نزدیک به 9 در 10 آمریکایی ها از ترس بزرگ داروسازی بهره برداری از همه گیر به افزایش قیمت مواد مخدر: نظرسنجی

یک اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها نگران هستند که coronavirus بحران رانندگی خواهد شد تا هزینه های بهداشت و درمان و نزدیک به نه در 10 نگران هستند که “صنعت داروسازی خواهد شد استفاده از زمان Covid-19 pandemic برای افزایش قیمت دارو” با توجه به جدید گالوپ و غربی و سلامت رای گیری از روز شنبه.

“نگرانی برچسبها بزرگ است که زمانی که این بیماری همه گیر است که بیش از همه بزرگ داروسازی و شرکت های بیمه خواهد شد بازگشت به الگوهای قدیمی و رفتار و همچنان به فشار آمریکایی ها با همیشه عالی قیمت دارو و حق بیمه.”
—تیم شلاق بهداشت غرب.

“آمریکایی ها به وضوح نگران تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس فراتر از بودن در معرض و یا گسترش بیماری” گالوپ پژوهشگر ارشد دن Witters در بیانیه ای گفت: اعلام نتایج نظرسنجی.

در میان 1,016 بزرگسالان ایالات متحده مورد بررسی در اواسط ماه مه 55 درصد بودند “بسیار” نگران داروسازی بزرگ را با استفاده از بحران به افزایش قیمت و 33 درصد “تا حدودی” نگران است. سطح نگرانی بود سازگار در سراسر اکثر جمعیت به جز وابستگی سیاسی با دموکرات ها بیشتر نگران از مستقل و جمهوری خواهان.

اما بزرگسالان ایالات متحده در سراسر احزاب سیاسی تا حد زیادی به توافق در موضوع دیگری: 91 درصد از دموکرات ها 87 درصد مستقل و 89 درصد از جمهوری خواهان گفت: آنها بر این باورند که اگر یک درمان موثر برای Covid-19 تایید شده توسط سازمان غذا و دارو “دولت فدرال باید قادر به مذاکره قیمت از درمان با این دارو تولید کننده.”

این نظرسنجی همچنین نشان داد که “79% بسیار یا تا حدودی نگران حق بیمه خود را افزایش و 84 درصد بسیار یا تا حدودی نگران هزینه های مراقبت به طور کلی افزایش, با 41 درصد بسیار نگران در مورد هر یک.” برای هر دو این سوالات دموکرات بودند دوباره بیشتر نگران پاسخ دهندگان.

“نگرانی برچسبها بزرگ است که زمانی که این بیماری همه گیر است که بیش از همه بزرگ داروسازی و شرکت های بیمه خواهد شد بازگشت به الگوهای قدیمی و رفتار و همچنان به فشار آمریکایی ها با همیشه عالی قیمت دارو و بیمه” گفت: تیم شلاق, مدیر ارشد استراتژی افسر غیر انتفاعی بهداشت غرب.

“اگر سابقه هر گونه راهنمای این نگرانی به خوبی تاسیس شده است که چرا به وعده مهار قیمت ها کافی نیست” شلاق اضافه شده است. “ما نیاز به retool ما سیستم بهداشت و درمان و تصویب هوشمند قوانین در حال حاضر.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

این نظرسنجی نشان می دهد که آمریکایی ها در حال تقسیم در نظر چگونه به خوبی احساس می کنند دولت ایالات متحده به کار گرفته شده همه گیر نسبت به هزینه های بهداشت و درمان; دموکرات ها و کسانی که با آموزش عالی کمتر خوشحال با پاسخ از جمهوری خواهان و کسانی که با تحصیلات بالا و یا کمتر است.

“وقتی پرسیده شد که برای رای دادن به این پاسخ ملی به Covid-19 نسبت به چقدر ایالات متحده صرف بهداشت و درمان 9 ٪ از پاسخ دهندگان به رای دادن ایالات متحده در پاسخ به عالی و یکی دیگر از 14% به عنوان بسیار خوب” گالوپ توضیح داد. “در مقابل 34 درصد نرخ پاسخ به فقیر و 23 درصد به عنوان عادلانه است.”

جدید, نتایج نظر سنجی آمده است که ایالات متحده بیش از 2,173,800 تایید Covid-19 مورد و بیش از 118,000 مرگ و میر. به سی ان ان گزارش روز شنبه برخی متحده تلاش برای بازگشایی و استراحت محدودیت—مانند آریزونا و فلوریدا و تگزاس در حال دیدن رکورد روزانه خود را در نرخ ابتلا به عفونت.

به طور کلی سی ان ان داشت که 21 کشور شاهد یک روند رو به بالا در موارد جدید, 21 متحده شاهد یک روند رو به پایین و هشت متحده در حال دیدن ثابت شماره.

“ترکیبی از اوایل reopenings و بی توجهی به ایمنی شخصی اقدامات باعث شد که محققان برای افزایش بینی خود را از Covid-19 مرگ و میر در این تابستان” سی ان ان اشاره کرد. “یک مدل ذکر شده توسط کاخ سفید در حال حاضر پیش بینی 200,000 آمریکا مرگ و میر ناشی از کروناویروس در اکتبر 1.”

در پاسخ به این مدل از موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن دی سی ان ان رئیس پزشکی خبرنگار سانجی گوپتا گفت: “متاسفانه من فکر می کنم این 200,000 تعداد ممکن است تحت یک پیش بینی بر اساس آنچه که ما در حال شروع به دیدن در چندین ایالت در سراسر کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de