نزدیک به 300 سازمان های تماس برای رد نابکار “داوطلبانه مشارکت آب” لایحه که اجبار جوامع تلاش برای فروش سیستم های آب عمومی برای سکه

واشنگتن – نزدیک به 300 ملی دولت و سازمان های محلی با ارسال نامه ای به رهبران مجلس سنا امروز تماس برای رد لایحه جنجالی که اجبار تلاش جوامع به فروش حیاتی عمومی منابع آب. این لایحه — داوطلبانه مشارکت آب برای مضطرب جوامع عمل (S. 2596) – دارای قاب شده توسط حامیان به عنوان یک “محیط زیست عدالت” اندازه گیری. در واقع این امر به طور نامتناسبی تحت تاثیر کم درآمد مناطق و جوامع از رنگ incentivizing آب سیستم فروش به شرکت های بزرگ. خصوصی و شرکت های آب به طور معمول افزایش نرخ آب در خانواده ها و کاهش سرمایه گذاری در زیرساخت های کلید و کیفیت آب.

این لایحه معرفی شد توسط سنسور. Tammy Duckworth (D – IL) و مایک براون (R-IN). آن را ممکن است به عنوان یک متمم به امریکا زیرساخت های آب عمل می کنند (S. 3591) است که اساسی “باید با تصویب” قانون.

نامه تسهیل شد ملی حمایت از گروه غذایی و آب اقدام و امضا توسط سازمان از جمله AFSCME, دوستان, زمین, مرکز تنوع زیستی و هیپ هاپ حزبی.

“این لایحه یک فاحش جزوه به لوله آب شرکت های است که تشویق آنها را به دستکاری و پشم گوسفند وجانوران دیگر جوامع تلاش – به خصوص در جوامع رنگ” گفت: Wenonah Hauter, مدیر اجرایی, مواد غذایی و آب اقدام این گروه در پشت نامه. “واقعیت این است که این لایحه در حال تبلیغ به عنوان یک “محیط زیست عدالت’ اندازه گیری باعث می شود آن همه زشت تر.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

تحقیقات اخیر از مواد غذایی و آب عمل یافت می شود که شرکت های خصوصی به اتهام به طور متوسط 59 درصد بیشتر برای آب و خدمات عمومی از سیستم های آب – حدود 200 دلار بیشتر به ازای هر خانوار در سال است.

“ما می دانیم که وال استریت بازیگران, هدف, بزرگ سیاه و قهوه ای جوامع در لحظات بحران به غنی سازی خود و وال استریت حمایت شرکت های آب دیدن فرصت در این لحظه گفت:” موریس BP-هفته co-مدیر اجرایی مرکز اقدام در مسابقه و اقتصاد است. “به عنوان جوامع سراسر کشور جستجو برای رهایی از این بیماری همه گیر در حال انجام آن خواهد بود کوتاه اندیش و گمراه کننده به تصویب یک لایحه را تشویق می کند که خصوصی سازی سیستم های آب. آن است که دولت ما را برای حفاظت از آسیب پذیرترین جوامع نه آنها را قرار داده تا برای فروش.”

“از کالیفرنیا به مونتانا به نیوجرسی دیده ایم چگونه خصوصی سازی آب مضرات جوامع این که آیا آن را بالاتر صورتحساب و یا آب آلوده گفت: دونالد کوهن مدیر اجرایی در جهت منافع عمومی. “این ساده است: آب یک حق اساسی بشر که به معنی اجازه دهید نگه داشتن آن در دست است.”

در این نامه آمده در قسمت: این لایحه را فراهم می کند منحرف انگیزه برای جوامع به خصوصی سازی سیستم های آب در حالی که عدم اطمینان در دراز مدت با رعایت استانداردهای کیفیت آب آشامیدنی… خصوصی سازی کیفیت آب فقیر و نرخ های بالاتر به طور نامتناسبی تحت تاثیر قهوه ای و جوامع بومی. در علاوه بر این به نه لزوما بهبود کیفیت آب, خصوصی سازی منجر به نرخ بالاتر و بدتر و خدمات به منظور به حداکثر رساندن سود شرکت ها… این لایحه کاهد از راه حل های واقعی است که می تواند آدرس های جدی بهداشت عمومی عواقب ناشی از کیفیت آب آشامیدنی نقض.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>