هرگز دوباره می تواند به ما اجازه دین — و یا هر گونه اول آزادی — تبدیل شدن به ‘غیر ضروری’

هیچ چیز مانند یک جهانی همه گیر به شما فکر کردن در مورد آنچه اهمیت ترین. مجبور فیزیکی انزوا و اختلال در از “روزانه مته” ایجاد کرده انفرادی لحظه از درون گرایی و فرصت برای تعریف آنچه که واقعا ضروری در زندگی ما است.

من به تازگی مصاحبه پرفروشترین نویسنده گرگ McKeown برای من “پس چی ؟” پادکست. او در کتاب “Essentialism” است که باید خواندن برای بسیاری از دلایل. وقتی از او پرسیدم برای برخی کاربردهای خاص از اصول زندگی به عنوان یک “essentialist” او به سرعت بدبختانه آن را به مداخله و با استفاده از من و من برنامه فعلی به عنوان بالينی مواد به نقطه است.

گرگ به من داد یک سری از چیزهایی که در نظر بگیرید به طوری که من قادر خواهد بود به عملکرد بهتر در بالاترین ترین و فهیم ترین موثر ترین و معتبر خود را. (بیشتر در مورد که در ماه آینده به عنوان من در وسط 30 روز essentialism چالش است. من یادگیری است که وجود دارد بسیاری از چیزهای غیر ضروری هم ریختن زمان و توجه است.)

در میان این تلاش برای آنچه که ضروری است, من به گوش یک آدرس دکتر David A. Bednar یک عضو از رسیدن به حد نصاب از دوازده رسولان در کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران. سخنرانی خود بخشی از دانشگاه بریگهم جوان سه روز آزادی مذهبی سالانه بررسی است.

سالمند Bednar استاد معلم که پاک کردن درهم و برهمی و بی اهمیت تا شنوندگان می تواند تبدیل به زبان آموزان و کشف برای خود چیزی است که مایحتاج و آگاه و ضروری است. عنوان آدرس خود را به من زده “و هنگامی که او آمد به خود” گرفته شده از مثل ولخرجی در عهد جدید. به سختی عنوان یا رویکرد شما انتظار می رود برای یک آدرس برای تحویل یک مدرسه قانون در موضوع آزادی مذهبی.

در استادی خود راه سالمند Bednar ارائه یک مشاهده و سپس ارائه لحظات برای شرکت کنندگان به تشخیص این معنی در بسیاری از سطوح.

فرد نرم افزار “آمدن به نفس است” درک بود به سرعت. این بیماری همه گیر است و بسیاری از ارائه با یک شوکی به آنچه که مهم و ضروری در زندگی خود را. سالمند Bednar مشترک مناقصه مکالمه او تا به حال یک بار با پیری پاپ کاردانی سالمند Robert D. Hales.

سالمند Bednar پرسید: “چه درس هایی را به شما آموخته به عنوان شما رشد کرده و محدود شده با کاهش ظرفیت جسمی?”

سالمند حال برای لحظه ای متوقف شد و پاسخ داد: “زمانی که شما می توانید انجام آنچه شما باید همیشه انجام می شود و سپس شما فقط انجام آنچه اهمیت ترین.”

که واقعا “درس برای یک عمر.” این درس که در واقع امر به افراد, سازمان, دولت, جوامع و کشورها است. تمرکز همیشه قبل از موفقیت و تمرکز بر روی تنها ضروری تسریع موفقیت است. در بیشتر تعجب آور و قدرتمند راه این درس شامل حفاظت و پیگیری آزادی مذهبی.

اولین آزادی تاسیس شده در متمم اول قانون اساسی مرکزی به نشاط و طراوت و چالاکی از آمریکا تجربه. اول آزادی به خصوص برای اولین بار از اول آزادی — آزادی مذهب و ضروری است.

همه گیر باعث شده است که بسیاری به بررسی چیزهایی که ضروری و غیر ضروری در طبیعت به جامعه است. آن را نیز غیر قابل انکار نشان داده که دولت ها اغلب به خوبی مناسب برای تعیین آنچه که واقعا ضروری است. در برخی از کشورها به فروش الکل و مراقبت از حیوانات و خدمات حقوقی تلقی می شد ضروری و مجاز به ادامه در حالی که کار روحانیت خدمت به افراد و دیگر عبارات دین طبقه بندی شده به عنوان غیر ضروری.

سالمند Bednar تاکید کرد در طول آدرس خود را که “در حالی که مؤمنان و سازمان های مذهبی باید خوب شهروندان در زمان بحران هرگز دوباره می تواند به ما اجازه می دهد مقامات دولتی برای درمان ورزش از دین به عنوان به سادگی ‘غیر ضروری.’ هرگز دوباره باید به این حق اساسی را به پرستش خدا بود trivialized زیر توانایی خرید بنزین است.”

هشداردهنده فراگیر اعلامیه که بی اهمیت و تضعیف آزادی ادیان سالمند Bednar اظهار داشت: “ما نمیتوانیم و نباید فراموش کنیم که سرعت و شدت با آن دولت قدرت استفاده می شد را تعطیل اساسی جنبه های مذهبی ورزش است.” سپس افزود: “ما شاهد دولت سویفت, حسن نیت, اما اغلب خطرناک عبور از مرز است که از ورزش از دین است.”

آن است که تنها هاپ کوتاه از عبور از آن مرزهای محدود کردن آزادی مذهبی به سرکوب دیگر برای اولین بار آزادی ها از جمله آزادی بیان یا مطبوعات یا حق مردم برای صلح و دوستی به جمع آوری. بدون شهروندان ایستاده و صحبت کردن آن را در واقع می تواند سریع و شیب لغزنده برای آزادی های اساسی به سقوط از ضروری را غیر ضروری.

ظریف اما عمیق نتيجه گيری از سالمند Bednar مربوط ضروری آزادی مذهبی و پیام ضروری لیبرتی مسنجر دارای. “من با شادی ورزش چه برای من شخصا یکی از بزرگترین آزادی مذهبی. من بیان این افکار به نام او که من خدمت آنها را دوست دارم و آنها به من نشان دهنده حتی عیسی مسیح است.”

یک شکست از شهروندان به صورت جداگانه و در مجموع به “بیا به خودمان” در چنین زمان به عنوان این را بیشتر تضعیف اتصال روابط ما متمم اول قانون اساسی حقوق و حیاتی بسیاری از آزادی های آنها را حفظ. در کوتاه اجازه می دهد این آزادی تلقی می شود غیر ضروری توسط دولت باعث می شود ما بیشتر به فراموش نکنید که ما به عنوان یک ملت است.

دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور درک مطلق ضروری طبیعت از همه اول آزادی و شجاعت و شخصیت و وضوح مورد نیاز برای ارتقاء و حفاظت از آنها. او به سر برد و در نهایت به زندگی خود را در دفاع از ضروری است.

دکتر شاه گفت: “شجاعت درونی قطعنامه برای رفتن به جلو با وجود موانع و نامردی است و تسلیم, تسلیم شدن به شرایط. شجاعت نژاد خلاقیت; نامردی سرکوب ترس و تسلط آن است. نامردی می پرسد سوال در آن است بی خطر است ؟ مجمع تشخیص مصلحت نظام می پرسد این سوال است آن را سیاسی? غرور می پرسد این سوال آن است که محبوب است ؟ اما وجدان می پرسد این سوال, آیا این درست است؟”

چه درست است و چه چیزی درست است تجسم آنچه که در نهایت ضروری است. ما از تاسیس تا به امروز تمام شهروندان باید, شجاعت, شخصیت و وضوح به تعهد زندگی ما و اقبال و مقدس افتخار به دفاع از ارزش آزادی به عنوان ماهیت آمریکایی essentialism.

آن است که وقت را بر هر یک از ما برای اولین بار “به خود” یا “بیا به خودش” در به خاطر سپردن که ما که هستیم و آنچه که واقعا ضروری در زندگی ما و خانواده. پس ما باید در مجموع “بیا به خودمان” در به خاطر سپردن که ما به عنوان یک کشور و آنچه که واقعا ضروری است برای حفاظت از آزادی برای خود و آیندگان ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im