جدید ویروس آنفلوانزا گزارش شده در چین برجسته خطر حیوانات به عهده همه گیر منشاء آن در مزارع کارخانه

یک مطالعه منتشر شده و دوشنبه از شناسایی یک گونه جدید از ویروس آنفلوانزای H1N1 در چین تقویت هشدار از کارشناسان بهداشت عمومی در مورد انسان تماس نزدیک با حیوانات در کارخانه کشاورزی و غیر قانونی حیوانات تجارت سیستم های که در حال حاضر در سراسر جهان وجود دارد.

دانشمندان در دانشگاه ها در چین و در کشور مرکز کنترل بیماری و پیشگیری از تماس با ویروس G4 و می گویند آن را از تبار ویروس H1N1 که ناشی از یک بیماری همه گیر در سال 2009.

این ویروس شده است گونه غالب از آنفلوانزا در میان خوک ها پس از سال 2016.

این بیماری آلوده شده است بیش از یک در 10 مزرعه خوک کارگران با توجه به مطالعه منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم (PNAS)در حالی که 4.4 درصد از 230 افراد مورد مطالعه در جمعیت عمومی در 10 استان نیز قرارداد ویروس.

“ما باید مراقب باشند در مورد سایر بیماری های عفونی تهدید حتی به عنوان Covid در جریان است چرا که ویروس ها هیچ علاقه ای به این که آیا ما در حال حاضر با داشتن یکی دیگر از بیماری همه گیر.”
—مارتا نلسون موسسه ملی بهداشت

“کار می آید به عنوان یک یادآوری سودمند است که ما دائما در خطر جدید ظهور زئونوز پاتوژن و پرورشی حیوانات که با انسان تماس بیشتری نسبت به حیات وحش ممکن است به عنوان منبع مهم پاندمی ویروس” پروفسور جیمز چوب رئیس اداره دامپزشکی در دانشگاه کمبریج در بیانیه ای گفت.

به عنوان رویاهای مشترک گزارش شده در مارس جهانی شیوع کروناویروس باعث شده است تا کارشناسان محیط زیست هشدار می دهند که انسان باید اولویت بندی تلاش برای شامل تخریب زیستگاه و بهره برداری از حیوانات برای جلوگیری از همه گیر. اولین انسان عفونت در این بیماری همه گیر در ارتباط بودند به یک زندگی حیوانی بازار یا بازار در ووهان چین.

“پیش از این هرگز فرصت های بسیاری وجود عوامل بیماری زا به عبور از حیوانات وحشی و داخلی به مردم” U. N. محیط زیست, مدیر برنامه, Inger اندرسن گفت: در ماه مارس با اشاره به غیر قانونی حیوانات معاملات در زنده بازارهای صنعتی کشاورزی که در آن آنتی بیوتیک ها به شدت استفاده می شود و در صنایع استخراجی که از بین بردن زیستگاه های حیات وحش.

در سال 2009 ویروس H1N1 اولین گردش در میان انسان ها در ایالات متحده پس از پخش در مزارع خوک مانند آنهایی که مورد مطالعه در چین است. این ویروس کشته شده به عنوان بسیاری از 575,000 مردم در سراسر جهان است.

“ما فراوان شواهد مستند واقعیت است که زمانی که شما با قرار دادن حیوانات در شلوغ شرایط غیر بهداشتی و با استفاده از دوز پایین آنتی بیوتیک برای پیشگیری از بیماری شما راه اندازی کامل ماشین جوجه کشی به صورت خود به خودی جهش در DNA از باکتری” رابرت لارنس یک استاد بازنشسته بهداشت محيط در جان هاپکینز گفت: Vox در ماه آوریل است. “با کم و بیش خود به خود جهش شانس افزایش است که یکی از این جهش را فراهم خواهد کرد مقاومت به آنتی بیوتیک است که در حال حاضر در محیط زیست… که بزرگترین سلامت انسان خطر از مزارع کارخانه.”

رفته به ادامه مطالب

غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز:

دانشمندان می گویند در حال حاضر هیچ شواهد از انسان به انسان انتقال اما محققان نوشت که G4 است “همه ضروری نشانه بودن بسیار سازگار به آلوده کردن انسان” است و در حال حاضر شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان است.

موجود در واکسن آنفلوآنزای فصلی موثر نبودند در ارائه ایمنی به G4 در این مطالعه که سازمان بهداشت جهانی در حال حاضر در حال بررسی. مارتا Nelson, یک زیست شناس تکاملی در ایالات متحده موسسه ملی سلامت گفت: علم مجله که دانشمندان باید به آماده سازی در حال حاضر برای این بیماری به طور بالقوه تحت تاثیر قرار تعداد زیادی از انسان ها در سراسر جهان با تطبیق موجود در واکسن آنفولانزا.

“ما باید مراقب باشند در مورد سایر بیماری های عفونی تهدید حتی به عنوان Covid در جریان است چرا که ویروس ها هیچ علاقه ای به این که آیا ما در حال حاضر با داشتن یکی دیگر از بیماری همه گیر” نلسون گفت.

بهداشت عمومی کارشناس کارل Bergstrom اشاره کرد در رسانه های اجتماعی که G4 ویروس “ارزش تماشای” برای اپیدیولوژی اما بر خلاف Covid-19 آن به شمار “هیچ تهدید فوری برای سلامت عمومی است.”

“ما باید تمرکز بر روی هر یک ویروس به طور انحصاری” دکتر آنجلا راسموسن یک virologist در دانشگاه کلمبیا اضافه شده است. “ما باید آماده برای هر نوع از ظهور همه گیر آنفلوآنزا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de