نامه جدید روشن به روز رسانی به BYU افتخار کد زیر هفته از سردرگمی

PROVO, Utah — پس از دو هفته از گسترده سردرگمی در مورد به روز رسانی به آن افتخار کد BYU توییتی نامه روشن به روز رسانی و آنچه در آن به معنی برای رفتار دانش آموزان است.

“رابطه عاشقانه رفتار می تواند منجر به ابدی ازدواج و بنابراین سازگار با اصول کد افتخار گفت:” نامه ای که نوشته شده بود توسط بزرگان Paul V. Johnson, کمیسر کلیسا سیستم آموزشی از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران.

به روز رسانی به افتخار کد برای BYU و دیگر کلیسا مدارس عمومی شد دو هفته پیش در همان روز کلیسا منتشر شده خود را به روز شده و تجدید نظر کلی کتاب یک راهنمای دستورالعمل ها و سیاست های رهبران و اعضای. کلیسای سیستم آموزشی افتخار کد امر به دانش آموزان و کارکنان در BYU, BYU-آیداهو, BYU-هاوایی LDS کالج کسب و کار (به زودی تغییر نام پرچمدار دانشگاه) و BYU-مسیر در سراسر جهان است.

افتخار به روز رسانی کد حذف یک بخش در “همجنسگرا رفتار” است که تا به حال ممنوع همه اشکال از صمیمیت فیزیکی در داخل یا خارج از ازدواج.

در این نامه اشاره می کند که “شادی پایدار می آید زمانی که ما زنده روح همچنین نامه ای از قوانین خدا,” می آید و یک روز پس از رئیس جمهور M. راسل بالارد از کلیسا حد نصاب از دوازده رسولان خطاب به دانش آموزان و تصریح کرد: از این کتاب مقدس به دو فرمان از خداوند — به خدا عشق با نگه داشتن فرمان او و به عشق همسایه خود را.

“حاشیه و آزار و اذیت مردم بر اساس سن و جنسیت و ملیت و مذهبی اولویت گرایش جنسی یا هر چیز دیگری است بد و هولناک,” او گفت:.

در طول دو هفته گذشته برخی از همجنسگرایان دانش آموزان جشن حذف از همان جنس زبان از BYU افتخار کد اعتقاد داشتند که آن را به معنای آنها در حال حاضر می تواند نگه دارید دست بوسه و تاریخ. آن باقی مانده است روشن است که در حالی که کلیسا می پذیرد ازدواج همجنسگرایان به عنوان قانون زمین آن را در نظر به عنوان گناه هر گونه روابط جنسی خارج از ازدواج بین یک مرد و یک زن است.

سالمند جانسون عمومی سازمان هفتاد کلیسا نزدیک به 15 سال اذعان سردرگمی نوشتن که به روز رسانی “منجر به بحث های زیادی و برخی از سوء تعبیر. از احترام به همه مربوط می شود ما در حال فراهم کردن زیر روشن کرد.”

“استانداردهای اخلاقی کلیسا را تغییر دهید با انتشار اخیر از کلی دیت یا به روز رسانی افتخار, کد,” او نوشت. “وجود دارد و همیشه بوده است و بیشتر به زندگی خداوند استاندارد پاکدامن و با فضیلت زندگی از خودداری از روابط جنسی خارج از ازدواج. شادی پایدار می آید زمانی که ما زنده روح همچنین نامه ای از قوانین خدا.”

وجود ندارد و چنین بیانیه روشن, دانش آموزان, دانش آموختگان و ناظران تا به حال مورد بحث معنای افتخار کد به روز رسانی. دیگران سوال که آیا این روش واقعا چین با گذشته تعالیم کلیسای گفت که ایمان رهبران طولانی باید آموخت احتیاط در مورد قدمت رفتارهایی که می تواند منجر به بی اخلاقی.

سالمند جانسون با اشاره به این خانواده: اعلام به جهان در نامه خود.

“بنیادی نظریه ترمیم انجیل عیسی مسیح,” او نوشت: “این است که ازدواج بین یک مرد و یک زن است که اين از خدا و خانواده مرکز به خالق برنامه ریزی برای سرنوشت ابدی خود را از کودکان’ (‘خانواده: اعلام به جهان’). رهبران کلیسا به مدت طولانی تدریس این اصول است.”

قبل از سالمند جانسون نامه Deseret News خواسته بود یک BYU سخنگوی اگر افتخار به روز رسانی کد بدان معنی است که دانش آموزان همجنسگرا می تواند نگه دارید دست و تاریخ. او ارائه یک بیانیه نوشته شده است.

“ما در حال کار با دانش آموزان و سوالات خود را به صورت فردی” او پاسخ داد. “ما باید تصریح کرد که حتی اگر ما را حذف کرده بیشتر تجویزی زبان اصول و آبروی باقی می ماند همان. در از بین بردن بیشتر تجویزی زبان از افتخار کد اعتقاد ما این است که مفید برای دانش آموزان ما. ما می خواهیم همه ما دانش آموزان به احساس خوش آمدید و از جمله در دانشگاه ما.”

BYU که قبلا اعلام, افتخار, کد به روز رسانی طراحی شده بود به چین و آبروی کلیسا را به طور کلی کتاب منتشر شده Feb. 19. این کتاب گفت: روابط جنسی خارج از ازدواج بین یک مرد و یک زن در حال گناه. آن را نشانی صفحه نمایش از محبت است که آیا تشکیل روابط جنسی.

این نماینده در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا افتخار به روز رسانی کد رو داد که این مدرسه در حال حاضر در نظر قبل از ازدواج نمایش عمومی از محبت به عنوان یکسان برای هر دو همجنس و جنس مخالف دانش آموزان است.

“اصول به افتخار کد چین با دکترین و سیاست های از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران به عنوان منعکس شده در این کلیسا به تازگی منتشر شده به طور کلی کتاب,” او نوشت. “هر اصل در به روز رسانی افتخار کد نشان دهنده استانداردهای اخلاقی کلیسا از جمله اصل برای یک زندگی ‘پاکدامن و با فضیلت زندگی’ از جمله پرهیز از هر گونه روابط جنسی خارج از ازدواج بین یک مرد و یک زن.

“همانطور که در بالا ذکر” او افزود: “ما در رسیدگی به سوالاتی که به صورت فردی. افتخار ما کد مدیران شده اند جلسه با دانش آموزان که به سوالات و فرصت برای صحبت کردن با آنها.”

دانشجویان و استادان نیز بازدید کد افتخار اداری برای درخواست جهت. به عنوان مثال یک BYU استاد امور مالی گفت: کلاس های خود است که یک فرد از افتخار کد دفتر گفت که قبل از ازدواج رابطه عاشقانه رفتار کوتاه از روابط جنسی نمی خواهد چهره نظم و انضباط مدرسه.

سالمند جانسون بسته نامه خود با ابراز تشکر از دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان در کلیسا سیستم آموزشی برای تعهد آنها را به زندگی می کنند افتخار کد که همه آنها نشانه قبل از ثبت نام و یا در استخدام.

این داستان به روز خواهد شد.

در اینجا کامل نامه که BYU نوشته شده در سهشنبه از سالمند جانسون:

“به تازگی به زبان اصل مبتنی بر کلیسا سیستم آموزشی افتخار کد به روز شد. تنظیم آن شامل مهم اعتقادی و رفتاری مهم است که منجر به بحث های زیادی و برخی از سوء تعبیر. از احترام به همه مربوط می شود ما در حال فراهم کردن زیر تبیین کرد.

“یک تغییر به افتخار کد زبان است که مطرح شده سوال شد حذف یک بخش در ‘همجنسگرا رفتار است.’ استانداردهای اخلاقی کلیسا را تغییر دهید با انتشار اخیر از کلی دیت یا به روز رسانی افتخار کد. وجود دارد و همیشه بوده است و بیشتر به زندگی خداوند استاندارد پاکدامن و با فضیلت زندگی از خودداری از روابط جنسی خارج از ازدواج. شادی پایدار می آید زمانی که ما زنده روح همچنین نامه ای از قوانین خدا.

“بنیادی نظریه ترمیم انجیل عیسی مسیح است که ازدواج بین یک مرد و یک زن است که اين از خدا و خانواده مرکز به خالق برنامه ریزی برای سرنوشت ابدی خود را از کودکان’ (‘خانواده: اعلام به جهان’). رهبران کلیسا به مدت طولانی تدریس این اصول است.

“رابطه عاشقانه رفتار می تواند منجر به ابدی ازدواج و بنابراین سازگار با اصول کد افتخار.

“ما سپاسگزار برای این تعهد که همه دانش آموزان و کارکنان در کلیسا سیستم آموزشی را به زندگی اصول و روح افتخار کد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>