NBA reschedules به تعویق افتاد لس آنجلس لیکرز و کلیپرز, بازی برای مارس 9

Feb. 21 (UPI) — لس آنجلس لیکرز’ matchup در برابر لس آنجلس کلیپرز بود که به تعویق افتاد و پس از سقوط هلیکوپتر که به کشته شدن کوبه برایانت و هشت نفر دیگر شد موکول لیگ جمعه اعلام کرد.

این بازی که در اصل برنامه ریزی شده برای Jan. 28 شد, موکول, آوریل 9 در مرکز استیپلز. این نکته را در 10:30 p. m. EST و پخش خواهد شد در TNT با توجه به لیگ برتر ،

NBA تا به حال برای تنظیم سه بازی دیگر در آن به طور منظم فصل برنامه به جای لیکرز-کلیپرز بازی. لیگ منتقل طلایی رزمندگان امور خارجه’ بازی در برابر لیکرز از آوریل 9 به 7 آوریل. آن را نیز تغییر شیکاگو بولز’ مسابقه در برابر لیکرز از آوریل 7 به 8 مارس.

کلیپرز و گاو قبلا برنامه ریزی شده برای بازی در مارس 8, خواهد به جای مربع خاموش در یک بازی نادر در همان شب به عنوان NCAA بسکتبال قهرمانی مردان بازی در تاریخ 6 آوریل. NBA به طور معمول برگزاری بازی در همان روز به عنوان NCAA men’s عنوان بازی.

به عنوان یک نتیجه لیکرز بازی سه مستقیم بازی های خانگی از مارس 7-9. آخرین باری که یک تیم سه روز متوالی در مارس 2018 زمانی که New Orleans Pelicans مجبور شدند پس از بازی خود را در برابر ایندیانا پیسرز در فوریه 2018 بود که موکول به دلیل نشت در سقف اسموتی شاه مرکز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>