Feb. 15 (UPI) — ده ها تن از سایت های باز شده برای رای گیری اولیه در نوادا حزب دموکرات ریاست جمهوری قفقاز شنبه اول وقت دولت ارائه کرده است اوایل caucusing.

اوایل رای گیری دوره و همان روز ثبت نام خواهد اجرا از شنبه تا سه شنبه در بیش از 80 سایت از جمله چهار بازگشت از خانه و مکان در کازینو در لاس وگاس. جلسه روز برنامه ریزی شده است برای Feb. 22.

نوادا اولین و تنها حزبی دولت به پیشنهاد اولیه رای گیری.

دولت نیز گسترش دو زبانه اولویت کارت شامل یک سوم زبان تاگالوگ همراه با زبان انگلیسی و اسپانیایی به جای رشد آسیایی آمریکایی جزایر اقیانوس آرام جامعه است.

حزب دموکرات توصیف نوادا به عنوان یک “tiebreaker” دولت.

“در سال 2008 نوادا تصمیم گیری شد دولت پس از باراک اوباما برنده آیووا و هیلاری کلینتون ضرب و شتم او را در نیوهمشایر” بیانیه ای گفت:. “و در سال 2016 نوادا شد tiebreaker پس از کلینتون برنده آیووا و برنی ساندرز در زمان, New Hampshire. در هر دو مورد, نوادا را شکست احتمالی نامزد.”

نوادا در قفقاز خواهد جایزه 36 متعهد نمایندگان در کنوانسیون ملی دموکرات ها.

سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg آگهی تا کنون در متعهد نماینده تعداد 22 نمایندگان نسبت به 21 برای بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt.; هشت برای بهداشت ، الیزابت وارن د-جرم.; هفت سناتور. ctq D-Minn.; و شش برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

کارآفرین اندرو یانگ که تمرکز مبارزات انتخاباتی خود در $1,000 جهانی پایه درآمد برای هر آمریکایی لقب “آزادی سود سهام” کاهش یافته و خارج از مسابقه در میان نتایج ضعیف در مقدماتی نیوهمپشایر. ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک و بهداشت ، مایکل بنت D-Colo., همچنین کاهش یافته است در هفته گذشته.

نوادا دولت حزب دموکرات رئیس ویلیام کوردی مطمئن باشید دولت رای دهندگان نمی خواهد که از تکرار افتضاح در آیووا که در آن تاخیر در گزارش نتایج مقصر شناخته شد در یک برنامه تلفن همراه مورد استفاده برای شمارش آرا.

“NV لذا با اطمینان می توان گفت که آنچه اتفاق افتاده است در آیووا جلسه شب گذشته را نمی خواهد اتفاق می افتد در نوادا در فوریه. 22,” کوردی توییتی روز پس از آیووا انجمن. “ما نمی خواهد به کارگیری همان برنامه یا فروشنده مورد استفاده در آیووا انجمن. ما در حال حاضر توسعه یک سری از پشتیبان گیری و کار برکنار گزارش سیستم و در حال حاضر در حال بررسی بهترین راه رو به جلو است.”

آیووا حزب دموکرات رئیس Troy قیمت خود را اعلام کرد استعفای استعفای خود را این هفته گفت: دولت دموکرات خواهد کمیسیون مستقل بررسی حزبی روند.

نوادا رهبران حزب حفظ اعتماد به نفس این روند خواهد شد متفاوت در آن وجود دارد.

“ما درک می کنیم چقدر مهم آن این است که ما این حق و حفاظت از یکپارچگی Nevadans “رای” نوشت Alana Mounce نوادا حزب دموکرات را مدیر اجرایی در یک یادداشت در طرح جدید. “ما با اعتماد به نفس در ما پشتیبان گیری از برنامه ها و بررسی قرار گرفته است.”

دموکرات ها گفت: آنها تایید دو مرحله روند. حوزه صندلی می تواند انتقال نتایج نهایی caucusing از طریق اپل و گوگل, فرم, اما آنها همچنین نیاز به هر دو تماس در نتایج جستجو و یا ارائه آنها را در فرد.

نامزدها از جمله بایدن Sanders, Warren, Klobuchar تاجر تام Steyer و Buttigieg آمده اند به نوادا آخر این هفته به مبارزات انتخاباتی در, حوادث در سراسر لاس وگاس. هر چند تشکر. Tulsi Gabbard D-هاوایی نیز در نوادا رای او انتظار نمی رود که به مبارزات انتخاباتی در دولت است. هر یک از نامزدها به جز Steyer و Gabbard نیز واجد شرایط برای یک مناظره ریاست جمهوری روز چهارشنبه در پاریس لاس وگاس به هوا در MSNBC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im