قانون جدید خواهد بریده بریده تاثیر هزینه برای برخی از کالیفرنیا مسکن

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom عهد کرده است به آمده تا با یک طرح برای افزایش homebuilding این سال است.

“وضعیت موجود است که به سادگی غیر قابل قبول — ما نمی ساخت مسکن به اندازه کافی او گفت:” در طول دولت خود را دولت آدرس Feb. 19. “… آن زمان برای کالیفرنیا می گویند بله به مسکن. ما نمی توانیم صبر کنید.”

اما معلوم کالیفرنیا باید منتظر جزئیات بیشتر در مورد چگونه فرماندار را انجام رساندن این اهداف است. این طرح هنوز در حال پیش نویس.

“من فکر نمی کنم ما باید یک اچ-در-سنگ در اینجا این است که چگونه ما می خواهم برای دیدن است که اتفاق می افتد (طرح)” آنتونی ویلیامز فرماندار قانونی وزیر گفت: رهبران کسب و کار در اواسط فوریه.

و یک مرکزی اقدام به افزایش تولید مسکن سنا لایحه 50 موفق به زنده ماندن اولین ماه از سال 2020 جلسه قانونی.

با اینحال مسکن همچنان یکی از قانونگذاران’ اولویت برای چهارمین سال متوالی.

حداقل 200 صورتحساب لمس کردن در مسکن و بی خانمانی در حال حاضر معرفی شده اند در این سال با توجه به مسکن کالیفرنیا مقرون به صرفه مسکن حمایتی ، بیشتر انتظار می رود قبل از مارس 18 مهلت برای اصلاح موجود حفره یا سوراخ شد.

از جمله اقدامات در حال برنامه ای برای افزایش ساخت و ساز مسکن مقرون به صرفه با از بین بردن محیط زیست بررسی و کاهش هزینه های توسعه.

نمایندگان مجلس همچنین پیشنهاد ایجاد یک منبع دائمی از بودجه برای مسکن مقرون به صرفه و بی خانمان برنامه های. یک لایحه نیاز به دولت به صرف 2 میلیارد دلار در هر سال در بی خانمان برنامه های. معافیت مالیاتی برای خانه های تعطیلات نیز خواهد بود در صورت حذف تولید صدها میلیون دلار برای بی خانمان برنامه های هر سال است.

“افزایش عرضه ساخت آن را آسان تر برای ساخت مسکن مقرون به صرفه و بودجه آن در حال انجام راه (در حال موضوعات کلیدی) گفت:” دیوید Zisser مسکن کالیفرنیا مدیر دانشیار. “فراگیر همه از این است که تمرکز بر بی خانمانی.”

مت شوارتز, رئيس جمهور و مدیر عامل کالیفرنیا مسکن مشارکت Corp. است شک و تردید عمده مسکن بسته خواهد شد این سال است.

“خوب وجود دارد چیزهایی که اتفاق می افتد اما ما فقط نمی توانید انتظار معجزه در این بازه زمانی یک فرماندار جدید,” شوارتز گفت.

شوارتز گفت: او با تشویق این سال, تاکید بر افزایش homebuilding کم درآمد و بی خانمان ساکنان — تلاش است که نمی خواهد تاثیر فوری.

“ما در حال رفتن به شروع به دیدن برخی از تغییرات بزرگ در چند سال آینده” او گفت:.

“ما نیاز به ایجاد مسکن برای تمام سطوح درآمد” اضافه شده ارین ثروت مشاور رئیس مجلس سنا در مسکن کمیته زبان به رهبران کسب و کار چند هفته پیش. “ما نیاز به تمرکز منابع دولتی در مسکن کم درآمد و بازار مراقبت از تمام دیگر مسکن.”

در اینجا نگاهی به برخی از لوایح کلیدی قبل از مجلس قانونگذاری این سال است.

بی خانمانی

AB 3300: نیاز دولت به مناسب 2 میلیارد دلار برای بی خانمان ها و برنامه های ساخت مسکن کم درآمد در هر سال با شروع در ماه جولای.

این درآمد را از دولت صندوق به طور کلی بیش از نیمی از پول رفتن به شهرستانها و منطقه ای و یا محلی بی خانمان برنامه ریزی سازمان. یکی دیگر از 800 میلیون دلار را به شهرستانها از 300,000 یا بیشتر از 100 میلیون دلار را به سازمان های غیر انتفاعی توسعه دهندگان مسکن.

AB 1905: به دنبال ایجاد یک منبع دائمی از بودجه برای بی خانمان برنامه با از بین بردن دولت بهره وام مسکن کسر مالیات برای خانه دوم. آن را نیز خواهد درپوش دولت کسر برای خانه های اولیه به وام از $750,000 یا کمتر است. اندازه گیری نمی گذارد فدرال بهره وام مسکن کسر مالیات.

این لایحه تاثیر می گذارد کمتر از 400,000 مالیات دهندگان و تولید حدود 500 میلیون دلار در سال برای بی خانمان برنامه های این لایحه نویسنده دیوید چیو D-سان فرانسیسکو در بیانیه ای گفت.

مسکن مقرون به صرفه

AB 1907: به دنبال تحریک ساخت و ساز از پناهگاه بی خانمان و مقرون به صرفه مسکن با معافیت آنها از کالیفرنیا کیفیت محیط زیست عمل می کنند (CEQA).

قانون را اعمال می شود به پناهگاه های اضطراری حمایتی مسکن و مسکن مقرون به صرفه تحولات ایالت از طریق 2028.

این لایحه گسترش یک برنامه آزمایشی قانونگذاران مصوب سال گذشته برای لس آنجلس. در طول برنامه اول تا دو ماه لس آنجلس تایید 154-تخت پناهگاه در ونیز نه دائمی پروژه های مسکن حمایتی و سه پناهگاه بی خانمان لایحه”s نویسندگان گفت.

تاثیر هزینه های

یک بسته از صورت حساب اعلام کرد روز شنبه, فوریه. 24 به دنبال کاهش هزینه ساخت مسکن کم درآمد و پناهگاه بی خانمان با کاهش هزینه های توسعه که شهرداری مسئول homebuilders برای جبران اثرات ساخت و ساز جدید در زیرساخت های محلی.

این قبیل اقدامات بحث برانگیز اما از آنجا که شهرها و استان ها به شدت تکیه بر این هزینه ها برای جبران کم خونی اموال مالیاتی زیر مجموعه های کالیفرنیا گزاره 13.

سال 1970 مالیاتی-محدود کردن گزاره است که بخشی از دلیل که چرا کالیفرنیا شهرستانها برخی از بالاترین هزینه های توسعه در کشور است.

یک 2018 مطالعه توسط دانشگاه UC برکلی Terner مرکز هزینه در بر داشت به عنوان بالا به عنوان $157,000 برای یک خانه جدید در منطقه خلیج شهر فریمونت $140,000 در اورنج کانتی شهر ارواین و حدود 30 ، 000 $در لس آنجلس. شهریه هر واحد برای یک آپارتمان و یا محل سکونت بیش از 60 ، 000 دلار در فریمانت و ارواین و شد در مورد $15,000 در L. A.

“تاثیر هزینه های, در حالی که حسن نیت شده اند باور نکردنی مانعی برای توسعه” گفت: چیو که ریاست مجمع مسکن و توسعه جامعه کمیته.

شهر و شهرستان و انجمن ها گفت: هزینه های حیاتی برای توانایی خود را برای پرداخت هزینه های زیرساخت در تحولات جدید است. بنابراین دولت باید بازپرداخت شهرها و استان ها هستند که مجبور به کاهش هزینه های توسعه خود را از نمایندگان می گویند.

“هر گونه استراتژی های موفق نیاز به یک پایدار و دراز مدت بودجه تعهد از دولت” لیگ کالیفرنیا شهرستانها سخنگوی جیل Oviatt در بیانیه ای گفت.

این بسته جدید شامل کاهش و برخی بازپرداخت.

AB 3148: را کاهش می دهد توسعه هزینه برای مسکن مقرون به صرفه توسط 25-75%: 75 درصد “بسیار کم درآمد” مسکن 50% برای “کم درآمد” مسکن و 25% برای “متوسط درآمد” مسکن.

AB 3144: ارائه بودجه به بازپرداخت دولت های محلی است که چشم پوشیدن از تاثیر هزینه های مقرون به صرفه پروژه های.

AB 1924: نیاز به محلی برای ارزیابی توسعه هزینه در هر متر مربع و در نتیجه کاهش هزینه های کوچکتر بیشتر مقرون به صرفه مسکن واحد است.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>