Netflix اعلام کرد ‘شیرینی’ سری از رابرت داونی جونیور

May 13 (UPI) — Netflix اعلام کرده است یک تلویزیون اقتباس از کمیک DC’ دندان شیرینخواهد شد که اجرایی تولید شده توسط رابرت داونی جونیور

دندان شیرینبر اساس سری کتاب های کمیک با همین نام توسط جف Lemire شرح زیر بخشی آهو قسمت پسر بچه که از خانه خود را به ریسک کردن را به جهان پس از آخرالزمانی.

پسر می پیوندد یک گروه از انسان و سایر حیوانات-کودکان ارقام به عنوان آنها جستجو برای پاسخ در مورد دنیای جدید و ریشه های خود را.

Netflix دستور داده است تا هشت, یک ساعت قسمت. مسیحی Convery, Nonso Anozie, Adeel Akhtar و هنر را در مجموعه ای به ستاره با جیمز برولین به عنوان راوی.

این سری از برادران وارنر تلویزیون و رابرت داونی جونیور تیم داونی شرکت تولید شده است. تیم داونی را اوان مور تولید با سوزان داونی و آماندا بارل نیز اجرایی تولید همراه با لیندا Moran.

Jim Mickle (Hap و لئونارد, Cold in July) و بث شوارتز (پیکان, DC افسانه های فردا) در حال خدمت به عنوان co-showrunners نویسندگان و اجرایی تولید.

“شیرین ترین چیزهایی هستند که ارزش انتظار…سوزان و من در حال تولید یک @Netflix سری اصلی دندان شیرینبر اساس کمیک توسط @JeffLemire. نمی توانید صبر کنید برای به اشتراک گذاری آن را با همه شما” رابرت داونی جونیور ” در توییتر در کنار تبلیغاتی هنر برای سری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im