نزدیک به یک پنجم کارگران برای اعمال دولت مزایای بیمه بیکاری در هفت هفته گذشته

قبلا غیر قابل تصور تعداد کارگران اعمال دولت برای بیمه بیکاری (UI) مزایای به عنوان یک نتیجه از coronavirus شوک. در هفت هفته گذشته به تنهایی بیش از 30 میلیون نفر از کارگران به کار گرفته شده برای جبران بیکاری. که نزدیک به یک پنجم کارگران است. و آن است که تقریبا پنج برابر بدترین هفت هفته کشش از رکود بزرگ.

این آمار و ارقام را شامل نمی شود مردم اعمال می شود که برای همه گیر کمک های بیکاری (PUA) جدید برنامه فدرال است که گسترش بیکاری غرامت پوشش برای بسیاری از کارگران که واجد شرایط برای منظم UI اما با این وجود از کار به عنوان یک نتیجه از ویروس—مردم مانند پیمانکاران مستقل فرفره کارگران و افرادی که مجبور به ترک کار خود را به مراقبت از یک کودک که مدرسه بسته شده است. آن زمان در حالی که برای PUA برنامه را تنظیم کنید اما آنها در حال حاضر عملیاتی در بسیاری از کشورهای. امروز با انتشار آمار وزارت کار (DOL) شروع به ارائه PUA ادعا اعداد گزارش که نزدیک به یک میلیون نفر تا به حال PUA ادعا شده توسط: مارس 18 و حداقل یکی دیگر از 1.4 میلیون نفر تا به حال در زمینه PUA ادعا می کند پس از آن زمان.

شایان ذکر است که دول گزارش می دهد که 33.5 میلیون کارگر اعمال می شود به صورت منظم دولت جبران بیکاری در طول هفت هفته گذشته در یک “بطور تطبیقی فصلی” اساس در مقایسه با 30.7 میلیون بر اساس تعدیل نشده. فصلی تنظیمات معمولا مفید—آنها استفاده می شود حتی از تغییرات فصلی در ادعا می کند که هیچ ربطی به زمینه ای قدرت یا ضعف بازار کار به طور معمول ارائه یک تصویر واضح تر از اساسی روند. اما راه دول آیا فصلی تنظیم است distortionary در یک زمان از این پس من تمرکز بر تعدیل نشده در اینجا با اعداد.

فردا, مارس مشاغل اعداد از دفتر آمار کار منتشر خواهد شد. خواهد این اعداد نشان می دهد 30.7 میلیون شغل از دست داده ؟ آن را دشوار است برای گفتن. برای یک نظرسنجی مشاغل شماره ها بر اساس بازتاب این هفته که شامل 12 ماه نه ماه تمام است. که در آن نقطه “تنها” 24.4 میلیون نفر تا به حال برای اعمال منظم دولت بیمه بیکاری به علاوه یک میلیون بیشتر است که تا به حال PUA ادعا پردازش شده است. اما آن را نیز ارزش فکر کردن در مورد آنچه می رود به کلی تغییر اشتغال به دلیل آن را نه تنها اخراج که در آن مردم برای اعمال UI. تغییر در اشتغال در هر دوره برابر است با تعداد استخدام بیش از دوره منهای تعداد شغل “جداسازی” در طول این دوره است. اخراج که در آن مردم برای اعمال UI در حال کار جداسازی اما تا حال از دست دادن شغل که در آن مردم نمی file for UI (یا یخ زده بود از سیستم) و داوطلبانه واریز و کارگر مرگ و میر. همه این قطعات در حال حرکت به سمت راست در حال حاضر.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

استخدام کرده اند مطمئنا به طور چشمگیری کاهش یافته که باید داوطلبانه واریز شده است. UI داده ها نشان می دهد که اخراج که در آن مردم برای اعمال UI سر به فلک کشید اما کار ضرر و زیان که در آن مردم نمی درخواست برای UI نیز به احتمال زیاد به طور چشمگیری افزایش یافته است (فقط نگاه مردم منجمد کردن UI سیستم این احتمال وجود دارد که میلیون ها نفر بیشتر کارگران مشاغل از دست رفته—یک EPI بررسی نشان می دهد که برای هر 100 کارگر که قادر به file for UI, 37 اضافی تلاش کارگران برای اعمال می شود اما نمی تواند از طریق سیستم را به یک ادعا). به عبارت دیگر وجود عناصر مهم گذشته از آنچه که نشان می دهد تا در UI داده است که به تعیین تغییر کلی در اشتغال است. به عنوان یک نتیجه از آن باقی مانده است دیده شود که آیا به طور کلی اشتغال کاهش مربوط به کروناویروس بیشتر خواهد شد یا کمتر از افزایش در coronavirus مربوط به تعداد مدعیان بیکاری. فردا داده خواهد شد بگویید.

آنچه در مورد نرخ بیکاری? همه چیز برابر اخراج از قدر منعکس شده در حالت اولیه UI ادعا می کند از هفت هفته گذشته را در ترجمه به نرخ بیکاری 2/22 درصد و اخراج از قدر منعکس شده در دولت UI ادعا می کند تنها از طریق هفته که شامل 12 آوریل خواهد ترجمه به نرخ بیکاری 18.3%. همانطور که در بالا توضیح نیست همه چیز برابر خواهد بود. بیشتر رسمی نرخ بیکاری به احتمال زیاد خواهد شد نه منعکس کننده کامل coronavirus اشتغال مربوط به کاهش است. اینکه آیا یا نه یک کارگر دریافت UI بدون تحمل در مورد اینکه آیا یا نه آنها در حال شمارش به عنوان بیکار. مردم در حال شمارش به عنوان بیکار اگر آنها بیکاری موجود به کار و فعالانه به دنبال کار (تنها استثنا برای این “به طور فعال به دنبال کار” بیماری است که اگر یک کارگر است تنها به طور موقت بیکار و انتظار دارد به نام بازگشت به کار خود را). این به این معنی بسیاری از کارگران که از دست دادن کار خود را به عنوان یک نتیجه از این ویروس محسوب می شود به رها کردن نیروی کار به جای به عنوان بیکار زیرا آنها قادر به جستجو برای کار به دلیل مستند و یا اینکه آنها در دسترس هستند به کار هستند زیرا برای مثال مراقبت از کودکانی که مدرسه بسته شده است. فردا داده خواهد شد نشان می دهد میزان نرخ بیکاری را شکست منعکس coronavirus مربوط به اشتغال کاهش می یابد.

همانطور که در تمام رکود از دست دادن شغل در این رکود اقتصادی است که تحت همان اندازه. بسیاری از مشاغل در خصوص خطر بخش در این رکود اقتصادی در حال کم درآمد مانند کسانی که در رستوران ها و کافه ها و هتل ها و خدمات شخصی و آجر و ملات خرده فروشی. این بدان معناست که دستمزد پایین کارگران در حال دیدن نامتناسب از دست دادن شغل. و چون زنان و سیاه و کارگران اسپانیایی هستند بیشتر متمرکز در این شغل آنها به احتمال زیاد تجربه بیشتری دست دادن شغل. ما همچنین می توانید اطلاعات خوبی در همه این پویایی فردا. و البته کارگران نه فقط از دست دادن شغل خود. ما سیستم مراقبت های بهداشتی روابط بیمه سلامت به طوری که میلیون ها نفر از کارگران به احتمال زیاد در حال حاضر از دست رفته خود را به کارفرما ارائه بیمه درمانی.

کوتاه زمان جبران خسارت (STC)—همچنین به عنوان شناخته شده کار می کنند-های—یک جایگزین برای اخراج برای کارفرمایان که دیدن یک کاهش در تقاضا برای کالا یا خدمات خود را. STC اجازه می دهد تا کارفرمایان برای کاهش ساعت کار برای کارگران خود را به جای گذاشتن برخی از کارگران ، تحت STC کارگران که ساعت خود را کاهش دریافت جزئی UI. متاسفانه STC زیرساخت های به خوبی توسعه یافته است و بسیاری از ایالت ها حتی نمی باید یک STC برنامه. STC ایده آل خواهد بود که به طور گسترده در حال حاضر به صرفه جویی در شغل اما—در حالی که آن را ramping تا سطوح بسیار پایین باقی می ماند. در مارس 18, 88,447 کارگران دریافت STC یک بخش کوچکی از 17.8 میلیون دریافت منظم مزایای دولتی که در آن زمان. کمک های اضافی به دولت ها باید ارائه شود به پیاده سازی بهبود و ترویج STC برنامه های.

کنگره بودجه پروژه های دفتر که بدون اضافی امداد و نرخ بیکاری به طور متوسط 16 درصد در سه ماهه سوم این سال و 10.1% برای کل تقویم سال 2021. امداد و بازیابی بسته های تصویب تا کنون نشده است به اندازه کافی بزرگ برای مقابله با مقیاس این بحران و کمک های بیشتر بسیار مهم است. بعدی فدرال تسکین و بهبود بسته بندی باید قابل توجهی در سرمایه گذاری های اضافی در جبران خسارت بیکاری از جمله ارائه اضافی بودجه به دولت برای استخدام کارکنان آنها نیاز به سرعت بالا در پردازش و به پیشرفت وب سایت و دیگر زیرساخت های اداری و گسترش در سراسر-هیئت مدیره 600 دلار افزایش هفتگی مزایای خوبی گذشته انقضا آن در پایان ماه ژوئیه—حداقل تا زمانی که نرخ بیکاری در حال کاهش است به سرعت و در سطح قابل کنترل. بعدی بسته همچنین باید شامل کمک قابل توجهی به دولت و دولت های محلی کارگر حمایت چک حمایت از سرمایه گذاری در دموکراسی ما امداد برای خدمات پستی و سرمایه گذاری های قابل توجهی در تست و ردیابی تماس به طوری که در صورت عدم وجود واکسن و یا درمان موثر ما یک شانس بودن قادر به بازگشایی اقتصاد با موفقیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de