کمیسر NBA می گوید بازیکنان در انتظار بازی بدون طرفداران و تصمیم گیری در این فصل به احتمال زیاد آمده در ماه ژوئن

سالت لیک سیتی — در یک کنفرانس تلفنی بعد از ظهر جمعه NBA کمیسر آدم نقره گفت: بازیکنان به برنامه ریزی برای بازی های بدون فن تا زمانی که یک واکسن برای coronavirus با توجه به ESPN آدریان Wojnarowski و ورزشی را شمس Charania.

در یک سری از توییت Wojnarowski و Charania دقیق بخش هایی از مکالمه بین نقره ای و بازیکنان است.

نقره اشاره کرد که تصمیم گیری در از سرگیری فصل نمی خواهد باید در ماه مه یا اوایل ماه ژوئن بود اما آن را روشن است که در یک یا دو محل با اورلاندو و لاس وگاس بودن frontrunners می تواند امن ترین روش عمل.

هر چند هیچ تصمیم گیری نشده است ساخته شده است در مورد اینکه آیا مانده از 2019-20 فصل به طور منظم برگزار خواهد شد و در حالی که ایده های مطرح شده در مورد یک نسخه ناقص از postseason نقره گفت: بازیکنان که او هنوز هم امیدوار به حرکت به جلو با هفت بازی دور در سراسر برگشتی.

اگر NBA می کند و حرکت رو به جلو با جدا شده ها در هر دو اورلاندو و یا لاس وگاس نقره گفت که او انتظار می رود برای NBA به روزانه آزمون های در دسترس به آنها را در آن زمان به طوری که در صورتی که یک بازیکن به تست مثبت پس از بازگشت از آن خواهد بود در چنین محیطی است که وجود خواهد داشت بدون نیاز به بسته همه چیز را دوباره.

میشل رابرتز مدیر اجرایی اتحادیه ملی بسکتبال, بازیکنان, انجمن خواسته نقره در تماس با آنچه مالی تاثیر shutdown خواهد بود و نقره ای ساده بود و گفت که در جریان NBA توافق دسته جمعی “ساخته نشده بود برای تمدید بیماری همه گیر.”

آن است که به احتمال بسیار زیاد است که از دست دادن درآمد حاصل از باقی مانده از این فصل و از دست دادن درآمد حاصل از بازی های آینده بدون طرفداران را تحت تاثیر لیگ برای سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im