نیل پو’u است که پس از مشکلات قانونی و تلاش برای تبدیل شدن به “یکی دیگر از داستان خوب رستگاری’ در BYU

پروو — نیل پو’u تا به حال مقدار زیادی از دلایل به ترک BYU پس از او گرفتار مدرسه افتخار کد تابستان گذشته و در نهایت مجرم به یک اصلاح اتهام اختلال در رانندگی که باعث شد او را به دست کل 2019 فصل است.

اما تاریخ و گیرنده از سانتا آنا کالیفرنیا گفت: چند هفته پیش دو وجود دارد “بزرگ” دلیل این که چرا او در آنجا ماند: سر مربی Kalani Sitake و برادرش سابق BYU linebacker بوچ پو’u.

خروج از مدرسه و متعلق به اداره شده توسط کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران “عبور ذهن خود را برای اطمینان از” نیل پو’u گفت: مارس 2, زبان عمومی برای اولین بار از او تعجب nonparticipant در ماه ژوئن گذشته را BYU football media روز. “اما فکر ترک نبود که احتمالا به عنوان بزرگ به خاطر برادرم به من گفت به ماندن و سپس Kalani بود پس (حمایتی). او احتمالا بزرگترین دلیل من به پایان رسید تا ماندن.”

پو’u نیست فقط ناپدید می شوند به عنوان برخی از بازیکنان که دچار مشکل با قانون یا اصول اخلاقی انجام داده اند در سال های اخیر است. او می تواند دیده می شود در بسیاری از BYU شیوه ها و بازی ها ماند و در مدرسه به کار در مدرک خود را.

او قصد دارد برای بهار و تابستان بلوک کلاس و امید به فارغ التحصیل دسامبر آینده در رشته ورزش و سلامتی و جزئی در کسب و کار.

“این هدف من است.” “بنابراین ما می بینیم که چگونه از آن می رود.”

پو’u در تلاش است به دنبال در قدم به قدم از جمال ویلیامز یکی دیگر از BYU توهین آمیز ستاره است که در زمان یک سال تمام خاموش و سپس بازگشت و رونق به اندازه کافی برای پیدا کردن راه خود را به NFL.

“شما را یاد چه گام بعدی این است که (بعد از فوتبال),” پو’u گفت: از این مصیبت. “بسیاری از مردم نمی دانم چه چیزی برای انجام در خارج از فوتبال است. امیدوارم من قادر به یادگیری برخی از این مسائل.”

همراه با تشکر از پدر و مادر خود هم تیمی ها و مربیان و BYU مدیران برای ماندن با او و به او فرصت دیگری پو’u همچنین تشکر صاحبان اولین مستعمره وام مسکن که در ادامه به استخدام او است.

او همچنین تشکر از intramural تیم فوتبال پرچم او پیوست و تیم بسکتبال او با بازی در روزهای دوشنبه و پنج شنبه ها.

نشسته یک سال “فقط باعث می شود شما اطلاعات زیادی در مورد خود,” او گفت:. “من خدا را شکر برای بسیاری از چیزهایی که من با برکت که من ممکن است گرفته شده برای اعطا. من مدیون بسیاری از قدردانی برای بسیاری از مردم است.”

BYU لغو آن باقی مانده بهار, شیوه های آن روز و آن بهار بازی در هفته گذشته به امید کاهش گسترش COVID-19 و نمی خواهد دوباره به عنوان یک کل تیم تا اواخر ماه جولای. اما طریق اول آن شش شیوه های پو’u شد و در حال ظهور به عنوان یکی از رفتن به رسیور همراه با دیگر جوانان توپچی رامنی و داخ Milne.

“من هیجان زده به عقب بود,” او گفت:. “من می دانم آنچه که من می توانید انجام دهید. من فقط می خواهم برای قرار دادن که بهترین پا جلو و نشان می دهد که مربیان آنها می توانند به من اعتماد کنند در شرایط خاص و چیزهایی مانند آن.”

یک گزینه سابق کارفرمایی در Servite بالا یک مرد کاتولیک کالج, دبستان و دبیرستان در آناهایم, کالیفرنیا, Pau’u گرفتار 14 عبور برای 139 متری به عنوان یک دانشجوی سال اول در سال 2017 و 18 پاس برای 216 متری به عنوان یک دانشجوی سال دوم در سال 2018 است. او گرفتار یک 48-حیاط عبور از ژاک ویلسون معروف آیداهو سیب زمینی کاسه در پایان فصل 2018 و آینده خود را به نظر می رسد روشن در سال 2019.

BYU wide receiver Neil Pau’u (84) makes a catch going out of the end zone for a score as BYU and Utah play at Rice-Eccles Stadium in Salt Lake City on Saturday, Nov. 24, 2018.
BYU گیرنده گسترده نیل پو’u (84) باعث گرفتن بیرون رفتن از منطقه پایان برای نمره به عنوان BYU و یوتا بازی در برنج-اکلز در ورزشگاه سالت لیک سیتی در روز شنبه, نوامبر. 24, 2018.
اسکات G Winterton, Deseret News

سپس او را به دردسر. او دستگیر شد توسط یک BYU افسر پلیس به اتهام رانندگی تحت تاثیر الکل درست پس از نیمه شب در ژوئن 8 پس از او گفته و سعی کردم به درایو را از طریق یک سنگر جاده در نزدیکی اسمیت Fieldhouse.

پو’u گفت: به طور کلی تجربه بود “سخت” و “تنهایی” و همچنین “بزرگترین تجربه یادگیری” از زندگی خود را.

“خارج از فوتبال, من فقط تلاش برای کشف کردن آنچه من می خواهم به انجام و پس از (فوتبال) با خدا و معنوی روابط است. بنابراین شده اند وجود دارد برخی از چیزهایی که اتفاق فوق العاده خوب برای من,” او گفت:.

پو’u گفت که او امیدوار است برای تبدیل شدن به “یکی دیگر از داستان خوب رستگاری در BYU.”

گیرنده مربی Fesi Sitake گفت: Pau’u ماند در شکل و مقدار زیادی از عبور در طول زمان خود را در دور اما بزرگترین بهبود در آمد در خارج از میدان.

“فقط در سطح خود را از بلوغ تا راه رفته تا” Fesi Sitake گفت. “او از طریق یک وضعیت دشوار و شما تنها می توانید به دو روش با چیزی شبیه به آن. ما احساس می کنیم او شده است با انگیزه است. تا زمانی که او می تواند همچنان به حفظ این سطح از بلوغ او در حال رفتن به ساخت بسیاری از نمایشنامه چرا که او یک مرد خطرناک که باید به برنامه در دفاعی طرف.”

رامنی گفت: آن را ندارد پو’u به لرزش کردن زنگ.

“او قدم خواهد شد و نقش بزرگی در این فصل” رامنی گفت. “ما واقعا هیجان زده به او به عقب بر گردیم.”

حمله هماهنگ کننده جف Grimes گفت: Pau’u از دست رفته زن و شوهر اول از شیوه های بهار در حالی که مسائل مربوط به بیمه شدن و صاف کردن اما یک “قابل توجه” بازگشت قبل از بهار اردوگاه کوتاه قطع شد.

“او یک بدن و یک ورزشکار بزرگ و به خوبی اجرا می شود و جلب توپ خوب” Grimes گفت. “من فکر می کنم او قطعا یکی از ما کمک گیرنده.”

BYU junior گیرنده نیل پو’u حرفه ای برای تاریخ

2017 اول: گرفتار 14 عبور برای 139 متری و دو touchdowns در 11 بازی

2018 دوم: گرفتار 18 عبور برای 216 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما در 13 بازی

2019 اشتباه: به نظر نمی رسد در هر بازی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im