نیروی دریایی معافیت زمین در سلاح های لیزری آزمایشگاه تست در کالیفرنیا

مارس 7 (UPI) — رهبران نیروی دریایی و پیمانکاران خصوصی زمین شکست این هفته چه خواهد شد تبدیل شدن به ناوگان تنها اختصاص تسهیلات به آزمون آتش و ارزیابی کامل سلاح های لیزری سیستم در یک محیط دریایی, نیروی دریایی, دریا, سیستم فرمان روز پنجشنبه اعلام کرد.

کارگردانی انرژی یکپارچه سازی سیستم های آزمایشگاهی پیش بینی شده است برای باز کردن در حدود یک سال طول Point Mugu دریا محدوده در نزدیکی پایگاه نیروی دریایی ونتورا کانتی در کالیفرنیا است.

“ارزش Point Mugu دریای وسیعی است که شما می توانید با قرار دادن یک مرکز از این طبیعت در سمت راست خط ساحلی و می تواند در دریا محدوده و امکان استفاده از آن تست قابلیت” توماس Dowd, محدوده مدیر بخش نیروی دریایی جنگ های هوایی مرکز سلاح های بخش Naval Air Systems Command گفت: در طول کوچک پیشگامانه مراسم است. “تصمیم به ساخت آن در اینجا این است که یک شناخت از ارزش همکاری ما بین محل, جغرافیا, محیط دریایی و مهندسی استعداد در دو مرکز.”

تسهیلات در نظر گرفته شده است برای از نو خلق به عنوان واقع بینانه که ممکن است چگونه سلاح های لیزری با انرژی بالا رفتار در یک کشتی نیروی دریایی پلت فرم و کمک به ایجاد چه شرایط مانند رطوبت, رطوبت, نمک, مه, متفاوت تراکم هوا و حرارت تاثیر می گذارد لیزر عملکرد.

آزمایشگاه کارکنان را نیز تست چگونه کشتی’ سیستم های قدرت و سرد انرژی شدید سلاح و تست آنها را با تیراندازی در اهداف در محدوده دریای و هوایی بیش از محدوده.

“این آزمایشگاه یک پیروزی بزرگ برای نیروی دریایی و از آن بیشتر تأکید می کند که حتی در یک بحران, نیروی دریایی و NAVSEA شده است-و همچنان — باز برای کسب و کار اجرای ماموریت ما” گفت: سروان ، ری اکودو افسر فرمانده نیروی دریایی سطح جنگ مرکز پورت هونیم را بدست آورد.

در این سال نیروی دریایی اعلام کرده است چندین معاملات و تحولات مربوط به سلاح های لیزری. لاکهید مارتین اعطا شد a $22.4 میلیون معامله در ماه مارس برای کار بر روی یک لایه سیستم دفاع لیزری نمونه در هیئت مدیره یک littoral combat ship و نصب و راه اندازی نوری خیره کننده Interdictor نیروی دریایی و یا اودین در Arleigh Burke-کلاس هدایت موشک ناوشکن USS Dewey در ماه فوریه است.

در ماه مارس لاکهید همچنین اعلام کرد که در حال اتمام انتقادی بررسی طراحی برای بالا انرژی لیزر با مجتمع نوری-dazzler و نظارت و یا هلیوس سیستم.

“آنچه اتفاق افتاده این است که در گذشته پنج تا 10 سال شده است وجود دارد یک انقلاب در فن آوری لیزر” راب Afzal, یک عضو ارشد در لاکهید مارتین دوار و سیستم ماموریت گفت آپی.

قبلی لیزر سلاح های فوق العاده قدرتمند-اما بیش از حد بزرگ و سنگین برای حمل و نقل در راه است که آنها را مفید در مبارزه با, افضل گفت.

نقطه اوج توسعه فیبر لیزر است که استفاده از الیاف آغشته به عناصر نادر خاکی و بسیار با ثبات تر و قدرتمند تر از دیگر لیزر.

“این چیزی است که واقعا شروع به فشار با قدرت لیزر” دیوید Stoudt ارشد اجرایی مشاور با Booz Allen Hamilton و سابق نیروی دریایی مهندس گفت آپی.

هزینه برآورد شده از آزمایشگاه که ساخته خواهد شد توسط هارپر شرکت ساخت و ساز. Inc. ، از سن دیگو است که حدود 23 میلیون نفر است.

نیروی دریایی در-خدمات مهندسی عوامل یا ISEA برای کشتی مبتنی بر مبارزه و سیستم های لیزری را به کار گیرند DESIL را قادر می سازد لیزر برای حمایت از ناوگان به عنوان مولفه مهم نیروی دریایی دریایی برتری استراتژی است.

“این ISEA مهندسین را از نو خلق کردن مسائل و بررسی مسائل مهندسی برای مستقر د-کشتی نصب شده و با استفاده از lab به عنوان یک محدوده آزمون دارایی گفت:” مارکوس گونزالس پروژه منجر به DESIL. “DESIL همچنین می تواند در صنعت-طراحی و توسعه نسخه های لیزر و توسعه دهندگان می تواند شلیک انجام تمرینات در آزمون برد.”

این محدوده نیز ممکن است ساخته شده به دیگران در کارگردانی انرژی جامعه مانند دانشگاه, محققان, گونزالس گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net