سالت لیک سیتی — زیادی جناح از بازیکنان NBA بنا به گزارش ها در زمان بخشی در جمعه کنفرانس تلفنی به صدای نگرانی های خود را با لیگ پیشنهاد راه اندازی مجدد برنامه ریزی کنید.

خبری که بسیاری از بازیکنان به عقب هل دادن در شروع مجدد فصل و تنها به تازگی صحبت کردن به نظر می رسید به گرفتن تعداد زیادی از مردم خاموش نگهبان. که قابل درک با راه اخبار trickled اما در واقعیت این است که دقیقا چه چیزی باید اتفاق می افتد در حال حاضر.

بیایید نگاه چگونه اخبار NBA برنامه ساخت شده اند دور چند هفته گذشته. این هیچ راز است که بسیاری از افراد انگشت شماری از خبرنگاران و خودی شده اند ضروری برای بسیاری از درهای بسته مکالمات اتفاق می افتد در لیگ محافل. به همین دلیل بسیاری از داستان های شما شده است خواندن از NBA به حالت تعلیق در این فصل می گویند چیزهایی مانند “با توجه به ESPN آدریان Wojnarowski” و “ورزشی را شمس Charania گزارش شده است.”

گزارشگر دسترسی به تیم مدیران و مربیان و بازیکنان شده است بسیار محدود در NBA وقفه تا صدای که شنیده ها بیشتر از عالی رتبه لیگ “منابع” که در حال صحبت کردن به یک تعداد محدودی از روزنامه نگاران. از آنجا که این, بسیاری از اخبار آمده است که خارج شده است در مورد پیشرفت به سوی یک راه اندازی مجدد و آشکار مشکلات لجستیکی لیگ مواجه است.

در ژوئن 4, NBA حکام تصویب یک قالب برای راه اندازی مجدد این فصل است. روز بعد ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط توافق برای ادامه این گفتگوها.

بسیاری از (و من نمی توانم استرس که کلمه به اندازه کافی) بسیاری از اطلاعات گزارش شده در مورد بحث های که تا به حال در رسیدن به این حکام رای گیری به تصویب یک طرح و NBPA بیانیه آمده است که به دنبال. مهم نیست که چگونه بسیاری از اطلاعات به بیرون درز شد, آن مهم است که توجه داشته باشید که تنها چیزی که NBA یا بازیکنان انجمن رسمی ساخته شده بود که وجود یک توافقنامهای در فرمت است که می تواند به طور کامل مشروط به آینده گفتگو و توافق نامه.

کسانی که در آینده مکالمات اتفاق می افتد در حال حاضر و آنها بسیار مهم هستند به این فرایند است.

در حالی که خبرنگاران خودی و تحلیلگران به همه گفت که لیگ در حال حرکت است به جلو NBA خود گفت: بسیار کمتر است.

“NBA حکام امروز تصویب رقابتی فرمت به راه اندازی مجدد 2019-20 فصل با 22 تیم از بازگشت به بازی و آزمایشی شروع تاریخ جمعه, جولای 31,” لیگ گفت: در بیانیه ای نوشته شده در 4 ژوئن. “هیئت مدیره تصویب رسمی اولین گام در میان بسیاری از مورد نیاز برای از سرگیری این فصل است.”

جمله دوم در لیگ بیانیه این است که احتمالا مهم ترین خط در حدود 800 کلمه مطبوعاتی که عمدتا مفصل 22 تیم بازگشت به بازی با فرمت. NBA حکام’ تصویب این فرمت فقط یک گام است. وجود دارد بسیاری از بیشتر به رفتن.

“هیئت بازیکن نمایندگان ملی بسکتبال بازیکنان Association (NBPA) را تایید کرده است مذاکرات بیشتر با NBA در 22 تیم بازگشت به بازی سناریو به راه اندازی مجدد 2019-20 NBA فصل” به NBPA در بیانیه ای گفت: در تاریخ 5 ژوئن. “جزئیات مختلف باقی می ماند به مذاکره و پذیرش این سناریو هنوز هم نیاز است که همه احزاب رسیدن به توافق در همه مسائل مربوط به از سرگیری بازی است.”

مذاکرات بیشتر مورد تایید قرار گرفت, هنوز هم وجود دارد مقدار انجام می شود و تنها پس از تمام احزاب توافق در همه مسائل می تواند چیزهایی که واقعا حرکت رو به جلو است.

این واقعیت است که بازیکنان نگران سلامت خود ایمنی خطر آسیب و ترس از عدم تمرکز بر روی مسائل اجتماعی در مورد نابرابری نژادی هستند که عمیقا شخصی در ورزش است که تا حد زیادی ساخته شده از بازیکنان هستند همه به طور کامل معتبر و مربوط به لیگ قادر به ادامه بازی.

در حالی که اخبار Brooklyn Nets گارد Kyrie Irving (که مجروح شده است) منجر به یک تماس است که به نظر می رسید به اجرا در درگیری با NBA راه اندازی مجدد آمد و به عنوان یک شوک برای برخی از, آن کمتر از یک شوک زمانی که شما فکر می کنم در مورد وضعیت.

بازیکنان هنوز هم اشتباه در مورد چگونه NBA حباب در اورلاندو قرار است به کار. جزئیات وجود دارد صدها اگر نه بیشتر پس از موافقت نشده است و هر چیزی که پیشنهاد هنوز به بحث گذاشته شود و وزن.

این کار ایروینگ به عنوان یکی از NBPA شش معاون رئیس جمهور به مطمئن شوید که هر گونه نگرانی یک بازیکن داده شده است مشروع در نظر گرفتن. بنابراین زمانی که ایروینگ است که منجر به تماس است که در آن بازیکنان خود را به اشتراک گذاری افکار و احساسات آن است که نه تنها نشان از ارزش بازیکنان اتحاد در عمل بلکه در خدمت به عنوان یک یادآوری است که وجود دارد بسیاری از مراحل برای رفتن قبل از NBA در حال حاضر می تواند یک محصول بتن ،

یوتا جاز گارد داناون Mitchell شد بنا به گزارش یکی از این بازیکنان بود که در آن جمعه تماس بگیرید و مشترک خود را نگرانی در مورد خطر آسیب در اورلاندو زیر انبوه طولانی مدت اخراج از بسکتبال پیش از یک offseason که در آن او می تواند واجد شرایط برای حداکثر تمدید قرارداد.

که باعث می شود حس کامل و این چیز خوبی است که بازیکنان مانند Mitchell باید یک محل که در آن آنها می گویند کسانی که همه چیز و نگرانی های خود را در ملاقات با درک واقعی و نمایندگان است که می تواند این نگرانی را به کمیسر NBA آدم نقره و حکام.

NBA است که یک کسب و کار هدایت می شود و همیشه وجود دارد برنامه رقابت میان صاحبان تیم مدیران و مربیان و بازیکنان. به همین دلیل NBPA وجود دارد و به همین دلیل است که همه احزاب باید برای دو طرف توافق بر سر یک طرح قبل از بازی می توانید رزومه.

بنابراین در حالی که اخبار از بازیکنان نگرانی در هشت هفته قبل از NBA می خواهد برای از سرگیری 2019-20 فصل ممکن است به عنوان یک شگفتی آمده برای برخی از, آن را می سازد حس مطلق. آن را در حال حاضر و یا هرگز و بهتر است برای دریافت تمام نگرانی ها در باز, در حال حاضر و نه در ماه اوت در این میان یک راه اندازی مجدد شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im