NEA رئیس جمهور: trump’s برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس خطرناک است برای دانش آموزان و معلمان

هیچ کس می خواهد به استقبال دانش آموزان به کلاس های درس بیش از امریکا مربیان است. ما می دانیم که هیچ چیز نمی تواند جایگزین سحر و جادو از یک دانش آموز کنجکاوی زمانی که آنها قادر به یادگیری در کنار همسالان خود از یک معلم است که اختصاص داده شده است زندگی خود را به موفقیت افراد دیگر کودکان است.

اما برگ برنده دولت طرح appallingly بی پروا.

نگران تر با انتخابات پویایی از زندگی دانش آموزان و مربیان کاخ سفید فشار مبارزات انتخاباتی ارائه یک انتخاب نادرست بین سلامت دانش آموزان ما و سلامت ما اقتصاد است.

دوباره مربیان ارزو به نگاه کنجکاو چشم از دانش آموزان ما در فرد و در اسرع وقت با خیال راحت ممکن است. اما در واشنگتن و در بیش از حد بسیاری از کشورهای رهبران ما نیستند ارائه گزینه یک محیط یادگیری امن.

اکثریت قریب به اتفاق مدارس ما هنوز بازگشت به بودجه از سطح قبل از بحران مالی 2008 و زمانی که بیش از 300,000 مدرسه کارکنان شغل خود را از دست به عنوان متحده تصمیم به تعادل بودجه خود را در حمایت از دانش آموزان ما. در حال حاضر ما با یک درآمد بحران است که کارشناسان پروژه را بدتر خواهد بود قبل از اینکه ما شروع به بحث در مورد بودجه اضافی نیاز مربوط به COVID-19 مانند حفاظت فردی, تجهیزات اندازه کلاس منجر به اجتماعی فاصله و تامین اجتماعی و نیازهای عاطفی آشنا هستند—به خصوص در سیاه و سفید و قهوه ای جوامع شده اند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

به عنوان یک ششم معلم کلاس از یوتا من آموخت 39 دانش آموزان در کلاس درس با یک پنجره. من سفر مدارس در لوئیزیانا که در آن “موقت” ساختمان های قابل حمل ساخته شده پس از طوفان کاترینا هنوز هم اشغال مدارس’ زمین های بازی و فیزیکی آموزش و پرورش در زمینه های.

کشورهای مختلف مواجه شده اند پرونده های حقوقی بر قانون اساسی از فرستادن بچه ها به یادگیری در مدارس گرفتار قالب سیاه و سفید و قهوه ای آب. و در بیش از حد بسیاری از کشورهای کلاس درس معلمان هستند که غیر انتفایی کمتر از یک دستمزد زندگی می کنند, آموزش و پرورش, پشتیبانی حرفه ای با تکیه بر کمک های عمومی برای تغذیه خود و خانواده ها و مربیان, استخدام در احتمالی در حال خواب در اتومبیل های خود را.

مدارس با کمبود بودجه روبرو قبل از همه گیر

به عنوان ما را دیده ام در #RedForEd جنبش هیچ یک از این بود پایدار قبل از دوران COVID-19 و آن را حتی کمتر بنابراین در حال حاضر.

من در راه ما به عنوان یک ملت ادعا می کنند به ارزش آموزش و پرورش و فکر می کنم “آیا ما OK با این کار ؟ این واقعا بهترین های ما را انجام خواهد داد برای ما دانشجویان است؟” در عین حال حتی به عنوان ما دانش آموزان ، والدین و مربیان در صورت بحران از لحظه, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گرفته است دو هفته تعطیلات, وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos به کارگردانی امداد کمک های مالی به مدارس خصوصی در هزینه های عمومی در مدارس است که آموزش 90 درصد از فرزندان ما و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است, خوب بودن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ما معلمان ابرقهرمانان هستند. آنها به پنجه سال از سرمایهگذاری ناکافی در دانش آموزان ما و با توجه به هر دانش آموز آنها آموزش بهترین فرصت ممکن برای موفقیت است. اما به هر مربی است که نگاه خود را به کلاس درس بودجه و سپس محاسبه چه مقدار از متوسط حقوق آنها می تواند صرف خرید تجهیزات برای دانش آموزان خود را, ما نمی توانیم همچنان به دنبال آب در خشک هست.

ایمنی نباید به خطر بیافتد

آمریکایی ها باید بدون شک و تردید است که معلمان می خواهند در کلاس های درس خود را با دانش آموزان خود در اولین روز از سال تحصیلی آینده, اما ما نمی خواهد تسلیم به یک چشم انداز از یادگیری است که می تواند زندگی هر کسی که پیاده به مدرسه و همچنین خانواده ها و جوامع است.

مربیان در حال ایستاده و آماده به همکاری با سیاستگذاران با وجود عدم علاقه از کاخ سفید است. ملی انجمن آموزش و پرورش ما منتشر شده اولیه راهنمایی در مورد چگونه به با خیال راحت حرکت مدارس به فرد در آموزش. اما که ممکن است بدون کمک های مالی بیشتر برای ما دانش آموزان و کاخ سفید را به جای گوش دادن به سیاستمداران و مدیران عامل شرکت های بزرگ از مربیان است.

بازگشایی مدارس تمام وقت و قابل تحسین است هدف و همه ما باید اختصاص داده شده برای دستیابی به با خیال راحت. اما در سال تحصیلی آینده به سرعت در حال نزدیک شدن به, در حال حاضر زمان برای توزیع با خطرناکی unserious پیشنهادات و تمرکز بر روی چه چیزی کار می کند.

مربیان و دانش آموزان نیاز به یک طرح جامع برای آنها چگونه خواهد بود قادر به یادگیری و آموزش با خیال راحت. ما باید در سنا به تصویب قانون است که در حال حاضر دریافت هر دو حزب تصویب در مجلس و ارائه خواهد شد مربیان مدارس و منابع آنها نیاز به نگه داشتن دانش آموزان ما امن است.

بیشتر از همه ما نیاز به کاخ سفید رهبری است که از اموزشگاه گریز زدن در طول این بحران است. دانش آموزان ما و آینده ما به عنوان یک ملت به آن بستگی دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im