تلاش های جدید برای دریافت رای دهندگان به سوئیچ به توافق اولیه در جریان است — از جمله بعید جدید جمهوری خواه

سالت لیک سیتی — جدید تلاش های در جریان برای دریافت بیشتر مسلمانان و حتی دموکراتیک رای دهندگان به شرکت در ماه آینده بسته حزب جمهوری خواه اولیه که شامل یک تعجب آور سوئیچ سابق حزب دموکرات رهبر.

سابق رژیم صهیونیستی. جان هانتسمن جونیور یکی از چهار جمهوری خواهان در حال اجرا برای فرماندار در ژوئن 30 انتخابات در حال اجرا است تبلیغات در رسانه های اجتماعی شامل او دختر ابی, اصرار حامیان “خود را شمارش آرا در ماه ژوئن” با حصول اطمینان از آنها ثبت نام با ایران پس از حزب تنها اجازه می دهد تا کاربران را به شرکت اصلی.

و سابق یوتا حزب دموکرات رئیس جیم Dabakis گفت: او در حال حاضر روشن خود وابستگی بنابراین او می تواند برای رای دادن هنوز unchosen GOP فرمانداری نامزد در آنچه که او به نام “تقلب در انتخابات” از آنجا که از حزب جمهوری خواه قوانین. دموکرات ها به مدت طولانی اجازه هر گونه رای دهندگان به شرکت در مهمانی شرکت کنند ،

“من ثبت نام به عنوان یک جمهوری خواه” Dabakis گفت: تنزیل شانس دموکرات فرمانداری نامزد کریس پترسون در ماه نوامبر پس از یوتا نشده انتخاب یک فرماندار دموکرات از سال 1980s. “نگاه وجود دارد چیزی است که جمهوری خواهان فراموش نکنید. فرماندار است و فرماندار از همه مردم نه فقط خواهان.”

او گفت که او “یک Utahn قبل از من عضو یک حزب” و تشویق دیگران به دنبال خود منجر شود.

“من اعتقاد دارم که همه در دولت باید به این ثابت تقلب در انتخابات” Dabakis گفت: خواستار آن وظیفه خود را “به مطمئن شوید که بهترین فرد انتخاب فرماندار سیر یوتا نه فقط منفعل و نشستن وجود دارد و ببینید که این کوچک تکه کوچک از این دولت تصمیم باید رهبر.”

شکارچی و سرهنگ رژیم صهیونیستی است. اسپنسر Cox رهبری در پای صندوقهای رای بیش از دیگر جمهوری خواهان در انتخابات سابق یوتا مجلس گرگ هیوز و سابق یوتا اوباما رئیس Thomas Wright اما شکارچی دیده می شود به عنوان قوی ترین نامزد در میان رای دهندگان که آیا با شناسایی هر دو حزب.

شکارچی کمپین در حال اجرا است این تبلیغات به دلیل مبارزات انتخاباتی اظهار داشت: “در طول امضا روند بسیاری از مردم که فکر می کردند که جمهوری خواهان شد شگفت زده برای پیدا کردن که آنها رسما وابسته” سخنگوی مارتی نجار گفت.

“ما می خواهیم هر کسی که قصد دارد به رای دادن برای یک جمهوری خواه فرماندار در ماه نوامبر به فرصتی برای انجام این کار در ماه ژوئن هنگامی که آن را واقعا مهم است.” شکارچی کاکس و رایت جمع آوری رای دهندگان امضا برای یک محل اولیه رای گیری در حالی که مذاکرات نمایندگان پیشرفته کاکس و هیوز به رای گیری در ماه گذشته مجازی وزارت امور خارجه سازمان ملل متحد ،

کاکس کمپین سخنگوی هدر بارنی گفت: معاون فرماندار “معتقد است حزب جمهوری خواه باید فراگیر و استقبال و…. او امیدوار مبارزات دیگر نیز تشویق رای دهندگان برای تبدیل شدن به مادام العمر تبدیل به حزب جمهوری خواه و نه فقط در روز انتخابات.”

رایت در بیانیه ای گفت او می یابد “این ناامید کننده است که یک جمهوری خواه نامزد را تشویق افرادی که نمی گذاری ما وفاداری به ثبت نام با ما ، حزب ما بزرگتر از آنچه در هر نامزد در کوتاه مدت منافع خود.”

هیوز تر بود اشاره کرد و در انتقاد از شکارچی, در بیانیه ای.

“ما از تشویق مردم برای پیوستن به صفوف حزب جمهوری خواه به این دلیل ما از دولت برای پایین مالیات محلی, کنترل و مدافعان قانون اساسی و آزادی های آن محافظت می کند. اما این تلاش به نظر می رسد تلاش برای کمک به داوطلبانی که ثبت نام جمهوری خواهان نمی منتخب خود را به” هیوز گفت.

رئیس سابق صورت گرفت و حتی واضح تر هدف در Dabakis و گفت: “این تاکتیک برای دستکاری در انتخابات از مردم که خود را خواهان هستند شبیه به تقلب انتخابات. آنها استفاده می شود انجام می شود تحت رادار زیرا آنها فریبکارانه و به وضوح اشتباه است.”

هیوز گفت: آنچه که او به نام “رفتار ظالمانه از لیبرال ها و دموکرات ها در حال تحمیل بر ما بدون عذرخواهی و یا شرم” و به نام داعش به “عقب براند و مبارزه برای حزب ما. از آن زمان به شرکت و یا ما را تبدیل به یک دولت بنفش یا آبی دولت مانند کلرادو.”

هر دو حزب جمهوری خواه و حزب دموکرات رهبران نگرانی در مورد رای دهندگان تغییر وضعیت حزب به رای دادن در مذاکرات اولیه به خصوص Dabakis.

“در پایان روز اگر شما یک واقعی آبی, دموکرات, شما باید به کمک به دموکرات ها به جای دخالت در یمن امور داخلی” یوتا حزب دموکرات رئیس جف تاجر گفت و هشدار داد که چنین تلاش “به ندرت کار می کند و علاوه بر تضعیف نامزدها که ما به آن اعتقاد داریم.”

یوتا اوباما رئیس درک براون گفت که او “نه بیش از حد نگران” زیرا هر انتخابات وجود دارد صحبت از خارجی ها دخالت حزب را بسته اولیه است.

“از یک اصل نظر اگر یک سیاستمدار بودند به تغییر احزاب سیاسی فقط برای مصلحت سیاسی رای دهندگان خواهد سیخ او را برای انجام آن” براون گفت. “من فکر می کنم برای هر کسی که به نشان می دهد که رای دهندگان باید انجام دهید که همان چیزی که خود سوئیچ احزاب سیاسی مجمع تشخیص مصلحت نظام, من فکر می کنم این نشان می دهد که همان عدم صداقت است.”

جنجال می آید به عنوان دولت و احزاب جمهوری خواه و دموکرات در حال حاضر در برخورد با تغییرات همه چیز از رای دهندگان کمک به جمع آوری کمک های مالی به عنوان یک نتیجه از اجتماعی فاصله مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش COVID-19 آنها به عنوان تلاش برای تعامل با رای دهندگان.

حزب کنوانسیون تا به حال به جای با نامزد سخنرانی های ارسال شده به صورت آنلاین و الکترونیکی رتبه-انتخاب انتخابات. قهوه ای گفت: مذاکرات به پایان رسید تا صرفه جویی در پول. او حتی موفق به جای $1,000 معمولا مطرح شده از نمایندگان در کنوانسیون طبقه با در نظر گرفتن پیانو درخواست در Facebook در حالی که انتظار برای رای گیری نتایج.

“این ما را مجبور به کارآمد تر” براون گفت: با اشاره به جلسه برخی از 80 حزب ملی نمایندگان و تناوب بود برگزار شد و آنلاین فقط به عنوان بسیاری از فعالیت های دیگر این روز از جمله دسترسی به یک آینده فرمانداری بحث است.

او گفت: تا کنون این حزب موفق شده است در جمع آوری کمک های مالی بدون نگه داشتن فرد در جمع آوری اعانه و نیست برنامه ریزی برای شروع دریافت رای تلاش تا بعد از آن در سال, پس از ویروس ” تاثیر “نه بیش از حد آسیب زا در این نقطه, اما اگر همه چیز ادامه به آنها را به سقوط خواهیم دید بسیار چشمگیر تر تغییر دهید.”

برای دموکرات ها که در حال حاضر انتخاب شده خود را نامزد در کلیدی ترین نژادها از جمله فرماندار اجتماعی فاصله به معنای زمان است که باید با صرف شده canvassing رای دهندگان درب به درب به ساخت و پشتیبانی از حزب است که به جای اینکه برای استفاده داخلی جلسات آموزشی زودتر از حد معمول به دنده تا برای نوامبر.

“وجود دارد یک کار خیلی بیشتر اتفاق می افتد در اوایل با نامزدها برای آماده شدن برای یک بزرگتر مطبوعات در تابستان و امیدوارم حرکت به سقوط” تاجر گفت. “من می خواهم بگویم آن نوع از عجیب و غریب ترکیبی از چیزهایی که بسیار آرام اما وجود دارد مقدار زیادی از آماده سازی برای برخی از این نژادها.”

کریس Karpowitz co-مدیر BYU مرکز برای مطالعه از انتخابات و دموکراسی گفت: روشن است COVID-19 ایجاد موانع جدید به حزب سنتی-ساختمان. دموکرات ها باید بزرگتر چالش Karpowitz گفت: ساخت نامزدهای خود را به اندازه کافی رقابتی در ایران تحت سلطه دولت برای جذب رای دهندگان توجه است.

اوباما گفت: باید به شکل از چگونه “برای حفظ مزایای خود را در چهره هر دو اضطراری برای بهداشت عمومی و رکود اقتصادی که به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار با رئيس جمهور وقت” در بالای بلیط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که به عنوان محبوب با Utahns گذشته در ایران رهبران.

تا آنجا که بحث بر رای دهندگان تغییر حزب خود وابستگی Karpowitz پیشنهاد که نه شکارچی و نه Dabakis ممکن است به اندازه کافی نفوذ به ماده در پایان.

“بزرگترین چالش را به سادگی خواهد بود برای به دست آوردن رای دهندگان به, توجه,” او گفت:. “شکی نیست که شکارچی را بهره مند از افزایش مشارکت در بازگشایی اولیه از کارش رای دهندگان و حتی برخی از دموکرات ها. اما تعداد رای دهندگان به احتمال زیاد به انجام آن است.”

که در بخشی به دلیل برای رای دهندگان تغییر وابستگی حزب “نیاز به تلاش اضافی و در بخشی به دلیل مردم در حال پریشان چیزهای دیگر” این استاد علوم سیاسی گفت.

Dabakis’ سوئیچ “ممکن است هشدار مردم به این واقعیت است که آنها می تواند تفاوت در جمهوریخواه اولیه اما من انتظار ندارم که تعداد زیادی از دموکرات ها به دنبال خود منجر شود. برای بسیاری از رای دهندگان تعصب متصل است به هویت” Karpowitz گفت: ساخت “آن را سخت تر به شرکت در این نوع رای گیری استراتژیک” در حال حمایت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de