خانه جدید آب و هوا کمیته بحران گزارش قوی ارائه می دهد پایه و اساس اقدام آب و هوا

واشنگتن – خانه انتخاب کمیته بحران آب و هوا منتشر شد بحران آب و برنامه عمل امروز با عنوان “حل بحران آب و هوا: کنگره طرح اقدام برای یک اقتصاد مبتنی بر انرژی پاک و سالم و فقط امریکا”—که نقطه اوج یک سال تلاش است که شامل جامعه مکالمات و جلسات عمومی در سراسر ایالات متحده است. هدف از این گزارش این است که راهنمای کنگره و رئیس جمهور در مورد چگونه برای ساخت یک کارگر متمرکز, پاک, انرژی, اقتصاد, خدمت به محیط زیست و عدالت اقتصادی قهرمانان و به حداقل رساندن و آماده شدن برای بحران آب و هوا را از طریق استراتژی است که محدود کردن گرمایش جهانی گازهای گلخانه ای و افزایش انعطاف پذیری است.

در زیر بیانیه ای از کن Kimmell رئیس جمهور در اتحادیه دانشمندان نگران.

“بهترین علم به ما می گوید که تغییر آب و هوا است که اتفاق می افتد در حال حاضر و تنها بدتر خواهد شد اگر ما موفق به اقدام فوری. این گزارش تأکید می کند که تغییر آب و هوا است و نه فقط یک علم موضوع بلکه سلامت اقتصادی و نژادی و عدالت و مسکن و امنیت غذایی موضوع است. آن را نیز برجسته است که تنها با درگیر شدن طیف گسترده ای از سهامداران خواهد شد و ما قادر به حل بحران آب و هوا.

رفته به ادامه مطالب

غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز:

“رمان coronavirus اپیدمی روشن ساخته است چه اتفاقی می افتد زمانی که ما چشم پوشی از دانشمندان و همین حالا اقدام قاطع قبل از اینکه یک مشکل پیشی ما توانایی آن را مدیریت کند. به عنوان ما به بازسازی اقتصاد ما, ما نیاز به انجام این کار در راه است که فضاي آدرس از بحران آب و ارائه بهتر و سالم تر و امن تر در آینده برای همه.

“همانطور که با COVID-19 بحران بحران آب و هوا نیز به طور نامتناسبی تحت تاثیر جوامع رنگ جوامع کم درآمد و کار مردم است. راه حل را باید به حساب دیرینه نژادی و بی عدالتی اجتماعی و اقتصادی واقعا پاسخگویی به نیاز همه جوامع است. افراد جوان نیز سزاوار یک ironclad تعهد از ما برای حفاظت از آینده خود رفاه و رفاه با پشت سر گذاشتن یک جهان است که ویران شده توسط فراری تغییر آب و هوا.

“در این گزارش ارائه می دهد یک بنیان قوی برای اقدام آب و هوا. آن را در حال حاضر وقت بر کنگره و رئیس جمهور برای پاسخ به تماس های گسترده و قدرتمند آب و هوا و عدالت حرکت و تبدیل به صدها توصیه های سیاست به عملی قوانین و مقررات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de