نوادا, ورودی های نظرسنجی ها نشان می دهد 62 درصد از دموکرات حزبی را برانگیخت پشتیبانی مدیکر برای همه

این است که در حال توسعه خبر… بررسی برای به روز رسانی…

بیش از 60 درصد از نوادا حزبی را برانگیخت پشتیبانی از حذف بیمه خصوصی و حرکت به یک پرداخت کننده سیستم بهداشت و درمان بر اساس یک نظرسنجی انجام شده توسط ادیسون پژوهش رسانه به عنوان دموکراتیک رای دهندگان خود را وارد حوزه روز شنبه.

ورودی های نظرسنجی ها نشان داد که 62 درصد از نوادا حزبی را برانگیخت “پشتیبانی جایگزین تمام بیمه درمانی خصوصی تنها با یک طرح دولت برای همه” در واشنگتن پست گزارش شده است. تک پرداخت کننده دریافت یک سطح مشابه از حمایت در میان رای دهندگان دموکرات در آیووا و نیوهمشایر.

نوادا حزبی را برانگیخت نیز رتبه بهداشت و درمان به عنوان موضوع بالا به دنبال بحران آب و هوا و نابرابری درآمد.

“این منصفانه است که می گویند دموکراتیک رهبری نتواند به درک چقدر روزمره آمریکایی ها نفرت خود را خصوصی بهداشت و درمان پوشش ایم” زمان کمک کننده کریستوفر هیل.

مدیکر برای همه تبدیل به یک موضوع مهم مورد بحث در این ساخت به نوادا دموکراتیک حزبی پس از قدرتمند آشپزی اتحادیه کارگران منتشر آگهی که ادعا بهداشت ، برنی ساندرز’ (I-Vt.) مدیکر برای همه طرح “پایان” اعضای اتحادیه’ بهداشت و درمان.

اما آشپزی اتحادیه رهبری ظاهری تضاد نسبت به مدیکر برای همه به نظر نمی رسد به موقعیت غالب رای دهندگان دموکرات در دولت است.

“بیش از 11 درصد از مردم در نوادا هیچ بیمه درمانی در همه, با توجه به گزارش نوادا مرکز پزشکی حتی نوع که در آن شما مجبور به پرداخت $10,000 معافیت” گفت: Minda Estabillo یک RN هماهنگ کننده مراقبت از نوادا و پرستاران ملی ایران عضو که اظهارنظر برای ساندرز جلوتر از روز شنبه حزبی.

“مدیکر برای همه به یک موضوع از زندگی یا مرگ برای بیماران ما” گفت: Estabillo.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im