بازیکنان NBA به احتمال زیاد دسترسی به این مناطق دیزنی جهان در طول فصل بازگشت

بازیکنان NBA خواهد شد که دسترسی به مناطق مختلف از والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر به طور خاص پس از ساعت ها وقتی که بقیه پارک بسته است.

چه اتفاقی می افتد:

بازیکنان NBA شروع به وارد در “اورلاندو حباب” در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در والت دیزنی جهانی ایالات متحده امروز گزارش.

بازیکنان باید بعد از ساعات دسترسی به مکان های زیر است:

  • اکسپدیشن اورست در پادشاهی حیوانات
  • Rock ‘N’ Coaster غلتکی در استودیوهای هالیوود
  • آزمون پیگیری در Epcot.

NBA با ارسال یادداشتی به بازیکنان گفت که آنها می توانند کتاب تجربه در دیزنی.

این یادداشت گفت: “بازیکنان باید در اولین فرصت برای انتخاب تجارب در الویت هستند و توصیه می شود به کتاب تجربه حداقل 48 ساعت قبل. باز کردن اسلات برای تجربه منتشر خواهد شد 24 ساعت قبل از آغاز این رویداد, که در طی آن دوره دیگر اعضای تیم سفر می کتاب در دسترس موجودی.”

فیلم ممکن است بیش از حد

  • بازیکنان NBA را گزارش دریافت غربالگری اولیه دسترسی به “بیوه سیاه” و مطلب جدید دیزنی فیلم در حالی که آنها در حباب به عنوان من در مورد نوشت: برای Deseret News در ماه ژوئن.
  • NBA خودی Kevin Smith گزارش داد: “در والت دیزنی جهانی منابع: دیزنی را فیلم های موجود برای بازیکنان و خانواده های آنها (پس از پیوستن به آنها). این احتمال وجود دارد که شامل فیلم که منتشر شده است را برای عموم از جمله مارول ‘Black Widow.'”
  • “بیوه سیاه” قرار بود کارگردان تئاتر در مارس 1. بعدها به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>