مادری استاد آمریکایی می پیوندد BYU کمیته بررسی مسابقه نابرابری

پروو — دانشگاه بریگهم جوان مدیران اضافه شده اند یک بومی آمریکایی و استاد به کمیته تشکیل شده برای بررسی نژاد و نابرابری در دانشگاه.

این حرکت در پاسخ به نامه و درخواست افزایش نگرانی از دانشجویان و استادان و کارکنان و فارغ التحصیلان گفت: اصلی کمیته فاقد نمایندگی.

Michalyn استیل, استاد جواد روبن کلارک دانشکده حقوق و عضو سنکا ملت از سرخپوستان در نیویورک خواهد بود نهم عضو کمیته. انتصاب وی تایید شد توسط مدیریت دانشگاه ژوئن 25, یک هفته پس از اصل 17 ژوئن اعلام جدید کمیته انتصاب.

“من خیلی خوشحال هستم که مديران دانشگاه و جامعه در حال گوش دادن” گفت: BYU almuna ارد پادشاه یک شهروند از ملت ناواهو و استاد تاریخ در دانشگاه ایالتی در شمال شرقی اوکلاهما. درخواست او راه اندازی شد Change.org پس از یادگیری از نگرانی های مطرح شده توسط دانش آموختگان همکار و دوستان در BYU در عدم بومی آمریکا نمایندگی بود 130 امضا از آن 1000 امضا هدف زمانی که پادشاه دریافت کلمه از استیل انتصاب.

از هشت عضو در اصل منصوب به کمیته شش افرادی هستند که از رنگ. معاون علمی رئیس جمهور شین ریس ساخته شده, قرار ملاقات, و همچنین به عنوان یک عضو این کمیته خود را.

متهم با ارائه توصیه هایی برای اقدامات خاص دانشگاه می توانید به آدرس نابرابری در محوطه این کمیته در حال حاضر جلسه دو بار در هفته به منظور توسعه یک بیانیه ماموریت و ایجاد فرآیندهای برای پرداختن به نابرابری.

“این کمیته را اولین اولویت بندی فرصت برای بهتر گوش دادن به و بهتر درک تجارب دانش آموزان سیاه پوست, اعضای هیات علمی و کارکنان در محوطه دانشگاه برای کمک به اطلاع رسانی به تنظیمات و تغییرات است که می تواند کمک به BYU در حال امن تر و استقبال مکان برای BYU را اعضای جامعه از رنگ” BYU اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی که کمیته تشکیل شد.

اظهار نظر در عدم به رسمیت شناختن با توجه به آمریکایی های بومی در ایجاد کمیته دبورا الکسیس رئیس جمهور BYU سیاه اتحادیه دانشجویی اشاره کرد بسیاری از مردم قادر به تشخیص اینکه چگونه آمریکایی های بومی اغلب حذف از گفت و گو. “اما ما باید وظیفه خود را بهتر انجام دهد به خصوص با توجه به روابط این جوامع از طریق کلیسا,” او گفت:.

BYU دانشجویی جمعیت است 81% سفید, کمتر از 1% و با توجه به فوربس گزارش از سال 2017, کمتر از 0.3% بومی آمریکا است.

Robert Borden فارغ التحصیل و رئیس جمهور سابق از BYU خدمات دانشجویی انجمن گفت: خوشحالم که این دانشگاه در نظر گرفتن مراحل رسیدگی به نابرابری در محوطه دانشگاه.

“اینها مسائل ما شده است در برخورد با, برای مدتی,” او گفت: با توجه به این واقعیت است که دولت حاضر است به صدای بیشتر به جدول یک حرکت مثبت و رو به جلو است.

در داخل دانشگاه وجود دارد بسیاری از “میکرو جوامع” Borden گفت. “کسانی که در جوامع در حال گرفتن غنی تر و عمیق تر هستند زیرا دعوت دیدگاه بیشتر به مکالمات است که آنها با داشتن و به عنوان یک نتیجه از این دانشگاه به عنوان یک کل در حال بهتر شدن است در پرداختن به این پرسش نیز هست.”

هیچ دانشجویان منصوب شده اند به کمیته جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>