کمیسر NBA آدم نقره ای ‘بسیار با اعتماد به نفس’ در اورلاندو طرح اما آماده برای متوقف کردن صورت نیاز

سالت لیک سیتی — با تغییر تقویم به ماه جولای NBA است که در حال حاضر در مسیر از سرگیری بازی در این ماه در فلوریدا به پایان 2019-20 فصل اما لیگ کمیسر آدم نقره ای با بیان چند رزرو جمعه که می تواند هر دو بازی را متوقف قبل از آن شروع می شود یا قبل از آن قرار است به پایان برسد.

صحبت کردن در یک قسمت از زمان 100 مذاکرات نقره گفت: به از سرگیری برنامه های در حال “هرگز” full steam ahead ” بدون توجه به آنچه.” او به نام رمان کروناویروس “غیر قابل پیش بینی” و گفت: “من فکر می کنم ما و بازیکنان ما هم با اتحادیه بازیکنان’ association, نگاهی به داده ها به صورت روزانه و اگر وجود دارد چیزی را تغییر دهید که خارج از محدوده آنچه ما در حال بازی برای, قطعا ما را دوباره برنامه های ما است.”

که گفت:, نقره ای ابراز خوش بینی است که برنامه می تواند به جلو حرکت می کند. یوتا جاز و New Orleans Pelicans مجموعه به نکته بازی کردن در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در اورلاندو در جولای 30.

“من خیلی با اعتماد به نفس” نقره گفت: “تا حد زیادی از آنجا که ما در حال بازی در یک پردیس است که محدود است که تنها راه برای به دست آوردن دسترسی به این دانشگاه است که به بخشی از ما پروتکل که در آن وجود دارد به طور منظم تست و اگر کسی به ترک دانشگاه ما آنها نیاز به آزمون و قرنطینه به منظور بازگشت به بازی پس حداقل از نظر مدل ما در حال محافظت از رای از موارد در جامعه گسترده تر.”

با مورد شماره خونتان در فلوریدا در هفته های اخیر نقره اذعان کمتر وجود دارد ترس در اعداد هنگامی که برنامه ای برای بازی وجود دارد شروع می شود ساخته شده است اما افزود: “ما مدل طراحی شده برای این. ما مدل طراحی شده برای محافظت از ما و بازیکنان ما از این موارد در جامعه است. شاید در زمان ما آن را طراحی ما نمی فکر می کنم از آن خواهد بود که لازم است آن را به عنوان در حال حاضر, اما حداقل ما در حال آماده شدن برای آن است.”

یک بار بازی رزومه نقره گفت: گسترش coronavirus در اورلاندو “حباب” می تواند یک دلیل برای متوقف کردن بازی اما او مطمئن نیست که در این مرحله چه خواهد بود در نظر گرفته به اندازه کافی مهم به علت است که به اتفاق می افتد.

“ما در حال رفتن برای دیدن که ما به,” او گفت:. “منظورم این است که قطعا اگر موارد جدا شده است. من فکر می کنم بسیاری از تعيين خواهد شد و درک ما از چگونگی جامعه ما آلوده شد. خواهد شد که بخشی از قضاوت ما در نظر که آیا ما باید ادامه یابد اما قطعا اگر ما در بسیاری از موارد ما در حال رفتن به توقف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im