Feb. 10 (UPI) — یک نیروی دریایی ایالات متحده midshipman درگذشت بیش از آخر هفته در حالی که گرفتن یک نیمه سالانه آمادگی جسمانی آزمون, مقامات گفت.

در یک سری از توییت در یکشنبه, U. s. Naval Academy گفت دوک Carrillo, 21, Flower Mound, Texas مرده بود روز قبل پس از سقوط در طول 1.5 مایل اجرای آزمون.

اولین پاسخ دهندگان انجام شده “جامع تلاش های احیا” در سایت قبل از Carrillo بود با عجله به, Anne Arundel, مرکز پزشکی در آناپولیس, Md., جایی که او مرده در اطراف 12:23 p. m. روز شنبه.

مقامات گفتند که علت مرگ او تحت بررسی است.

نیروی دریایی ایالات متحده سرپرست میلر ، شان باک ارائه تسلیت خود را به Carrillo خانواده بیان کرد او و همسرش جوآن پیوستن به این تیپ در عزاداری “ناگهانی و غم انگیز از دست دادن” از Carrillo.

آکادمی در روز شنبه اعلام کرد که یک midshipman مرده بود, بیان هویت خود بود که نکردن تا 24 ساعت پس از خانواده اش می تواند مطلع شود و از احترام به حریم خصوصی خود را.

“آکادمی نیروی دریایی است حمایت از midshipman خانواده و دوستان و عزیزان در طول این زمان از غم و اندوه” آن را در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که خدمات مشاوره و پشتیبانی در دسترس بود به دانش آموزان مرکز و کارکنان مدرسه.

“من صادقانه قادر به می گویند او بود که دوستان با هر کس و سوگند کسانی که در اطراف او” 24 Co. افسران سرهنگ سارا لوئیس گفت: در مورد Carrillo, در بیانیه ای. “با توجه به آرام و دوست داشتنی شخصیت او خواهد بود به ویژه از دست رفته در روز 24 شرکت است.”

کاریلو دو برادر دیلن و جیک هر دو آکادمی نیروی دریایی midshipmen این آکادمی گفت: در انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im