نیروی دریایی دریافت USS سنت لوئیس در کارخانه کشتیسازی مراسم در ویسکانسین

Feb. 7 (UPI) — نیروی دریایی جمعه اعلام کرد که آن را پذیرفته است تحویل آینده USS سنت لوئیس در طول مراسم در Fincantieri مرینت دریایی کشتی سازی در مرینت, Wis.

سنت لوئیس است 10th آزادی-variant littoral combat ship طراحی و ساخته شده توسط یک تیم صنعت در FMM رهبری لاکهید مارتین که تحویل این کشتی در فوریه. 6.

بعد از این سال این کشتی راه اندازی خواهد شد و حمل و نقل به نیروی دریایی ایستگاه Mayport Fla.

“این یک روز بزرگ برای نیروی دریایی و کشور ما با تحویل آینده USS سنت لوئیس که انجام خواهد شد به آینده اش مهم نیروی دریایی میراث تاریخی” LCS مدیر برنامه سروان. مایک تیلور گفت: در یک بیانیه مطبوعاتی. “من بسیار افتخار می کنم زمانی که من دیدن نتایج این از همه کار سخت و فداکاری نیروی دریایی لاکهید مارتین و FMM تیم در ساختمان نیروی دریایی این کشور نیاز دارد.”

با توجه به نیروی دریایی کشتی خواهد بود هفتم از نام خود را در نیروی دریایی خدمت کرد.

اولین کشتی جنگی نیروی دریایی ایالات متحده به نام سنت لوئیس گذاشته شد در مارس 1827 در واشنگتن نیروی دریایی حیاط. آن را جای دیگری منتقل شد و در سال 1865 خدمات زیر در طول جنگ داخلی.

سنت لوئیس اولین LCS تحویل به نیروی دریایی در سال 2020 است. چهار — USS کانزاس سیتی اس اوکلند و USS موبایل همراه با USS مینیاپولیس-سنت پل است که تحت ساخت و ساز در FMM همراه با چندین نفر دیگر میله میله برای بعد از تحویل — در حال برنامه ریزی برای تحویل این سال است.

کشتی رزمی ساحلی طراحی شده به حرکت به سرعت در نزدیکی ساحل محیط اما قادر به عملیات در اقیانوس و مقابله با زیردریایی معادن و swarms از هنر و صنعت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر