جدید مختصری می یابد NYPD اجرای سطح پایین پنجره شکسته جرائم حساب برای بخش هزینه های مشخص شده توسط افراطی نژادی و نابرابری

واشنگتن – شهر نیویورک جرم مواد مخدر و سطح پایین پنجره شکسته جرائم در یک شگفت انگیز, نرخ, با اجرای قانون در این زمینه حسابداری به صورت گسترده نسبت NYPD را محور فعالیت ها و بودجه شهرستان را با توجه به جدید مختصری از سیاست مواد مخدر داد. DPA منتشر مختصر در حمایت از جوامع آمریکا برای پلیس اصلاحات ائتلاف تماس برای شهردار de Blasio و نیویورک شورای برش FY21 NYPD هزینه بودجه توسط $1 میلیارد و هدایت پس انداز به هسته ای نیاز در Latinx و دیگر نیویورک جوامع از رنگ است که مدت طولانی است که هدف از جنگ با مواد مخدر و نژادپرستانه پلیس.

مختصری “نیویورک هزینه مبارزه با مواد مخدر & پنجره شکسته پلیس” در می یابد که در سال 2019 نیویورک صرف حدود 96 میلیون اجرای مواد مخدر بازداشت و نقض و حدود 456 میلیون اجرای سطح پایین پنجره شکسته جرائم که برای اختصاص 28.5 درصد از تمام NYPD بازداشت و نقض صادر شده برای سال.

“برای چند دهه دیده ایم مضرات overpolicing نزدیک در کار ما برای پایان دادن به ماری جوانا دستگیر جنگهای صلیبی در نیویورک است. شاهد بودیم که پلیس دارای نقش محوری در نژادپرست جنگ مواد مخدر و چگونه منابع شده اند اختصاص یافته به اجرای قانون به جای خدمات حیاتی است که جوامع ما امن تر است. در بیش از حد بسیاری از موارد داروهای استفاده شده توسط NYPD — بزرگترین و ترین نظامی نیروی پلیس در ایالات متحده-به عنوان بهانه ای برای هدف آزار و اذیت و حمله و کشتن مردم سیاه و سفید” گفت: ملیسا مور ایالت نیویورک معاون مدیر در سیاست مواد مخدر داد. “این فراتر از زمان به تغییر منابع و سرمایه گذاری مجدد است که بودجه را به پایان دادن به شهر ما بیش از حد بحران بی خانمانی گسترده و نابرابری – به خصوص که ما در صورت شدید کمبود بودجه با توجه به همه گیر. شهردار de Blasio و نیویورک شورای اسلامی باید قانون در این لحظه تاریخی به برش حداقل 1 میلیارد دلار از NYPD را FY21 هزینه های بودجه و دوباره اختصاص این منابع به بیشتر مربوط به شهر, سازمان برنامههای کاهش آسیب و سازمانهای مبتنی بر جامعه که بهتر آموزش دیده و مجهز به واقع نگه داشتن جوامع ما امن است.”

در سال 2019 وجود دارد بیش از 21,000 مبارزه با مواد مخدر بازداشت و نقض حقوق بشر در شهر نیویورک با دو سوم اینکه تنها با در اختیار داشتن ماری جوانا یک ماده کنترل و یا متعلقات. بیشتر نزدیک به 15,000 احضاریه صادر شده توسط NYPD برای ماری جوانا در سال 2019 حسابداری برای 17 درصد از تمام جنایی احضاریه صادر شده سراسر شهر بود که در آن سال.

رفته به ادامه مطالب

قدرت غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک از طریق بقیه از این چرخه انتخابات

سخاوت شما بسیار مهم است برای نگه داشتن رویاهای مشترک زنده و در حال رشد است. لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

استارک نژادی و نابرابری باقی بماند در این میان مواد مخدر بازداشت و نقض داده ها نشان می دهد نرخ مشابه استفاده در سراسر جمعیت. در سال 2019 بیش از 45 درصد از افراد دستگیر شده و یا ذکر شده برای جرائم مواد مخدر در نیویورک شد سیاه با وجود سیاه نیویورکی ساخت تا زیر 25 درصد از کل جمعیت شهر را. بیشتر 38.8 درصد Latinx با Latinx مردم ساخت تا کمتر از 30 درصد از کل جمعیت شهر را. تنها 11.7 درصد از مردم دستگیر و یا استناد به مواد مخدر نقض شد سفید و در عین حال مردم سفید شامل 47.2 درصد از جمعیت شهر است.

این روند در مبارزه با مواد مخدر در نیویورک آینه اجرای دیگر در سطح پایین جرائم اغلب به عنوان پنجره شکسته پلیس. شدید نژادی و نابرابری وجود دارد در پنجره شکسته اجرای و همچنین: بیش از 45 درصد از افراد دستگیر یا ذکر برای پنجره شکسته جرائم در نیویورک بودند, سیاه, 33 درصد Latinx و تنها 15 درصد از مردم ، این است که نزدیک به یک وارونگی از نسبت هر گروه در داخل شهر-و نشان دهنده racialized هدف قرار دادن جوامع رنگ برای پنجره شکسته اجرای.

“جنگ با مواد مخدر برپا شده است در سیاه و سفید و قهوه ای جوامع بدو و پلیس باید در عمل خود را به عنوان سربازان. آنها همیشه به طور مداوم هدف ما” گفت: Hiawatha کالینز رهبر جامعه و عضو هیئت مدیره در آوازی-NY. “ما نمی توانیم بحث در مورد منابع افرادی که استفاده از داروهای بدون نیاز به پایان دادن به سیاست های نژادپرستانه و پلیس از بدن ما و محله. از آن زمان به پال خواستار قطع بودجه دولت NYPD حداقل $1 میلیارد دلار در سال جاری و سرمایه گذاری در مسکن, کاهش آسیب, بهداشت و درمان و خدمات اجتماعی. ما نمی توانیم صبر کنید یک ثانیه طولانی تر به عنوان ما همچنان به مرگ پیشگیری از استعمال بیش از حد در تاریخی اعداد است.”

جزئیات کامل در اینجا خلاصه: https://www.drugpolicy.org/sites/default/files/dpa_drug_policing_nypd_cost_0.pdf

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de