نوادا مقننه برای شروع جلسه اضطراری برای رفع $1.2 B بودجه فاصله

جولای 8 (UPI) — نوادا نمایندگان مجلس آغاز خواهد شد اضطراری قانونی در جلسه روز چهارشنبه به آدرس کسر بودجه بیش از 1 میلیارد دلار است که بدتر شده توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

دولت قوه مقننه در دیدار تنها در عدد سال به رسیدگی منظم قانونگذاری کسب و کار, اما رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak به نام هفته گذشته برای جلسه اضطراری با توجه به شدت $1.2 میلیارد شکاف در نوادا به طور کلی صندوق.

تبلیغات

بحران بهداشت و درمان است که باعث نوادا و همه کشورهای دیگر نزدیک به دولت و غیر ضروری کسب و کار برای هفته ها و جدایی مشکل است.

“هیچ یک از ما می تواند پیش بینی کرده اند که یک بیماری همه گیر از این عظمت و بحران اقتصادی جهانی است که به دنبال. جهان به نظر می رسد خیلی فوق العاده متفاوت از آنجایی که من برای اولین بار تایید ما دولت دوسالانه بودجه در ماه ژوئن 2019,” Sisolak در بیانیه ای گفت. “مشکل تصمیم گیری های مالی برای سال مالی 2021 در حال حاضر وضع جلوتر از ما.”

Sisolak ارائه یک پیشنهاد به ساحل تا فاصله که شامل بیش از 500 میلیون دلار کاهش بودجه به سازمان های دولتی تغییرمسیر بودجه و تخصیص بودجه نقل و انتقالات پول از دیگر وجوه furloughs کارکنان دولت تحمیل می کند استخدام یخ و تشریح عفو مالیاتی برنامه.

“پیشنهاد من حفظ به عنوان بسیاری به عنوان کمک مالی ممکن است برای ما ضروری ترین اولویت: بهداشت و درمان و آموزش و پرورش و دولت نیروی کار به طوری که آنها قادر به ادامه ارائه خدمات حیاتی که در آن Nevadans تکیه,” او اضافه شده است.

فرماندار همچنین خواسته برای بودجه فدرال برای کمک به کاهش “تاریخی” کمبود در میان همه گیر در نوادا و دیگر چند متحده است.

“من درک می کنم که COVID-19 بحران بهداشت عمومی ما را در موقعیت بسیار دردناک تصمیم گیری در بودجه دولت, اما من مطمئن هستم که ما قادر خواهد بود برای غلبه بر این چالش با هم و ایجاد یک مسیر جدید رو به جلو” Sisolak اضافه شده است.

روز چهارشنبه خواهد بود 31st, جلسه ویژه در نوادا ،

علاوه بر پرداختن به نوادا بودجه قابل توجهی سوراخ جلسه ویژه نیز ارزیابی مسائل دیگر از جمله کیفری و عدالت اجتماعی اصلاحات است که در قلب تظاهرات در سراسر کشور برای بیش از یک ماه بعد از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

مقامات شهرداری در برخی از ایالات آمریکا از جمله ایالت مینه سوتا در حال حاضر به معرفی پلیس اصلاحات پیشنهاد شده است. مینیاپولیس شورای شهر در ماه گذشته اعلام کرد که قصد بر هم زدن آن نیروی پلیس و جایگزین کردن آن با جامعه گرا policing نهاد.

ایالات متحده عهده COVID-19 همه گیر

باس طرفدار مغازه ها مدیر بازاریابی دیوید اسمیت (R) حمل یک جعبه اهدا ماسک صورت به رحمت سلامت در چسترفیلد, Mo. در مارس 13. این شرکت اهدا 1 میلیون FDA تایید شده ASTM سطح 1 روش ماسک صورت به بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ کار در خط مقدم از این بیماری همه گیر. عکس بیل ” Greenblatt/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>