مدارس.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به نام توصیه های “بسیار دشوار” و “گران” در هفته گذشته CDC گفت که آماده سازی برای انتشار جدید راهنمایی.

به عنوان کنگره مذاکره بعدی coronavirus بسته کمک این ماه دموکرات ها در حال هل دادن را شامل نزدیک به 1 تریلیون دلار در بودجه برای بودجه مدرسه. پس از به تصویب مجلس عمل قهرمانان در ماه مه از جمله $90 میلیارد برای مناطق آموزش و پرورش جمهوری خواهان مجلس سنا را رد کرد و این بسته به عنوان یک “لیبرال لیست آرزو.”

در مورد آینده بسته, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) در هفته گذشته نشان داد کمی شور و شوق برای کمک به مدارس تهیه تمیز کردن تجهیزات PPE و ایمنی دیگر ضروریات و گفت چنین “باید هزینه شود.” در ضمن خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) نشان داد که حفاظت از مدارس از مسئولیت باید معلمان یا دانش آموزان بیمار شدن پس از بازگشایی مدارس خواهد بود یک اولویت برای ایران.

“این باور نکردنی به من که دولت فدرال ضرورت نجات هواپیمایی و بانک ها و نه نیاز به انجام چیزی مشابه برای مدارس دولتی در این کشور” آدم گلدشتاین پنجم-معلم کلاس در سن دیگو گفت: نیویورک تایمز در هفته گذشته.

“آیا مدارس در حال ارائه بودجه مناسب برای انجام این کار ؟ هیچ. وجود دارد پاسخ خود را در بازگشایی ایم” Jason Calizer دیگر مربی در جنوب کالیفرنیا.

مدرسه Superintendents انجمن توصیه می کند که مدارس دریافت به طور متوسط از $1.8 میلیارد هر یک به منظور بازگشایی با خیال راحت در پاییز.

“نه تنها وجود دارد یک [نیاز] برای مقاوم سازی برای سیستم های تهویه, اما همچنین برای خرید سر در گم, ماسک برای تمیز کردن تجهیزات برای پرستاران است که ما در حال رفتن به نیاز به” فدراسیون معلمان آمریکا رئیس جمهور Randi واینگارتن گفت: روز شنبه در یک مصاحبه رادیویی. “همین دلیل است که ما شده ایم هل دادن واقعا سخت…برای دریافت [فدرال] پول است که نیاز دارید.”

کیم اندرسون مدیر اجرایی ملی انجمن آموزش و پرورش در مقايسه با این بیماری همه گیر به یک فاجعه زیست محیطی است.

“هنگامی که یک طوفان بازدید هر آمریکایی حق انتظار FEMA به در آمده و به کمک” اندرسون گفت: تپه. “این یک شبیه اضطراری است.”

محلی معلمان اتحادیه های کارگری در سراسر کشور در حال صحبت کردن در مورد دولت فدرال فشار برای بازگشایی شده است. ایالات معلمان لس آنجلس, نمایندگی 35,000 مربیان در این کشور دومین مدرسه منطقه عمومی اعلام کرد در این هفته که مدارس باید بازگشایی به عنوان برنامه ریزی شده در آگوست 18. یک نظرسنجی از اعضای همچنین نشان داد 83 درصد از این شهر معلمان می خواهید فرد در یادگیری را به حالت تعلیق باقی می ماند.

این اتحادیه نیز منتشر سیاست کاغذ هفته گذشته خواستار دولت فدرال و دولت با استفاده از همه گیر به عنوان یک فرصت بسیار بهبود پشتیبانی از ناحیه معلمان و دانش آموزان با تحمیل یک مهلت قانونی برای مدارس جابجایی پلیس کمک های مالی به مدارس و گسترش مدیکر پوشش برای همه آمریکایی ها است.

“مهم نیست که این سناریو در ماه اوت آن را روشن است که آن را نمی خواهد ‘معمولی’ سال تحصیلی. اما زمانی که “طبیعی” به معنای عمیق نژاد و طبقه شکاف است که در افزایش عفونت و مرگ و مير در سیاه و سفید و قهوه ای و بالا و فقر جوامع; هنگامی که ‘عادی’ به معنی افزایش بودجه پلیس و حتی به مدارس و کتابخانه ها و بهداشت عمومی صورت فاجعه بار کاهش; هنگامی که ‘عادی’ به معنی شرکت دریافت تریلیون در نجات fundsas فدرال تعهدات به حمایت ویژه آموزش و پرورش و فقر دانش آموزان باقی می ماند نشده; زمانی که “طبیعی” به معنی کار و خانواده پوشش برای مایل برای بانک های مواد غذایی در حالی که ایالات متحده میلیاردرهای افزایش ثروت خود را به بیش از $584 میلیارد—روشن است که قصد بازگشت به حالت عادی است نه یک گزینه” اتحادیه نوشت. “این بحران ارائه یک فرصت برای ایجاد یک جدید طبیعی است که پشتیبانی از تمام دانش آموزان است.”

در ضمن در یکی از کشورهای سخت ترین ضربه Covid-19 عفونت فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار که تحت فشار قرار دادند به بازگشایی اقتصاد در اوایل ماه مه اعلام کرد در روز پنج شنبه که دولت را بازگشایی کسب و کار نشان میدهد مدارس نیز بازگشایی شده است.

“من مطمئن هستم اگر شما می توانید انجام دهید Home Depot, اگر شما می توانید انجام دهید, خارج شده اگر شما می توانید انجام این کارها ما کاملا می توانید انجام دهید مدارس” DeSantis گفت.

اما با فلوریدا بیمارستان ضعف و دولت در حال حاضر گزارش 20% مثبت Covid-19 تست رای—بالاتر از 5% CDC توصیه می کند به عنوان یک پیش نیاز برای بازگشایی دولت به نظر می رسد نشان می دهد که خارج شده و Home Depot نمی شد و در واقع قادر به باز کردن وجود دارد با خیال راحت.

“من نمی دانم چه اتفاقی برای مغز خود را به دلیل در حال حاضر او در مقایسه خارج شده و به مدارس” Weingarten روز یکشنبه گفت. “آنچه من در مورد [هستند] این اظهارات از DeSantis که به نظر می رسد به انکار است که این ویروس وجود دارد. به نظر می رسد به انکار که کسی صدمه دیده… معلمان در حال حاضر در حال گرفتن می ترسم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>