نیوجرسی خانه سالمندان با ضعف سردخانه جریمه برای نقض

مارس 9 (UPI) — مقامات بهداشت فدرال جریمه نیوجرسی خانه سالمندان که در ماه گذشته مقامات کشف 17 جسد انباشت اشیاء بدست آمده در سردخانه.

دلار 220,000 خوب از مراکز ایالات متحده برای مدیکر و مدیکید خدمات برای نقض فدرال مورد نیاز است. این اندوور تحت حاد و توانبخشی دوم تسهیلات در Sussex County موجب یک بررسی از تمام تسهیلات مراقبت دراز مدت در دولت در ماه آوریل پس از تجربه بالا و تعداد مرگ و میر مرتبط با COVID-19.

در کنگره ایالات متحده جاش Gottheimer D-N. J. که خواسته CMS و دولت برای بررسی این تسهیلات اعلام نتایج کاوشگر در بیانیه ای جمعه. او گفت: Sussex County تسهیلات جریمه شد بیش از 14000 دلار در هر روز برای 15 روز که در آن از انطباق.

“من کاملا منزجر و دل شکسته برای ساکنان و کارکنان و خانواده ها در مورد شرایط این CMS بازرسی کشف شده از این تسهیلات در اندوور. از دست دادن زندگی و شرایطی که بسیاری از ساکنان آن مواجه هستند کامل تراژدی” Gottheimer گفت.

CMS بازرسی نشان داد که خانه سالمندان به حال تعدادی از “جدی و هشدار دهنده نگرانی” از جمله:

— متعدد بیماران با دماهای بالا با هیچ مستند پیگیری توسط کارکنان بهداشتی درمانی.

— قرار دادن بیماران مشکوک به COVID-19 با ساکنان که بدون علامت بودند.

— عدم وجود مستندات از علائم و اعضای حیاتی و موثر بدن.

— کافی تجهیزات حفاظت شخصی برای کارکنان.

CMS مستند یک مورد که در آن اقامت داشت در طبقه توسط یک تخت با یک جراحت در سر خود را. یک روز بعد آنها مرده. CMS گفت: بیمار, دکتر اشاره کرد در خود نمودار است که بیمار تا به حال یک “تب بالا برای چند روز گذشته” بود که به ارمغان آورد به توجه. همچنین از دکتر سوال که آیا coronavirus تست شده بر روی ساکن هستند.

به عنوان این هفته در خانه سالمندان به حال 133 تایید موارد در میان ساکنان و 54 در میان کارکنان. نود و پنج نفر فوت کرده اند از جمله یکی از کارکنان.

“این شکست در مناسب کنترل عفونت شیوه تا به حال بالقوه را تحت تاثیر قرار همه ساکنان این تسهیلات از طریق توسعه و انتقال COVID-19 و دیگر بیماری های مسری” CMS گفت. “مشخص شد که ارائه دهنده عدم انطباق با یک یا بیشتر مورد نیاز از مشارکت باعث شده است که یا به احتمال زیاد به علت آسیب دیدگی جدی آسیب اختلال یا مرگ به ساکنان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de