جدید طرح دعوی در دادگاه به چالش FDA محدودیت که تحمیل زندگی-تهدید خطرات در بیماران به دنبال سقط جنین و سقط جنین مراقبت

واشنگتن – اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) طرح دعوی در دادگاه امروز از طرف یک ائتلاف از کارشناسان پزشکی به رهبری کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان (ACOG). این اقدام قانونی چالش های a U. s. غذا و داروی آمریکا (FDA) قانون است که افراد غیر ضروری بیماران به COVID-19 خطرات به عنوان یک بیماری با دریافت یک دارو استفاده می شود برای اوایل سقط جنین و سقط جنین درمان است.

در مسئله در این مورد این است که محدودیت در یک مورد تایید FDA داروهای تجویزی mifepristone استفاده شده است که در ترکیب با دیگر مواد مخدر ميزوپروستول به با خیال راحت و به طور موثر به پایان زود هنگام حاملگی و درمان زود سقط جنین. به طور خاص FDA نیاز بیماران برای سفر به, بیمارستان, درمانگاه یا مطب را انتخاب کنید تا mifepristone. دلیل این محدودیت بیماران که در حال حاضر ارزیابی شده است توسط یک پزشک (با استفاده از پزشکی از راه دور و یا در قبل در فرد بازدید) نمی تواند خود را پر کنید mifepristone تجویزی توسط ایمیل. در عوض آنها باید متحمل غیر ضروری COVID-19 خطر و سفر به یکی از این تنظیمات بالینی را انتخاب کنید تا قرص — حتی زمانی که آنها دریافت خواهد شد بدون در فرد خدمات پزشکی در آن زمان و بلع این قرص بعد از آن در خانه (به عنوان FDA مجوز).

“در هر نوبت در طول این همه گیر دولت فدرال در تلاش است تا آن را آسان تر برای بیماران به مراقبت های پزشکی نیاز دارند غیر ضروری در مراقبت های بهداشتی بازدیدکننده داشته است است که ایمنی خود را به خطر اندازد گفت:” جولیا کی, کارکنان, وکیل در ACLU آزادی باروری پروژه. “اما وقتی که می آید به بیمارانی که نیاز به پایان زود هنگام بارداری و یا درمان سقط جنین, دولت است که آنها را وادار به سفر به یک درمانگاه یا مطب فقط انتخاب کنید تا یک قرص آنها در حال حاضر مجاز به بعد در خانه. این دولت ظاهرا ترجیح موضوع بیماران و پزشکان به تهدید کننده حیات در پزشکی خطرات ناشی از آسانسور های غیر ضروری مانع سقط جنین مراقبت است.”

برای سال جامعه پزشکی مخالف این محدودیت در mifepristone به عنوان آنها هیچ اساس پزشکی و ایمنی بیمار بهره مند شوند. با وجود ماه از دادخواست از پیشرو مقامات پزشکی از جمله ACOG FDA حاضر به توقف این فرد در توزیع مورد نیاز حتی در طول COVID-19 بیماری همه گیر. در مقابل FDA و دیگر آژانس های فدرال را به حالت تعلیق در فرد مورد نیاز برای دیگر داروها.

از بیش از 20 ، 000 دارو FDA تنظیم این mifepristone محصول استفاده می شود برای پایان دادن به اوایل بارداری و یا ارائه سقط جنین مراقبت تنها دارو FDA نیاز بیماران را انتخاب کنید تا در شخص حتی اگر آنها ممکن است خود اداره آن را در خانه. هنگامی که مورد استفاده برای مقاصد دیگر از بارداری ختم FDA مجوز mifepristone به ارسال به طور مستقیم به بیمار در دوزهای بالاتر و مقادیر.

عدم لغو این فرد در توزیع نیاز است به خصوص پیامدهای شدید برای جوامع رنگ و جوامع کم درآمد که اکثریت نهفته بیماران و کسانی که در حال حاضر مبتلا به عوارض شديد و مرگ از COVID-19 در نامتناسبی بالا نرخ.

شاکیان در این مورد عبارتند از: ACOG شورای دانشگاه صندلی زنان و زایمان, New York State آکادمی پزشکان خانواده SisterSong زنان از رنگ باروری عدالت جمعی و فردی پزشکی خانواده پزشک. طرح دعوی در دادگاه به ارمغان آورده است با آیتالله سیستانی و قانون شرکت آرنولد & Porter.

اظهارات شاکیان به شرح زیر است:

اوا Chalas, M. D., F. A. C. O. G. F. A. C. S جمهور ACOG:
“درخواست ما در این مورد ساده است: دولت فدرال باید مجوز بیماران به دنبال امن و موثر مراقبت های بهداشت باروری که شامل مراقبت از سقط جنین و ختم بارداری, همان توانایی برای دسترسی به مراقبت و محافظت از خود را از در معرض قرار گرفتن به عنوان بیماران در زمینههای دیگر فراهم هستند. در طول COVID-19 بیماری همه گیر بهداشت و درمان جامعه از فردی پزشکان به سازمان های دولتی — دارای گرد هم می آیند برای شناسایی امن, راه های موثر برای بیماران با مراقبت که آنها نیاز از جمله از طریق پزشکی از راه دور. تصمیم FDA را برای حفظ پزشکی محدودیت های غیر ضروری در mifepristone یک خودنمایی استثنا که منجر به تبعیض در دسترسی و تهدید به آسیب رساندن به بيماران و پزشکان در طول زمان بحران ملی. رفع موانع mifepristone اجازه خواهد داد که زنان از جمله کسانی که از جوامع محروم هستند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر هر دو COVID-19 و مداوم سلامت مادران بحران توانایی برای به دست آوردن لازم و ضروری مراقبت مبتنی بر شواهد بدون نیاز به خطر بالقوه تهدید کننده زندگی قرار گرفتن در معرض.”

مونیکا سیمپسون مدیر اجرایی SisterSong زنان از رنگ باروری عدالت جمعی:
“COVID-19 است باعث عواقب ویرانگر در هر گوشه ای از کشور اما هیچ جا بیشتر از در جوامع رنگ و جوامع بومی. به دلیل دیرینه نابرابری در دسترسی و کیفیت مراقبت های بهداشتی و دیگر مظاهر نژادپرستی ساختاری سیاه و قهوه ای مردم بیشتر احتمال دارد به موجود شرایط پزشکی که افزایش احتمال بیماری شدید و مرگ از COVID-19. این نامعقول است که FDA در معرض زنان از رنگ که نامتناسب نشان داده در میان بیماران به دنبال سقط جنین و سقط جنین, مراقبت های تهدید کننده حیات به خطرات ویروسی به عنوان یک شرط به دست آوردن این فوری ارائه خدمات بهداشت باروری.”

دیوید Chelmow, M. D., رئيس جمهور از شورای دانشگاه صندلی زنان و زایمان:
“جامعه پزشکی باید قادر به استفاده از تمام ابزار در اختیار ما از جمله مراقبت های پزشکی از راه دور که در آن مناسب برای دیدار با بیماران ضروری پزشکی نیاز دارد در حالی که حفاظت از آنها را از coronavirus. نسل بعدی از پزشکان مراقبت های بهداشتی باید آموخت امن ترین و موثر و مراقبت بیمار محور حتی در طول اضطراری برای بهداشت عمومی. FDA منحصر به فرد محدودیت در mifepristone مانع از پزشکان از اعمال پزشکی خود را قضاوت در این بیماری همه گیر محدودیت توانایی برای ارائه مطلوب دارو برای سقط جنین و سقط جنین, مراقبت و دلیلی خدشه دار ایمنی بیماران است.”

باربارا Keber, M. D., F. A. A. F. P. رئیس جمهور ایالت نیویورک آکادمی پزشکان خانواده:
“این COVID-19 بحران به نیویورک دولت در خصوص سخت عواقب مخربی برای بیماران در سراسر کشور ما و خانواده, پزشکی, پزشکان که برای آنها مراقبت. FDA است که محدود کردن دسترسی به mifepristone با وجود قریب به اتفاق شواهد پزشکی که آن را در میان امن ترین مواد مخدر در استفاده از. وجود ندارد و از نظر پزشکی قابل توجیه دلیلی برای محدود کردن استفاده از mifepristone و قطعا در زمان بحران در هنگام پیوستن به این محدودیت ها تنها در معرض بیماران و ارائه دهندگان شدید و غیر ضروری پزشکی در خطر است.”

علاوه بر مورد ظ امروز ACLU دیگر مورد چالش طیف وسیع تری از FDA محدودیت در دارو سقط جنین مراقبت است که واصل شد قبل از COVID-19 بیماری همه گیر. اطلاعات بیشتر در مورد این چالش را می توان در اینجا یافت نشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de