جدید وزارت ارشاد اجازه می دهد تا مخاطره آمیز سرمایه گذاری سهام خصوصی در کارگران 401(k) حساب

سهام خصوصی (پلی اتیلن) شرکت داشته اند چشم خود را در بازنشستگی کارگران لانه تخم مرغ ― 401(k) و حساب ایرا ― از اواخر سال 2013 زمانی که قوانین در تبلیغات به افراد آرام شد. اوباما وزارت کار مانع سهام خصوصی از تلاش برای افشای مردم عادی به سطح بالایی از ریسک مالی.

دیروز تحت پوشش همه گیر و اعتراضات کارگری, وزیر Scalia مجموعه این نگرانی را کنار گذاشته و با صدور یک نامه اجازه می دهد تا سهام خصوصی سرمایه گذاری را شامل می شود در بازنشستگی کارگران حساب. Scalia ادعا می کند او اقدام رئیس جمهور تهمت و دستورالعمل به “حذف موانع … به رفاه اقتصادی.”

اما PE است که قطعا محدود کمبود دلار برای دستیابی به خیابان اصلی شرکت. آن است که برگزار می شود موانع. بر خلاف پلی اتیلن, شرکت های در حال نشستن بر روی بیش از یک تریلیون دلار از پودر خشک در انتظار قرار داده می شود به استفاده از خرید شرکت های مورد ضرب و شتم توسط coronavirus. آیا عاقلانه است که اجازه می دهد این است که به وضوح قابل بحث است. کشورهای دیگر در حال حفاظت از کسب و کار خود را از اینکه به دست آورد که توسط شرکت های سهامی خصوصی در آتش-قیمت فروش با توقف مالکیت و ادغام و تا زمانی که این بیماری همه گیر است که در گذشته و شرکت های بازیافت از شوک اقتصادی از مستند.

سرمایه گذاری پس انداز بازنشستگی در سهام خصوصی در معرض عادی بازنشستگان به خطر بالا است. در این نامه Scalia خود اذعان دارد که “بالقوه هزینه پیچیدگی [عدم] افشا و نقدینگی مسائل” این سرمایه گذاری ها در برخواهد داشت. دل سرمایه گذاران خود را علاقه مند به مشاوران مالی و مات شرکت های سهامی خصوصی ― آنچه می تواند به اشتباه ؟

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

Scalia هجز در نتیجه نهایی به کارگران از این خطر بالاتر اشاره کرد که سرمایه گذاری در PE “اغلب ارائه[s] قوی بازده” به معنی کارگران می توانند در این بازده بدون توجه به آنچه صنعت اعتیاد به مواد مخدره نشان می دهد. در واقع بازده برای نمونه PE صندوق راه اندازی شد از سال 2006 به درستی اندازه گیری تمایل به مطابقت با بازار سهام بازده با کمی به هیچ اضافه حق بیمه برای خطر اضافه. حدود نیمی از بودجه راه اندازی در هر سال و پس از آن باید underperformed بازار سهام است. بالا-اجراي بودجه از پلی اتیلن شرکت oversubscribed ― افراد عادی خواهد شد به احتمال زیاد مشکل دسترسی به آنها را.

کارگران socked دور $6.2 تریلیون در 401(k) حساب و یکی دیگر از 2.5 تریلیون دلار در حساب ایرا. PE شده است لابی برای سال ها به آن دست حتی بخشی از این وجوه است. اگر فقط 5 درصد از این پول در این صندوق های بازنشستگی در دسترس بود به خصوصی حقوق صاحبان سهام آن خواهد بود یک ثروت باد آورده از $435 میلیارد ― پول واقعی حتی برای سهام خصوصی میلیونرها و میلیاردرهای. گزاره ارزش برای کارگران که درآمد بازنشستگی خواهد شد به احتمال زیاد خورده می شود تا با هزینه گرداند که ممکن است تحقق است بسیار کمتر روشن است.

Scalia است نورد از قوانین است که محافظت بازنشستگی کارگران امنیتی است. این باید به عنوان یک هدیه به شرکت های سهامی خصوصی و نه به نفع کارگران است که بعید است به افسانه ای بالا PE گرداند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de