یک دسته جدید از آیووا دموکراتیک حزبی نتایج منتشر شده در ساعات اولیه صبح روز پنجشنبه نشان داد سن. برنی ساندرز تقریبا به طور کامل پاک کردن پیت Buttigieg را باریک و سرب در هيئت دولت معادل در حالی که گسترش محبوب خود رای سرب بیش از سابق South Bend, ایندیانا شهردار برای بیش از 2500 رای.

با 97 درصد از حوزه گزارش ساندرز مسیرهای Buttigieg فقط سه هيئت دولت معادل—550 به 547—یا یک دهم از یک درصد است. در رای مردمی در فینال تراز حزبی Sanders, آگهی Buttigieg 44,753 به 42,235.

پس از طرح اواخر روز چهارشنبه که Buttigieg خواهد “به احتمال بسیار زیاد” ظهور پیروز از آیووا, افتضاح, the New York Times به شدت تغییر پیش بینی خود را پس از آخرین نتایج به ساندرز 54% احتمال برنده حزبی ساعت پس از بیان چنین نتیجه بود “به سختی ممکن است.”

“ما فکر می کنیم این مسابقه یک بازی شیر یا خط-با برنی مورد علاقه بسیار دقت ایم” بار خبرنگار Nate Cohn.

در یک کمپین یادداشتی به حامیان چهار شنبه, مه آلود Rebik Sanders,’ ایالت آیووا مدیر نوشت که “در حالی که این تاخیر برای دریافت نتایج رسمی از آیووا حزب دموکرات است به شدت خسته کننده (به من اعتماد کن من می دانم) که از هم اکنون برنی ساندرز است که برنده رای مردمی در آیووا و گره خورده است در پیش بینی ملی متعهد نمایندگان.”

“ما در مسیر پیروزی” اضافه شده Rebik.

ناظران نسبت ساندرز’ دیر به افزایش قدرت خود در آیووا “ماهواره قفقاز” که برگزار شد در مکان هر دو در داخل و خارج از دولت به جای مردم آیووا نمایندگان شان قادر به شرکت در آن به طور منظم برنامه ریزی شده قفقاز دوشنبه شب.

“این اولین سال حزب میزبانی ماهواره قفقاز و دیگر هیچ انتخاباتی به نظر می رسد که سرمایه گذاری جدی در منابع در تبدیل آن رای دهندگان از” رهگیری‘s رایان گریم گزارش اواخر چهارشنبه positing که ماهواره حزبی نتایج “می تواند تعادل را” به Sanders.

به عنوان بار خبرنگار لیزا Lerer قرار داده و آن را در پاسخ به این نتایج جدید کاهش یافته است پنج شنبه صبح: “Sanders فشار به سازماندهی این جدید ماهواره قفقاز’ پرداخت. آنها تحت فشار قرار دادند برای قفقاز در مساجد به شدت لاتین حوزه و دانشگاه است.”

“ما در حال برنده شدن با تبدیل کردن چند نژادی طبقه کارگر ائتلاف با ارسال یک پیام به سایر نقاط کشور است که این است که چگونه به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” Rebik نوشت: در یادداشت روز شنبه. “در حالی که بسیاری از نادیده گرفته و ما تلاش های ما را نگه داشته و سر ما پایین بود و کار سخت از رسیدن به عنوان بسیاری از جدید حزبی را برانگیخت به عنوان امکان پذیر است.”

“این حرکت” اضافه شده Rebik “آیا ما را به جلو به نیوهمشایر سه شنبه و در نهایت شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im