نیروی دریایی: کشتی جنگی چینی اخراج لیزر در ایالات متحده هواپیما

Feb. 28 (UPI) — یک کشتی جنگی چینی اخراج یک سلاح-درجه لیزر در یک هواپیمای گشت دریایی ایالات متحده در حریم هوایی بین المللی در هفته گذشته نیروی دریایی آمریکا گفت: پنج شنبه, تعزیر این کشور آسیایی اقدامات به عنوان “نا امن و غیر حرفه ای است.”

مقامات نیروی دریایی در هاوایی گفت: یک ناوشکن نیروی دریایی 161 هدفمند ایالات متحده نیروی دریایی P-8A Poseidon هواپیما در حالی که آن را پرواز برخی از 380 کیلومتری غرب گوام بیش آبهای بین المللی در فوریه. 17.

“لیزر که قابل مشاهده برای چشم غیر مسلح دستگیر شد توسط یک سنسور پردازنده P-8A” ناوگان اقیانوس آرام در بیانیه ای گفت. “سلاح های درجه لیزر می تواند به طور بالقوه باعث آسیب جدی به خدمه و ملوانان و همچنین کشتی و هواپیما سیستم است.”

این lasering نقض همه جانبه 2014 کد برای برنامه ریزی نشده برخورد در دریا و مغایر با تفاهم نامه امضا شده بین دو کشور دفاع ادارات در رفتار ایمنی هوایی و دریایی برخورد ناوگان اقیانوس آرام گفت.

“نیروی دریایی ایالات متحده هواپیما به طور معمول پرواز در دریای فیلیپین و انجام داده اند برای سال های بسیاری از” ناوگان اقیانوس آرام گفت. “نیروی دریایی ایالات متحده هواپیما و کشتی ادامه خواهد داد و به پرواز بادبان و کار در هر نقطه بین المللی قانون اجازه می دهد.”

این واقعه در میان افزایش تنش ها بین واشنگتن و پکن به عنوان دو دفاع و مقامات دولتی هشدار داده اند در مورد چین تجاوز نظامی و تکنولوژیکی حضور.

در اوایل این ماه در حالی که در سخنرانی خود در یک کنفرانس امنیتی در مونیخ آلمان, وزیر دفاع علامت Esper هشدار داد که چین گسترش آن نظامی و فن آوری قابلیت های یک تهدید نه تنها برای ایالات متحده و کشورهای دیگر اما به سیستم بین المللی است که آنها اداره می شود.

“PRC به دنبال تضعیف و براندازی این سیستم یکی از همان است که به آنها اجازه افزایش و تبدیل شدن به آنچه آنها امروز” Esper گفت.

و وزیر امور خارجه مایک Pompeo توصیف کرده است حزب کمونیست چین به عنوان “مرکزی تهدید از زمان ما” شده است و ترغیب کشورها به همکاری با شرکت های چینی هواوی و یا ZTE در حال توسعه خود را در نسل بعدی فناوری بی سیم معمولا به عنوان 5G به عنوان آن به شمار “عظیم” امنیت و خطرات حفظ حریم خصوصی.

“با 5G قابلیت CCP می تواند با استفاده از Huawei و یا ZTE دسترسی به سرقت خصوصی و یا اطلاعات اختصاصی و یا استفاده از ‘کشتن سوئیچ’ به اخلال مهم در برنامه های آینده مانند شبکه های الکتریکی و telesurgery مراکز. و فقط نیاز به نگاه در CCP گسترده نقض حقوق بشر در سین کیانگ … برای دیدن چگونه آن را با استفاده از فن آوری برای توده سرکوب” او نوشت: در یک op-ed منتشر شده توسط سیاسی با اشاره به چین سرکوب برخی از 1 میلیون نفر از شهروندان مسلمان.

ایالات متحده نیز اخیرا آشکارا محکوم چین برای سرکوب مداوم طرفدار دموکراسی تظاهرات در هنگ کنگ و بیش از آن درمان اویغوری و دیگر اقلیت مسلمان شدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>