داروی جدید جلوگیری از باکتری ها از دستیابی به ژنهای مقاومت به آنتی بیوتیک

مارس 3 (بی بی سی) — بر اساس یک مطالعه جدید دانشمندان توسعه مواد مخدر است که جلوگیری از باکتری ها از دستیابی به ژن مورد نیاز برای توسعه مقاومت به آنتی بیوتیک.

باکتری تکامل مقاومت به آنتی بیوتیک ها با کسب DNA قطعات از اطراف آنها و ترکیب آنها به ژنوم خود را. این توانایی است که به عنوان “شایستگی.”

از طریق یک سری از مشاهدات و آزمایش دانشمندان قادر به شناسایی زنجیره ای از حوادث است که اجازه می دهد تا باکتری ها به سلول های تبدیل صالح. هنگامی که آنها شناسایی آنچه شایستگی شبیه دانشمندان قادر به شناسایی مواد مخدر است که با دخالت در این روند است.

“ما با همکاری دانشمندان از هایدلبرگ که یک high-throughput سنجش به طور همزمان تست سلول های شایستگی و رشد” منجر نویسنده مطالعه Arnau Domenech پژوهشگر فوق دکترا در دانشگاه گرونینگن در هلند گفت: در انتشار اخبار. “در این assay 1,366 تایید مواد مخدر بودند به نمایش در آمد. معلوم شد که 46 از آنها را مسدود القای صلاحیت بدون تاثیر منفی رشد است.”

سلول می تواند انگیزه تبدیل به تکامل دفاع در برابر مواد مخدر اگر مواد مخدر باعث رشد استرس است. زیرا 46 مواد مخدر نیست تاثیر منفی رشد سلول سلول های باکتری استرپتوکوکوس پنومونيه نیست مقاومت در برابر توسعه.

از داروهایی که مانع از صلاحیت و نمی مهار رشد سلول متعلق به دو دسته مختلف: داروهای مؤثر بر یون هموستاز و داروهای ضد روان پریشی. تحقیقات بیشتر نشان داد که تمام داروهای بلوک صلاحیت اخلال پروتون-انگیزه نیروی شیب الکتروشیمیایی است که میشود پروتون غشای سلولی و سوخت انواع فرایندهای سلولی.

“نتیجه این است که سلول ها قادر به ترشح پپتید به نام CSP” گفت: Domenech.

هنگامی که به اندازه کافی سلول های ترشح CSP, صلاحیت ژن فعال کنید — یک فرایند شناخته شده به عنوان حد نصاب سنجش. اخلال پروتون-انگیزه نیروی 46 مواد مخدر مانع CSP ترشح از عبور لازم آستانه و روشن صلاحیت ژن.

“در آزمایشگاه مشاهده شد که ما صلاحیت-مسدود کردن مواد مخدر می تواند به جلوگیری از انتقال ژنهای مقاومت به آنتی بیوتیک حساس سویه های استرپتوکوکوس پنومونيه و ما به دست آمده با نتایج مشابه در فرهنگ ریه انسان اپیتلیال سلولهای” دومنک گفت.

دانشمندان کردم همان نتایج امیدوار کننده زمانی که آنها تکرار تست های آزمایشگاهی با استفاده از یک مدل موش. تیم تحقیقاتی منتشر شده از نتایج آزمون خود را این هفته در مجله سلول میزبان و میکروب.

زیرا پروتون-نیروی محرکه لازم است برای برخی از عملکردهای حیاتی در انسان, دانشمندان, نیست برخی, آیا داروهای بی خطر برای انسان است. آزمایش های بیشتر نیاز است برای تعیین اینکه آیا این ضد تکامل مواد مخدر می تواند کمک به جلوگیری از مقاومت آنتی بیوتیکی در انسان بدون آسیب رساندن به رشد سلول.

“ما کشف کلی مسیر است که ما می توانید بلوک برای جلوگیری از گسترش مقاومت آنتی بيوتيکی” گفت: Domenech.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im