یکی از بزرگترین پروژه های تک در UC Irvine تاریخ را با هم آرایه خود را از علوم بهداشت رشته های متحد آن موجود دانشکده پزشکی با رشد دانشکده پرستاری و نوپای برنامه ها انتظار می رود برای راه اندازی بعد به عنوان دانشکده های داروسازی و جمعیت/سلامت عمومی است.

این $185 میلیون Samueli دانشکده بهداشت علوم – از جمله چند ساختمان پردیس با جدا سالن باغ ذن و مسالمت آمیز سرزمین “سلامتی پیاده روی” اتصال به دانشکده پزشکی – رود که نقش زیادی در گرفتن UCI برای آن پیش بینی شده بالا ثبت نام حد 40,000 دانش آموزان است.

کار است که انتظار می رود برای شروع در این ماه در 9 هکتار سایت در گاومیش کوهان دار امریکایی و کالیفرنیا راههای کنار گاوین هربرت موسسه چشم و ساخت و ساز باید کمی بیش از دو سال گفت: جیم Brittell که مدیریت این پروژه برای UCI.

دانشگاه مقامات می گویند امکانات جدید و منحصر به فرد خواهد بود در راه آنها ادغام UCI سلامت-مطالعات مرتبط بنابراین اعضای هیات علمی و دانشجویان از رشته های مختلف می توانید انجام پژوهش و یادگیری با هم به یک “کل فرد” رویکرد به مراقبت از بیمار است.

“چشم انداز در اینجا این است که ما در حال ایجاد یک فیزیکی و ساختار برنامهای که هنوز وجود ندارد در هر نقطه در ایالات متحده” UCI معاونت امور بهداشت و درمان استیو گلدشتاین گفت. “به جای اینکه siloed آینده مراقبت های بهداشتی است که آوردن این رشته با هم.”

$200 میلیون اهدای هنری و سوزان Samueli ساخته شده در سال 2017 کمک به پرداخت هزینه برای امکانات و همچنین 15 دانشکده صندلی مواضع دانشجو بورسیه ها و پروژه های تحقیقاتی. پرستاری ساختمان مدرسه تامین می شود در بخشی از $40 میلیون هدیه بیل و سو ناخالص ساخته شده در سال 2016.

دانش آموزان را به صلیب رشته در دوره های “بهترین از بسیاری از جهان های مختلف پزشکی” از جمله درمان های سنتی مانند طب سوزنی است که با حمایت تحقیقات گفت: Shaista Malik, یک متخصص قلب و عروق و مدیر اجرایی سوزان Samueli یکپارچه سلامت موسسه. موسسه باید یک خانه در علوم سلامت ،

حتی امکانات طراحی را به سلامتی به حساب با توجه به روشنایی محیط داخلی/فضاهای باز و جنبه های دیگر است که می تواند به کاهش استرس و ترویج شفا ملک گفت.

ایده ادغام گسترش به بزرگتر اورنج کانتی جامعه و UCI مرکز پزشکی در نارنجی که مقامات گفت: بهره مندی از پژوهش ها و تیم های مبتنی بر رویکرد علوم سلامت ،

مقامات گفت: این دانشکده ارائه خواهد شد در مکان سمینارها و کلاس های ذهن آگاهی و تای چی و تغذیه متمرکز آشپزخانه با متصل باغ گیاه خواهد شد یک محل برای دانش آموزان و شهروندان به اطلاعات در مورد مواد غذایی و بهداشتی.

دانشگاه را با استفاده از جدید کالج رویکرد یکپارچه به همکاری با گروه های اجتماعی نیز هست. غیر انتفاعی پروژه امید داد که با این نسخهها کار با اورنج کانتی جوانان بی خانمان خواهد شد کار با UCI پزشکان و محققان در یک پروژه آزمایشی برای کمک به دانش آموزان کاهش می دهد آینده خود را در معرض خطر بی خانمانی گفت: Jennifer دوست داد مدیر عامل شرکت.

این دانش آموزان که با خانواده های خود در اتومبیل پناهگاه های اضطراری و یا در باز اغلب تجربه استرس و تغذیه نامناسب اضطراب و نشانه های دیگر از تروما دوست است. که می تواند منجر به مشکلات سلامتی و آن را سخت تر برای تکمیل دبیرستان را افزایش می دهد که خود را در معرض خطر بی خانمانی هنگامی که تبدیل شدن آنها به بزرگسالان است.

همکاری با UCI برنامه های بهداشت و پزشکان کوستا مسا مبتنی بر داد ارائه خواهد شد “کلینیک روز” آغاز پاییز امسال به حدود 25 دانش آموزان که می تواند دریافت مراقبت های پزشکی و یادگیری در مورد تغذیه و کاهش استرس تکنیک های.

دوست گفت: برنامه آزمایشی پیگیری خواهد شد دانش آموزان و ببینید که چگونه آنها انجام می دهند “نه تنها مطمئن شوید که آنها فارغ التحصیل از دبیرستان اما مطمئن شوید که آنها انجام این کار به عنوان یک سالم تمام فرد است.” دانشکده علوم سلامت را تجزیه و تحلیل داده های جمع آوری شده توسط این برنامه است.

در حالی که جدید علوم سلامت دانشگاه یک پروژه بزرگ را به اتاق رشد. مقامات گفت: زمین شامل فضا برای ساختمان های آینده است که می تواند خانه دانشکده داروسازی یا دیگر بهداشت و نظم و انضباط.

ملک گفت: grand امید UCI تلاش است به حرکت به دور از امروز سیستم پزشکی است که مردم عمدتا با زمانی که آنها احساس بد و یا علائم و نسبت به یک سیستم است که کمک می کند تا مردم لذت بردن از فقط یک زندگی طولانی تر اما سالم یکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im