هرگز پس از چند انجام می شود بسیار برای از بین بردن امریکا

در این سن COVID وجود دارد یک زمان طولانی پیش—حدود شش هفته گذشته!—زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز کرد و با اشاره به خود را به عنوان “یک جنگ به رئيس جمهور.”

او نمی گفت آن بسیار دیگر. شاید به این دلیل که خود را naptime بود که خالی از سکنه شده توسط derisive شبح مانند خنده از آبراهام لینکلن, وودرو ویلسون, فرانکلین روزولت و هری ترومن.

به احتمال زیاد او و یا کسی که در اطراف او متوجه شد که تلفن خود را در زمان جنگ رئیس جمهور ضمنی که او را به تحمل برخی از مسئولیت برای آنچه اتفاق می افتد که تعیین ممکن است باعث شود دیگران به تماس او را به نشان می دهد برخی از واقعی رهبری است. در حال حاضر او می خواهد به دور از تصور به عنوان سریع به عنوان استخوان موجب پاهای کوچک او را حمل خواهد کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم در مقایسه با خود به لینکلن از زمان به زمان البته معمولا به ناله و شکایت کردن در مورد او چگونه فکر می کند که او درمان شده خیلی بیشتر بد از 16th رئیس جمهور—شما می دانید کسی که تحمل یک جنگ داخلی و ترور شد. اما در گذشته او همچنین در تلاش است تا تولید قهرمانانه مقایسه خود با واقعی زمان جنگ, رهبر, نخست وزیر بریتانیا وینستون چرچیل.

چنین احمقانه آرمان تشویق شدند سابق انگلستان PM ترزا ممکن است که حتی مهندسی یک 2018 شام تجلیل مغلوب ساختن پیشی جستن در بلنهیم کاخ چرچیل خانه آبا و اجدادی. و با توجه به یک سال 2017 نیویورک تایمز در مقاله “[E]بسیار خود انتخاب عکس [تهمت]— به squinty چشم اخم متصل به حساب توییتر خود را—ویژگی های سخت-مرد sourpuss. مثل چرچیل’ چیزی است که آقای ترامپ بگویید کارکنان وقتی پرسیده شد که چه نگاه او برای رفتن.”

این روزها در واشنگتن را ببینید هیچ چیز مثل معروف “خون و رنج و اشک و عرق” که چرچیل مردم مانند Beaverbrook و بسیاری دیگر اختصاص داده شده به ملت خود. به جای آن وجود دارد حواس پرتی و مبهم و تاریک کردن ، سرزنش, بازی, تسلط خودخواه حرص و آز و بی تفاوتی.

برخی از جناح راست بگیرید و یاد دهید باید egged او با این توهم از جمله جری فالول جونیور, Michael Savage و مایک هاکبی. اما در حال حاضر به خصوص خنده دار است که از انتشار یک کتاب جدید با عنوان تهمت و چرچیل: مدافعان تمدن غربنوشته شده توسط نیک آدامز و منتشر شده توسط پست هیل را فشار دهید.

Adams, استرالیا متولد جناح راست مفسر که در گذشته کار شده اند تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر اینجا نقل مکان کرد در سال 2016 ظاهرا در یک انیشتین ویزا درست مثل Melania! او پس از ساخته شده است دور معمول از سخنرانی مدار و انواع فاکس نیوز صحبت را نشان می دهد. پست هیل مطبوعات آن محصول توزیع شده توسط Simon & Schuster دارای تخصص در مسیحی و محافظه کار کتاب. آن دیگر نویسندگان شامل هرمان قابیل و دن richard shaw های خودخوانده متخصص در “داشتن libs.”

یک دوست و همکار از معدن دریافت یک پست هیل زمین حرف برای مغلوب ساختن پیشی جستن و چرچیلو این باعث می شود برای برخی از انتخاب به خواندن: “در این کتاب [Adams] استدلال می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن و چرچیل هم شجاعانه مبارزه برای محافظت از تمدن غرب و در حالی که مبارزه با اشکال مختلف استبداد مغلوب ساختن پیشی جستن به خوبی می تواند به قرن بیست و یکم چه چرچیل به بیستم. راه مغلوب ساختن پیشی جستن به کار گرفته coronavirus تنها ثابت می کند این پایان نامه ،

“مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های قبل و واکنش خود را پس از همه گیر خود را از رهبری و پاسخ بسیاری Churchillian. پس از همه گیر او شده است حق هر مرحله از راه است. حق با او بود برای محدود کردن سفر از چین است. حق در مورد هیدروکسی کلروکین. حق در مورد تعداد هواکش. حق در مورد اعداد عقب زمانی که آب و هوای گرمتر آغاز خواهد شد. تنها تفاوت این است که چرچیل از جنگ خارج شد; مغلوب ساختن پیشی جستن است در. مغلوب ساختن پیشی جستن گوش به کارشناسان خود را, اما در نهایت می رود با غرایز روده (یک چرچیل صفت). هر دو تا به حال به مبارزه با باطل رسانه ها در طول مبارزه خود را با متحدین و باتلاق.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گوش به کارشناسان ؟ به مبارزه با باطل رسانه ها ؟ و whoomp وجود دارد آن است که خوب هیدروکسی کلروکین تهمت را دارو از انتخاب خوب برای شما را چه میشود. مزخرف از طریق و از طریق. مقایسه باتلاق به رایش سوم و پالس (pals) آن است که به خصوص غنی است. من هرگز فراموش نکنید روزی که تمام DC لابی غاز-پایین پا, خیابان پنسیلوانیا و سوخته دوم خود را مجموعه ای از کتاب.

درست تهمت سهام چرچیل اغلب چالاک رفتار خود را دمدمی مزاج و meddlesome طبیعت خود متعصب نمایش از غیر سفیدپوستان. (قفل شده است و در یک استعماری طرز فکر نخست وزیر ناسزا سرخپوستان و فلسطینی ها در میان دیگران و هنگامی که تمسخر کسانی که مخالف بودند به ایده “با استفاده از گاز مسموم در برابر قبایل غیرمتمدن.”)

که گفت: چرچیل به رهبری بریتانیا از طریق جنگ جهانی دوم, زمان مهم از تاریخ, و او آن را در برابر شانس فوق العاده ای با تعيين unflagging انرژی و مهارت و توانایی غیر طبیعی برای تقویت روح هر کس در اطراف او. او را بدون طفره رفتن از مسئولیت; در واقع, او را در آغوش آن است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

این می شود به خصوص روشن و تند و تلخ با یک کاملا متفاوت کتاب جدید در مورد چرچیل اریک لارسون پر زرق و برق و ناپسندیده. (این عنوان از یک دفتر خاطرات از ضروری جان Colville یکی از چرچیل دبیر خصوصی. او در توصیف لندن شب سرشلغتس و ضد هوایی در برابر آتش روشن, درخشان, آسمان: “هرگز وجود چنین کنتراست از شکوه و جلال طبیعی و انسانی و پستی.”)

لارسون کتاب را پوشش می دهد سال اول چرچیل نخست وزارت از 10 مه 1940-مارس 10, 1941, زمان فوق العاده ای در معرض خطر است. این زمان از دونکرک و سقوط فرانسه, نبرد بریتانیا بین راف و Luftwaffe و حمله رعد اسا که ویران شهرستانها و حومه.

چرچیل رهبری یک کشور پایدار و ثابت بمباران و کشتار و زخمی شدن هزاران نفر و حتی بیشتر بی خانمان. بیشتر جمعیت مواجه همیشه در حال تهدید قریب الوقوع از تهاجم آلمانی. بر خلاف تهمت که این روز برگ کاخ سفید تنها به مرحله تقلید تجمعات انتخاباتی مبدل به عنوان بازدید رسمی چرچیل رفت به شهرهای ویران آلمانی حملات به خطر انداختن خود ایمنی و کوشش برای الهام بخشیدن به بازماندگان با حضور او و فصاحت و بلاغت.

“قدرت ما در بحران آمریکا تحت رهبری پس رشوه خوار و ناتوان از حاکم و یا دلسوزی است که با چماق زدن اختیار داشت با یک مرد دیوانه با منافع دیگر از خود غارتی که توسط یک حزب که شد unmoored سال پیش.”

وینستون چرچیل قاطع معتقد به ارزش تحقیق و علم و به طور کامل دست دیکته اکشن, یادداشت های او به نام “دقیقه” توسط صدها نفر و به سرعت خواستار پاسخ و راه حل. اما او همچنین می دانست که چگونه به نماینده اقتدار و اعتماد تا آنجا که او می تواند در قضاوت از کسانی که او را در اتهام.

امروز ما یک رئیس جمهور که برای ترس از تداخل با شرکت های بزرگ امریکا ventriloquists خودداری کرده است به طور کامل استناد دفاع تولید اقدام به تولید همه مواد لازم را به طور موثر مبارزه با این بیماری همه گیر. چرچیل از سوی دیگر منصوب خود ساخته رسانه ها, سرمایه دار خیلی مهم خداوند Beaverbrook به عنوان وزیر هواپیما تولید به گام تا ساخت هواپیماهای جنگنده و بمب افکن بنابراین بسیار مهم برای حفاظت از بریتانیا و در نظر گرفتن جنگ هوایی به طور مستقیم به آلمانی میهن.

Beaverbrook در اریک لارسون عبارت “جلب جنجال راه steeples های قرعه کشی رعد و برق.” او منفور و ساخته شده توسط بسیاری از دشمنان به راحتی زد نعل بیش از مقررات تحت فشار قرار دادند خسته کارگران و تامین خطوط به محدودیت ها و پایمال شده در اختیار وزارتخانه است. در این روند او استعفا داد و چهارده بار ادعا خستگی, بیماری, سلامت و بد خلق و خوی.

چرچیل همیشه coaxed او بازگشت و او این کار انجام می شود. Beaverbrook دو برابر جنگنده تولید در سه ماه. همراه با نهایی شفاعت از فرانکلین روزولت و ایالات متحده آن را بدون اغراق است که کار خود را به نگه داشتن نیروی هوایی سلطنتی نگاه داشته و در زور—به شوک آلمان—ذخیره شده بریتانیا از کاپیتولاسیون. به عنوان چرچیل معروف اعلام کرد از راف “هرگز تا این حد بدهکار توسط بسیاری به چند تا.”

این روزها در واشنگتن را ببینید هیچ چیز مثل معروف “خون و رنج و اشک و عرق” که چرچیل مردم مانند Beaverbrook و بسیاری دیگر اختصاص داده شده به ملت خود. به جای آن وجود دارد حواس پرتی و مبهم و تاریک کردن ، سرزنش, بازی, تسلط خودخواه حرص و آز و بی تفاوتی. به ما برسد و پیش افتادن از 100,000 کشته COVID ما شاهد هستیم در کشور ما به همان نوع از نگرش است که چرچیل و روزولت در زمان جنگ متحد استالین تایید شده زمانی که او گفت “یک مرگ یک تراژدی یک میلیون است یک آمار است.”

چرچیل گفت: “قدرت در یک بحران ملی, زمانی که یک مرد معتقد است که او می داند آنچه که دستور داده می شود باید یک برکت و رحمت است.” اما قدرت ما در بحران آمریکا تحت رهبری پس رشوه خوار و ناتوان از حاکم و یا دلسوزی است که با چماق زدن اختیار داشت با یک مرد دیوانه با منافع دیگر از خود غارتی که توسط یک حزب که شد unmoored سال پیش.

یکی از آخرین چیز: دو ماه پس از آلمان سقوط کرد و فقط سه هفته قبل از ژاپن تسلیم انگلیسی ها مردم تا به حال حس خوبی به رای محافظه کاران از دفتر باور است که چرچیل ساخته شده بود خوب زمان جنگ فرمانده بود اما نباید منجر به صلح است. حزب کارگر بر این باور بود بهتر واجد شرایط کشور به بازسازی و راه اندازی مجدد آن اقتصاد است. اگر چه او را به عنوان نخست وزیر ناموفق چند سال در 1950s چرچیل بود.

آمده نوامبر ما باید همان را انجام دهید. ضربه مغلوب ساختن پیشی جستن ، فقط مطمئن شوید که ما نا امید کننده اما مرگبار مرد خطرناک-در-شارژ نمی توانید به عقب می آیند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net