‘هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این: سازمان دیده بان پلیس, CNN, روزنامه نگار و دوربین خدمه در طول برنامه های زنده تلویزیونی پوشش جورج فلوید تظاهرات

این داستان به روز شده است.

یک همشهری , روزنامه نگار و کل دوربین خدمه دستگیر شده بودند توسط پلیس ایالتی مینه سوتا صبح روز جمعه در خود زنده پوشش تلویزیونی پس از مینیاپولیس اعتراض به کشتار جورج فلوید.

در حالی که ایستاده در وسط یک خیابان در مقابل افسران پلیس ضد شورش, سی ان ان, خبرنگار عمر Jimenez همکاری خواسته افسران که در آن آنها می خواهم او را برای ایستادن قبل از دو افسر را از پشت سر نزدیک او قرار داده در دستبند و رهبری او را دور. افسران پاسخ نمی دهند به عنوان Jimenez بارها و بارها خواسته که چرا او را دستگیر کردند.

لحظاتی بعد Jimenez دوربین خدمه بود نیز دستگیر شد.

به عنوان Jimenez و دیگران منجر شد دور سی ان ان لنگر John Berman پشت در استودیو تماشای این دستگیری ها اتفاق می افتد زندگی می کنند—گفت: “من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این.”

تماشا کنید:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“آنها بازداشت سی ان ان خبرنگار و دوربین خدمه برای گزارش اخبار اما نه درک چوین مامور پلیس که به کشته شدن جورج فلوید در دوربین” توییتی وکیل Midwin چارلز. “طنز astounds من است.”

حدود یک ساعت پس از دستگیری Jimenez و خدمه اش منتشر شد از پلیس بازداشت کرده است.

Jimenez به نظر می رسد در هوا پس از انتشار و به حساب خود را از این حادثه:

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz عذرخواهی کرد برای دستگیری از سی ان ان خدمه صبح روز جمعه خواستار آن را “کاملا غیر قابل قبول است.”

“آنها به وضوح حق وجود داشته باشد” گفت: Walz. “این است که هرگز قابل قبول برای این اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de