جدید ‘هشدار دهنده’ تحقیقات نشان می دهد حدود 1 در 5 کودکان در ما رفتن بدون غذا به اندازه کافی در میان Coronavirus بحران

بحران اقتصادی است که در پی شیوع کروناویروس را ترک کرده است نزدیک به یک پنجم از کودکان در آمریکا بدون غذا به اندازه کافی با توجه به تحقیقات جدید از همیلتون پروژه و یکی در سه خانوار در کشور مواد غذایی نا امن.

“این نگران کننده است,” محقق و نویسنده گزارش لورن بائر گفت: نیویورک تایمز روز شنبه از او يافته است. “این خانواده ها پشت برش در اندازه بخش داشتن بچه ها وعده های غذایی پرش. اعداد بسیار بالاتر از من انتظار می رود.”

بائر یک همکار پژوهش در آموزش و پرورش کودکان و شبکه امنیت اجتماعی برای همیلتون پروژه—یک سیاست اقتصادی پروژه از موسسه بروکینگز—استفاده داده ها از دو نظر سنجی از مادران در عادات غذا خوردن و مواد غذایی منابع است. او در بر داشت نرخ ناامنی غذایی برای نظرسنجی خانواده ها و کودکان دو برابر و چهار برابر شد و به ترتیب میزان خود در طول رکود بزرگ از 2008-2010.

“کودک و خانواده ناامنی غذایی در نمودار” Bauer توییتی از مطالعه.

به گفته بائر گزارش:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در این نظرسنجی از مادران با کودکان خردسال 17.4% از مادران با کودکان سنین 12 و کمتر گزارش شده است که پس از همه گیر آغاز “کودکان در خانواده من بودند نه غذا خوردن به اندازه کافی از آنجا که ما فقط نمی توانیم به اندازه کافی مواد غذایی است.” از کسانی که مادران 3.4 درصد گزارش شده بود که اغلب مورد است که فرزندان خود را نمی شد به اندازه کافی غذا خوردن با توجه به کمبود منابع پس از coronavirus همه گیر آغاز شد… بروز مشکلات در میان کودکان به عنوان اندازه گیری توسط پاسخ به این سوال افزایش یافته 460%.

[…]

این بررسی مادران با فرزندان جوان متوجه شد که 40.9 درصد از مادران با کودکان سنین 12 و در گزارش ناامنی غذايی پس از شروع COVID-19 همه گیر… سهم مادران با کودکان 12 و تحت گزارش که مواد غذایی که آنها خریداری نمی گذشته افزایش یافته 170%.

به عنوان رویاهای مشترک گزارش شده است که شیوع کروناویروس تیره و تار است مواد غذایی زنجیره تامین منجر گیاهان پردازش گوشت را تعطیل و کشتار حیوانات به علت انداختن تقاضا از رستوران و منجر به تن مواد غذایی فاسد با هیچ وسیله ای در دسترس از توزیع. با وجود این ضایعات مواد غذایی میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال رفتن گرسنه با غذا بانک ها تاکید کرد, گذشته ظرفیت شرکت موسسه اخراج های دسته جمعی در حالی که پرداخت میلیون ها نفر به سهامداران است.

بائر گفت که هر چند او را یافته وخیم شد, پاسخ به مشکل آشکار بود.

“خوشبختانه ناامنی غذایی است که غیر معمول سیاست چالش که در آن توصیه می کند یک راه حل روشن,” Bauer نوشته است. “به منظور کاهش تعداد زیادی از مردم از جمله کودکان که غذای کافی به علت کمبود منابع سیاستگذاران می تواند تامین منابع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de